Що таке Ring Security System і навіщо вона потрібна?

Немає кращого почуття, ніж бути в безпеці у власному домі.

Оскільки світ розвивається, існує серйозна потреба в кращій безпеці дому, і це, безперечно, має бути нашим головним пріоритетом. Хоча ви все ще можете уникнути цього і молитися, щоб усе пройшло гладко, краща система домашньої безпеки може допомогти вам контролювати події більшу частину часу.

Ви будете спокійні, знаючи, що ваш будинок має жорсткий контроль над безпекою, що безпосередньо впливає на благополуччя кожного члена родини.

Знайти правильну систему безпеки будинку – не найскладніше завдання. Насправді, щоб полегшити роботу, у цій публікації я розгляну Ring Home Securityякий є одним із найпопулярніших і кращих варіантів для систем безпеки будинку.

Якщо це звучить цікаво, тоді давайте дізнаємося більше.

Що таке Ring Home Security?

Якщо говорити якомога простіше, Ring Security має низку продуктів, які допоможуть підвищити загальний рівень безпеки вашого дому.

Це дуже не схоже на традиційні системи домашньої безпеки, які потребують професійної допомоги та закріплюють вас за контрактом. Ви також не можете переміщати їх з одного будинку в інший.

З іншого боку, Ring Home Security – це буквально DIY (зроби сам). Ви можете придбати бажані продукти та встановити їх протягом швидкого часу: без клопоту чи ракетної техніки. І найкраще те, що він портативний. Ви можете брати його з собою будь-куди, коли змінюєте будинок.

Більшість їхніх продуктів постачається з клавіатурою або додатком, за допомогою якого ви можете контролювати та отримувати доступ до даних, які надсилає пристрій. Супер зручно, треба сказати.

Важливо також додати, що всі їхні продукти характеризуються простотою разом із основними функціями. Ви отримуєте необхідну безпеку в красивому та елегантному виробі. Це також додає мінімальний вигляд вашому дому, який приваблює всіх.

Крім того, він бездротовий і не має процесу встановлення, який виснажує вашу енергію. Це створено для всіх і кожного.

Переваги використання Ring Home Security

Хоча існує багато «загальних» переваг жорсткого контролю над домашньою безпекою, ось деякі, які зосереджені на використанні Ring, особливо тому, що, ну, саме для цього ви тут. 😉

  Проведіть пальцем ліворуч, праворуч або знизу, щоб отримати доступ до програм і контактів Snype

Інтеграція розумного будинку

Враховуючи, що Ring зараз належить Amazon, він обов’язково добре інтегрується з Alexa, їх технологією голосового помічника. Однак, що робить його більш цікавим, це те, що він навіть інтегрується з Google Assistant та іншими брендами.

Отже, це значно полегшує роботу. Ви можете просто відкрити свій голосовий помічник і наказати йому виконувати певні дії на продуктах Ring.

Доступна ціна

На відміну від деяких інших схем домашньої безпеки, пакетів або компаній, лінійка продуктів Ring цілком доступна та економічно ефективна. Ви просто сплачуєте одноразову комісію та можете зберігати її стільки, скільки забажаєте. Жодних регулярних платежів, жодної плати за встановлення.

Щоб поповнити його, ви також отримуєте безкоштовну 30-денну пробну версію Захист кільцяяка охоплює моніторинг і відеозапис для продуктів.

Можливість комбінувати інші продукти Ring

Ще одна чудова перевага використання Ring Home Security полягає в тому, що ви можете комбінувати та поєднувати будь-який із їхніх продуктів, щоб у підсумку отримати комплексний набір домашніх засобів безпеки, заощаджуючи при цьому гроші. Хорошим прикладом може бути підключення камери Stick Up до дверного відеодзвінка для максимальної безпеки.

Легко встановити

Здається, я вже згадував про це раніше, але варто ще раз повторити, що всі продукти Ring надзвичайно прості в установці, тому процес повністю DIY. Вам не знадобиться професійна допомога з цим. Просто дотримуйтесь простих інструкцій, і все готово.

А тепер давайте подивимося на найпопулярніші продукти Ring, які ви хотіли б перевірити.

Виклик відеодверного дзвінка 3 Plus

Цей пристрій із живленням від батареї під назвою Ring Video Doorbell 3 Plus має деякі справді розширені функції безпеки, як-от покращене виявлення руху, технологія попереднього перегляду та додана зона поблизу руху. Ви також отримуєте розширений Wi-Fi і 4-секундний попередній перегляд відео, щоб ви знали, що сталося до того, як було запущено рух.

Цей дверний дзвінок має якість HD-відео 1080p і дозволяє вам чути, бачити та розмовляти з ким завгодно за допомогою телефону, ПК або планшета. Ви можете отримувати мобільні сповіщення щоразу, коли натискають дверний дзвінок або коли датчики руху щось спрацьовують.

  Який канал FOX на DIRECTV?

Він має чудове нічне бачення та акумулятор, який перезаряджається. Ви можете легко встановити його за допомогою наданих інструментів і підключити через додаток Ring з будь-якого пристрою на ваш вибір. Як згадувалося раніше в цій публікації, усі продукти Ring можна інтегрувати з Amazon Alexa, і Video Doorbell 3 Plus нічим не відрізняється.

За допомогою програми Ring ви можете вибрати режим живого перегляду того, що відбувається перед дверним дзвінком. Крім того, ви регулярно отримуєте сповіщення про злочини та безпеку, щоб завжди бути в курсі цих речей. Ви буквально отримуєте повний контроль за допомогою програми, і ви можете налаштувати дозволи, облікові записи користувачів та інші функції.

Кільце Stick Up Cam

Ring Stick Up Cam — це, по суті, HD-камера безпеки, яка має сповіщення, активовані рухом, і можливість двостороннього спілкування. Ви можете підключити його до Amazon Alexa для додаткової безпеки та зручності. Його можна встановити в приміщенні або на вулиці, залежно від ваших уподобань, і він дозволяє вам бачити, чути та розмовляти з людьми.

Ось деякі інші функції цього пристрою:

  • Знімний акумулятор
  • Перегляд у реальному часі, щоб у будь-який час стежити за допомогою програми Ring
  • Можна розмістити на рівній поверхні або закріпити на стіні за допомогою монтажного кронштейна
  • Нічого безладу, дизайн без проводів
  • Якість відео HD 1080p
  • Розширене виявлення руху, щоб визначити найкраще налаштування для вашого дому

Він також має власні параметри конфіденційності, щоб ви могли створювати зони конфіденційності та зосереджуватися на важливих областях. Коли забажаєте, ви можете вимкнути запис руху, аудіо та сповіщення, якщо вам потрібна тиха обстановка, оскільки потрібен душевний спокій.

Цей надзвичайно простий у налаштуванні, і ви можете підключити його до всіх своїх пристроїв Ring через додаток і контролювати його під рукою.

Не забувайте, що він має гладкий і елегантний дизайн, створений для простоти та мінімалізму.

Кільце Spotlight Cam

Завдяки сирені та функції двостороннього розмови Spotlight Cam від Ring дозволяє розмовляти з відвідувачами, підключаючи її до сумісних пристроїв Echo. Він має HD-відео 1080p з інфрачервоним нічним баченням і переглядом життя. Ви також отримуєте вбудовані світлодіодні стрічки та захист від крадіжки протягом усього життя, який гарантує заміну, якщо вашу камеру вкрадуть.

Цей пристрій захищає ваш дім удень і вночі та сповіщає вас за допомогою телефону, планшета чи комп’ютера щоразу про виявлення руху. Окрім цього, ви також можете додати другий акумулятор для резервного живлення або сонячну панель для постійного заряду.

  Як побачити, де покемони нерестяться поруч з вами в режимі реального часу

Він неймовірно простий у встановленні, працює з Amazon Alexa та забезпечує чудовий контроль за допомогою наданої програми, як і всі інші продукти Ring.

Дзвінок будильника

Доступний у комплекті з 5, 8 і 14 частин, Ring Alarm 2nd Gen є набагато кращою версією їх попереднього випуску (очевидно), і чудово виконує роботу, забезпечуючи вам чудову систему домашньої безпеки. Як додаткову функцію ви також можете ввімкнути цілодобовий професійний моніторинг для додаткового захисту.

Ця сигналізація своїми руками була проголосував №1 за задоволеність клієнтів силою JD у 2019 році, і це заслужено. Він наповнений деякими з найкорисніших функцій безпеки, щоб забезпечити захист вашого дому в будь-який час.

Якщо говорити лише про комплект із 5 частин, то він містить клавіатуру, базову станцію, контактний датчик, детектор руху та розширювач радіусу дії. Ви можете змінювати режими будильників і отримувати миттєві сповіщення щоразу, коли система спрацьовує. Це дозволяє ввімкнути/вимкнути пристрій за допомогою сумісності з Amazon Alexa.

Чудово те, що незалежно від того, який набір деталей ви виберете, ви можете додати додаткові компоненти та аксесуари в будь-який час у майбутньому. Його також дуже легко налаштувати. Просто підключіть свою базову станцію, підключіть її до Wi-Fi через додаток Ring і, нарешті, розмістіть датчики в ідеальних місцях.

Висновок

Я сподіваюся, що ця стаття про Ring дасть вам уявлення про те, наскільки ефективним він може бути з точки зору безпеки, а також загальне бачення всієї «домашньої безпеки». Якщо вам потрібен елегантний дизайн і надійна безпека, то лінійка продуктів Ring — це ваш шлях.