techukraine.net techukraine.net Що таке Shopify SSL Pending і як це виправити?

Що таке Shopify SSL Pending і як це виправити?

Categories:

Отже, ви налаштували свій магазин Shopify, але хочете переконатися, що дані, якими ви обмінюєтеся з клієнтами, захищені від хакерів. Шо тобі варто зробити?

Shopify є одним із найбільших конструкторів електронної комерції, який може допомогти вам запустити онлайн-магазин без навичок програмування. SSL є однією із гарантій того, що дані, якими ви обмінюєтеся з клієнтами, є безпечними.

Однак під час налаштування веб-сайту ви можете зіткнутися з цією помилкою «Shopify SSL очікує». У цій статті пояснюється, що таке Shopify SSL в очікуванні, що це викликає та як це виправити.

Сертифікат SSL та його важливість

Рівень захищених сокетів (SSL) — це безпечний міст, який шифрує дані, що передаються між браузером користувача та сервером. Візьмемо такий сценарій: клієнт реєструється на вашому веб-сайті, розміщує особисту інформацію та надсилає її на сервер вашого веб-сайту для обробки.

Сертифікат SSL шифрує ці дані (роблячи їх нечитабельними), доки вони не досягнуть місця призначення. Це робить такі дані марними (нечитабельними), якщо хтось зламає або отримає доступ до даних під час цього обміну.

Веб-сайт із дійсним сертифікатом матиме знак «замок» перед URL-адресою. Це хороший приклад;

Перед URL-адресою можна побачити знак «замок».

Якщо ви натиснете на піктограму замка, ви отримаєте це;

URL-адреса веб-сайту з SSL матиме HTTPS замість HTTP. Наприклад, якщо у вас є http://www.example.com, URL-адреса змінюється на https://www.example.com, коли ви вмикаєте сертифікат SSL.

Такий веб-сайт матиме сертифікат SSL, файл даних, розміщений на серверах сайту. Такий сертифікат містить відкритий ключ веб-сайту, ідентифікаційні дані та відповідну інформацію.

Усі пристрої, які мають намір з’єднатися з вихідним сервером, посилатимуться на сертифікат SSL, щоб отримати відкритий ключ і перевірити особу сервера.

Типовий сертифікат SSL матиме відкритий і закритий ключ. Після того, як дані між браузером зашифровані, потрібен закритий ключ, щоб розшифрувати (розблокувати) їх, коли вони досягнуть місця призначення.

Як працює сертифікат SSL?

З’єднання між браузером і сервером із сертифікатом SSL працює наступним чином;

 • Сервер або браузер намагається підключитися до веб-сайту, захищеного SSL
 • Сервер/браузер пропонує веб-сайту ідентифікувати себе
 • Сервер або браузер отримує копію SSL-сертифіката з веб-сайту
 • Сервер/браузер перевіряє сертифікат і повідомляє веб-сайту, чи він дійсний
 • Веб-сайт надсилає підтвердження з цифровим підписом, починаючи зашифрований сеанс
 • Веб-сайт надає зашифровані дані браузеру/серверу
  10 чохлів Raspberry Pi для збереження вашого міні-комп’ютера

Переваги використання SSL на веб-сайті

 • Конфіденційність даних: сертифікат SSL гарантує, що дані, якими обмінюються браузер користувача та сервери вашого сайту, зашифровані, захищаючи дані від несанкціонованого доступу.
 • Користувачі довірятимуть вашому сайту: більшість сучасних браузерів попереджають користувачів щоразу, коли вони хочуть підключитися до сайту без SSL. Таким чином, наявність безпечного з’єднання підвищує репутацію вашого сайту серед відвідувачів.
 • Забезпечує відповідність нормам щодо даних: Останнім часом конфіденційність даних викликає серйозне занепокоєння. Сертифікати SSL дозволяють веб-сайтам відповідати правилам обробки даних, які вимагають від власників веб-сайтів захисту даних споживачів від несанкціонованого доступу.

Як увімкнути SSL на Shopify

Shopify закінчився 1,75 мільйона торговців з різних куточків світу. Також підраховано, що Shopify використовують понад 3,76 мільйона веб-сайтів.

Багато даних обмінюються між магазином Shopify і браузером користувача/покупця. На щастя, Shopify надає безкоштовні сертифікати SSL, коли ви створюєте онлайн-магазин. Однак ви не можете використовувати сторонні сертифікати SSL у своєму магазині Shopify.

Shopify автоматично видає SSL-сертифікати всім активам, які він розміщує в домені myshopify.com. Платформа також видаватиме сертифікат SSL, коли ви купуєте на Shopify власний домен, наприклад Rosepicks.com.

Якщо у вас є власний домен із таких платформ, як Namecheap або GoDaddy, ви повинні вручну підключити їх до свого магазину Shopify і ввімкнути сертифікат SSL. Це кроки, які слід виконати;

 • Перейдіть на інформаційну панель Shopify, виберіть налаштування, натисніть «Домени», а потім «Підключити існуючий домен».

 • Введіть URL-адресу вашого домену

 • Дотримуйтесь інструкцій з налаштування та підключіться до постачальника домену. Інструкції щодо підключення Shopify до вашого постачальника домену залежать від постачальника.

Сертифікат SSL з’явиться у вашому магазині Shopify протягом 48 годин.

Що викликає проблему «Shopify SSL Pending».

Shopify SSL pending означає, що SSL-сертифікат видано, але DNS-сервери ще не оновлено. Сервери використовують час очікування SSL, щоб визначити, чи виконали ви правильні кроки налаштування.

Це можливі причини помилки очікування SSL;

 • Помилка перевірки домену: це найчастіше трапляється під час використання стороннього домену.
 • Проблема з налаштуваннями DNS: можливо, ви не налаштували налаштування DNS належним чином.
 • Тимчасовий збій у системі Shopify: як і в будь-якій іншій онлайн-системі, Shopify може мати проблеми.
 • Неправильна конфігурація вашого магазину Shopify: можливо, ви пропустили крок під час налаштування.
 • Проблема із самим сертифікатом SSL
  12 найкращих міні-комп’ютерів за портативністю та продуктивністю

Методи вирішення проблеми Shopify SSL

Ви можете розчаруватися, коли побачите повідомлення «SSL очікує на розгляд» у вашому магазині Shopify. На щастя, є кілька підходів, які можна використати для вирішення цієї помилки;

#1. Зачекайте 48 годин

Незважаючи на те, що Shopify видає сертифікат SSL за лічені секунди, глобальне оновлення записів DNS може зайняти до 48 годин. Якщо проблема не вирішена, ви можете вибрати наступні варіанти.

#2. Виправте запис домену

Ця помилка здебільшого трапляється з користувацькими доменами. Ваш запис A завжди має вказувати на 23.227.38.65, IP-адресу Shopify. Увійдіть у свій реєстратор домену та натисніть опцію «Редагувати DNS», щоб підтвердити, чи конфігурація відповідає очікуванням. Ви також переконаєтеся, що у вас є лише один запис A, пов’язаний із вашим доменом.

#3. Виправте записи CNAME

Ви повинні посилатися на доменне ім’я свого магазину Shopify із записом CNAME, а не IP-адресою. CNAME має вказувати на спеціальний CNAME Shopify (shops.myshopify.com)

#4. Замініть IPv6 на IPv4

Записи IPv6 (AAAA) є дійсними записами адреси (A). Однак Shopify не підтримує записи IPv6. Їх наявність може призвести до проблем, які можна вирішити, додавши записи IPv4.

#5. Зверніться за допомогою

Ви можете звернутися за допомогою, якщо спробуєте всі ці підходи, але проблема не зникне. Ви можете звернутися за допомогою до Shopify, реєстратора доменів або ІТ-компанії.

поширені запитання

Яке значення SSL у Shopify?

Основною метою сертифіката SSL є шифрування даних, якими обмінюються браузери та сервери веб-сайту, захищаючи дані користувачів від хакерів і третіх осіб. Сертифікат SSL також гарантує користувачам, що їхні дані захищені.

Що очікує на розгляд Shopify SSL?

Це ситуація, коли SSL видано, але налаштування DNS ще не оновлено. Сертифікат SSL може бути виданий за лічені секунди, але для оновлення записів потрібно до 48 годин.

  Перетворення списку на словник у Python

Що викликає помилку очікування SSL?

Причиною цієї помилки можуть бути такі проблеми, як помилка підтвердження домену, помилка неправильної конфігурації або проблема із самим сертифікатом SSL. Іноді ця помилка усувається протягом 48 годин.

Як ви можете вирішити помилку очікування SSL?

Існує декілька підходів. Перший підхід полягає в очікуванні 48 годин, поки властивості DNS поширяться. Якщо це не допомогло, ви можете перевірити свої записи A, CNAME або звернутися до служби підтримки, щоб вирішити цю проблему.

Чи стягує Shopify плату за сертифікати SSL?

Ні. Усі сертифікати SSL, видані на Shopify, безкоштовні.

Чи можете ви використовувати сторонній SSL на Shopify?

Ні. Shopify не допускає сторонніх розробників, і ви можете використовувати лише те, що надається на платформі.

Чи можете ви використовувати сторонні домени на Shopify?

Так. Перейдіть на вкладку «Налаштування» на інформаційній панелі Shopify і натисніть «Підключитися». Ви можете підключити домени з таких платформ, як Namecheap або GoDaddy, до свого магазину Shopify. Платформа також дозволяє перенести ваше доменне ім’я на Shopify.

Чи потрібно переносити доменні імена в Shopify, щоб почати ним користуватися?

Ні. Ви можете підключити свій домен до Shopify замість перенесення. Цей підхід полегшує керування вашими доменами поза Shopify. Відійти від Shopify також буде легко, якщо ви хочете розірвати зв’язки з Shopify. Однак ви повинні підтвердити право власності на домен, який хочете підключити до Shopify.

Чи можете ви запустити сайт Shopify без SSL?

Так. Однак це недоцільно, оскільки деякі сучасні браузери блокують користувачам доступ до сайтів без сертифіката SSL. Просто активуйте сертифікат SSL на своєму сайті Shopify, щоб показати відвідувачам вашого магазину, що ви маєте репутацію та дбаєте про безпеку їхніх даних.

Висновок

Сертифікат SSL у вашому магазині Shopify гарантує користувачам, що їхні дані обмінюються через безпечне з’єднання. Вам більше не потрібно хвилюватися, коли у вашому магазині з’являється помилка «SSL в очікуванні», оскільки ви розумієте причини та способи її усунення. Ви можете почекати 48 годин, щоб побачити, чи проблема зникне сама по собі чи вам потрібні інші підходи.

Ви також можете переглянути нашу статтю про ввімкнення SSL на WordPress.