Що таке RealGroups на BeReal? Як створити групи на BeReal

| | 0 Comments| 1:26 PM
Categories:

Ключові висновки

  • RealGroups на BeReal дозволяють користувачам створювати індивідуальні групи для обміну повідомленнями та вмістом.
  • Будьте обережні, надсилаючи особисті або неприйнятні повідомлення в RealGroups, оскільки вони не шифруються наскрізно.
  • Користувачі можуть повідомити про небезпечний або невідповідний вміст у RealGroups, торкнувшись трьох крапок і вибравши Повідомити.

Якщо ви часто користуєтеся BeReal, ви, мабуть, помітили банер, який знайомить вас із RealGroups — функцією, яка дозволяє створювати групи в програмі. Ось що вам потрібно знати про RealGroups і чи є ця функція безпечною та корисною.

Що таке RealGroups на BeReal?

RealGroups схожі на групові чати в iMessage або Instagram DM, але більше адаптовані до платформи BeReal. Ви можете додавати друзів, називати групу та надсилати їй повідомлення.

  Найкращі безкоштовні ігри GOG

Залежно від ваших налаштувань BeReal також надсилатиме вам певні сповіщення Time to BeReal лише для цієї групи, щоб поділитися одна з одною — окремо від основного сповіщення BeReal дня для всіх користувачів.

RealGroups було додано до зростаючого списку корисних функцій BeReal, щоб надати постійним користувачам більше речей у додатку.

Лише люди у вашій групі можуть бачити публікацію BeReal, коли ви отримуєте сповіщення для цієї групи. Не плутайте його з основним каналом BeReal.

Ви можете вимкнути сповіщення Time to BeReal, щоб група не отримувала їх. Тоді RealGroup призначений лише для обміну повідомленнями.

RealGroups — це єдиний спосіб безпосередньо надсилати повідомлення іншим користувачам у програмі, оскільки RealChats було видалено. Ви також можете коментувати загальнодоступні BeReals, але тоді всі інші зможуть бачити вашу розмову.

  Як отримати доступ до Dark Web і Deep Web, безпечно та анонімно

Як створити RealGroup на BeReal

Щоб створити групу на BeReal, спершу торкніться банера RealGroups або значка плюса на головній стрічці. Потім торкніться «Створити групу» та налаштуйте емодзі, назву та частоту отримання групою сповіщень Time to BeReal. Натисніть Далі.

Потім запросіть друзів зі списку. Ви побачите, що з’явиться ваша група.

Ви можете змінити налаштування, торкнувшись значка з трьома крапками у верхньому правому куті. Наприклад, ви можете додати когось нового до створеної групи, натиснувши «Додати учасників» у розділі «Учасники» в цих налаштуваннях.

Якщо ви є творцем RealGroup, ви можете будь-коли змінити налаштування.

Також важливо зазначити, що наразі ви можете перебувати лише в двох RealGroups.

Чи безпечно надсилати повідомлення в RealGroups?

Сайт BeReal зазначає, що повідомлення, надіслані в RealGroups, не мають наскрізного шифрування. Отже, хоча лише ваші друзі в групі мають бачити ваші повідомлення, будьте обережні, щоб не надсилати нічого особистого чи неприйнятного. Відсутність наскрізного шифрування означає, що існує невеликий ризик того, що хтось інший побачить щось, чого не повинен побачити.

  Розуміння УЄБА та її ролі у реагуванні на інциденти

Також корисно пам’ятати, що інші користувачі можуть робити скріншоти ваших публікацій BeReal навіть у RealGroups.

Якщо ви помітили, що в RealGroup опубліковано щось небезпечне або недоречне, ви також можете повідомити про це, торкнувшись трьох крапок у верхньому правому куті чату та торкнувшись «Повідомити».

RealGroups — це чудовий спосіб залучити більше за допомогою програми BeReal, особливо якщо вам подобається ідея більш автентичної платформи соціальних медіа, але ви бажаєте, щоб у BeReal було більше можливостей.