Що таке Reddit Karma і як її отримати?

| | 0 Comments| 6:45 PM
Categories:

Karma — це система голосування Reddit. Пости з найбільшою кармою – це ті, які ви бачите на першій сторінці. Reddit також відстежує, скільки карми заробив кожен із його користувачів. Ми пояснимо, як працює карма Reddit і як ви її отримуєте.

Що таке Reddit Karma?

Поруч із кожним дописом або коментарем на Reddit є кнопки проголосувати за та проти. Натиснувши один із них, ви надаєте допису позитивну або негативну карму. Позитивна карма збільшує кількість балів, яку має пост, а негативна карма зменшує цю кількість.

  Динамічна періодична таблиця – це інтерактивний інструмент для ентузіастів хімії [Web]

Reddit використовує карму як спосіб показати користувачам найкращий вміст. Коментарі та дописи з великою кількістю балів потрапляють у верхній частині сторінки, що призводить до того, що їх бачать і голосують ще більше людей. Коментарі з негативним результатом потрапляють у нижню частину ланцюжка. Якщо за публікацію проголосували достатньо, вона врешті-решт стає прихованою, і вам доведеться натиснути, щоб розгорнути її.

Іноді дописи та коментарі мають невеликий символ хреста (†) поруч із кількістю карми. Це означає, що публікація є суперечливою, а це означає, що вона має однакову кількість голосів за та проти.

Ви можете переглянути загальну карму кожного Redditor в його профілі. Ця карма поділена між кармою публікації, яка є загальною кількістю балів усіх тем, які вони опублікували, і кармою коментарів, яка є загальною кількістю балів коментарів, які вони надіслали до наявних тем.

  Що означає «FTFY» і як ви його використовуєте?

Що робить Карма?

Карма не має внутрішньої цінності. Через це Реддітори часто жартують, що все, що вони отримують, — це «уявні точки Інтернету». Однак користувач, який має багато карми та велику історію публікацій, є ознакою того, що він дуже активний на сайті.

Хоча ви не можете обміняти свою карму ні на що, кілька субредітів вимагають, щоб у вас була мінімальна кількість карми для коментарів і публікацій. Це особливо актуально для субредітів на ринку, які передбачають зустріч та взаємодію з людьми за межами сайту. Наявність великої карми в кількох публікаціях робить вас більш надійними.

  Як згадати когось у групах iMessage на iPhone та iPad

Коли я маю проголосувати за або проти публікації?

Основне правило Reddit полягає в тому, що ви повинні проголосувати за те, що вам подобається, будь то особливо смішний жарт, яскравий момент від вашого улюбленого футболіста чи чудова підказка на запитання, яка веде до багатьох цікавих історій. Голосування за публікацію допомагає іншим людям її побачити. Активний виборець може допомогти покращити роботу Reddit для кожного