Що таке Omegle? І чому він закрився?

| | 0 Comments| 3:29 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Omegle — це онлайн-платформа для чату, яка об’єднувала незнайомців у всьому світі для чату та відеорозмов. До його закриття було понад 3 мільйони активних користувачів щодня.
  • Користувачі були випадковим чином об’єднані в пару з іншим користувачем і могли почати спілкуватися відразу, не додаючи їх до своєї мережі. За бажання вони могли завершити розмову та розпочати нову.
  • Omegle зіткнувся з тиском і критикою через суперечки та незаконний контент. Незважаючи на спроби зберегти платформу в безпеці, власник вирішив закрити її через величезний характер роботи.

Omegle був популярним сервісом онлайн-чату, який дозволяв спілкуватися з незнайомцями з усього світу через чат або відео. Але через 14 років Omegle припинив роботу назавжди. Отже, що таке Omegle, як він працював і чому закрився?

Що таке Omegle?

Лейф К-Брукс, 18-річний хлопець із Вермонту, створив платформу онлайн-чату в 2009 році. Її основною метою було об’єднати випадкових незнайомців з усього світу для спілкування та обміну ідеями.

У 2010 році він додав функцію відеочату, що дозволяє користувачам бачити, з ким вони спілкуються. За словами а заява K-Brooksякщо Інтернет є глобальним селом, Omegle мав бути однією з вулиць у цьому селі, де ви можете прогулюватися та починати розмову з людьми по дорозі.

  Як виправити Echo або Google Home, які не підключаються до Wi-Fi

Незадовго до того, як Omegle припинив роботу 8 листопада 2023 року, у нього було понад 3 мільйони активних користувачів щодня. HelpLamaщо робить його одним із найбільших сайтів для спілкування з випадковими незнайомцями.

Як працював Omegle?

Omegle спрацював, поєднавши вас з іншим користувачем. Це було зроблено випадковим чином — вам не потрібно додавати іншого користувача до своєї мережі, щоб спілкуватися з ним у чаті. Коли Omegle був ще активним, вам просто потрібно було зайти на офіційний веб-сайт або в додаток для iOS, і ви могли негайно почати спілкуватися, щойно вас об’єднали в пару з незнайомцем (хоча іноді вам потрібно довести, що ви не бот).

Якщо вам не сподобалося, як відбувається розмова, ви можете натиснути кнопку «Зупинити», щоб завершити чат, а потім «Новий», щоб отримати нового співрозмовника. Крім того, ви можете натиснути Esc один раз на клавіатурі для обох дій.

Omegle також дозволяє спілкуватися з людьми, які мають подібні інтереси, коли ви заповнюєте Про що ви хочете поговорити? запис на головній сторінці. Платформа також може імпортувати ваші інтереси з Facebook, якщо ви це дозволите, допомагаючи вам спілкуватися з однодумцями.

  Як позначити свої електронні листи для максимальної зручності пошуку

Платформа мала кілька інших режимів, у тому числі Spy (режим запитань), який дозволяв вам поставити запитання двом незнайомцям і побачити, як вони це обговорюють. Був також студентський чат College, який дозволяв студентам спілкуватися зі своїми однолітками. Однак для цього потрібна була підтверджена адреса електронної пошти для навчання, перш ніж ви зможете ним користуватися.

Чому Omegle закрився?

8 листопада 2023 року шанувальники Omegle були зненацька, коли їхня улюблена платформа чату більше не існувала. Замість домашньої сторінки Omegle користувачі потрапляли на лист Лейфа К-Брукса для користувачів Omegle.

Він сказав, що хоча за часів роботи Omegle було багато яскравих моментів, вона також стикалася з тиском, критикою та негативними відгуками через суперечки на платформі.

Оскільки Omegle був анонімним за своєю природою, деякі користувачі наважилися показати незаконний вміст.

Omegle дійсно вжив заходів, щоб захистити його. Він представив модерацію, додав попередження та навіть «моніторинг» відеочатів для виявлення зловмисників. Тим не менш, ці кроки не були дуже ефективними, і деякі користувачі знайшли способи розблокувати Omegle.

  Як вимкнути Walkie Talkie на Apple Watch

Хоча він міг повідомити про деяких користувачів владі та зупинити злочини, вони були в основному неефективними. Через ці проблеми K-Brooks вирішив назавжди закрити Omegle. Згідно з ним:

Робота Omegle більше не є стійкою ні фінансово, ні психологічно. Чесно кажучи, я не хочу мати серцевий напад у свої 30 років.

І разом з цим одна з найбільших чат-платформ Інтернету більше не існує.

Якщо ви плануєте перейти на альтернативу Omegle, подбайте про захист своєї особистої інформації в Інтернеті, щоб залишатися в безпеці. Є типи інформації, яку ви ніколи не повинні публікувати в Інтернеті, навіть якщо служба є анонімною.

Omegle No More

Платформа анонімного чату дозволяла мільйонам користувачів зв’язуватися один з одним випадковим чином. Це дозволило людям побачити інші культури, поговорити про різні ідеї, і навіть деякі знайшли свою споріднену душу на платформі.

Однак у Omegle також були свої проблеми. Власник вирішив, що ця битва для нього занадто важка. Отже, ми прощаємося з Omegle.