Що таке No-Code AI і як його використовувати?

| | 0 Comments| 8:19 PM
Categories:

Ключові висновки

 • Безкодові платформи штучного інтелекту дозволяють будь-кому, незалежно від технічного рівня, розкрити потенціал штучного інтелекту лише кількома клацаннями миші та без написання коду.
 • Інструменти штучного інтелекту без коду пропонують попередньо навчені моделі машинного навчання, усуваючи потребу в розробці моделей і дозволяючи прискорити розробку та розгортання.
 • Хоча штучний інтелект без коду дає різні переваги, такі як скорочення часу розробки та економічна ефективність, він також має деякі обмеження, включаючи залежність від платформи та меншу гнучкість у моделях тонкого налаштування.

Колись ексклюзивні знання ШІ стали доступнішими, ніж будь-коли. Завдяки нещодавньому галасу щодо штучного інтелекту та поширенню безкодових платформ ШІ. Навіть якщо у вас немає технічної освіти, тепер ви можете розкрити потенціал штучного інтелекту кількома клацаннями, не написавши жодного рядка коду.

Ніщо не заважає вам досліджувати захоплюючі можливості ШІ без коду. Все, що вам потрібно, це зрозуміти, як це працює, і ви можете почати відразу.

Як працює штучний інтелект без коду?

ШІ без коду означає просто створення програм ШІ без написання коду. Це нова концепція, яка усуває необхідність самостійно тренувати модель машинного навчання на деяких великих даних, перш ніж ви зможете створювати власні програми ШІ.

Як і безкодове програмування, існує багато безкодових інструментів штучного інтелекту, які ви можете дослідити. Деякі з цих інструментів мають певну ціну, але інші пропонують безкоштовну пробну версію. Більшість платформ штучного інтелекту без коду дозволяють завантажувати ваш власний набір даних або вони можуть надати вам набір даних. Але у вас точно буде скарбниця попередньо написаних алгоритмів для навчання вашої моделі простими клацаннями.

  11 найкращих онлайн-компіляторів Ruby для кодування на ходу

Більшість платформ дозволяють порівнювати моделі, щоб визначити, що найкраще підходить для конкретного випадку використання. У той час як ручна розробка штучного інтелекту зазвичай займає дні, іноді місяці, штучний інтелект без використання коду дозволяє розробити та розгорнути повноцінний робочий штучний інтелект за кілька хвилин.

Деякі приклади платформ ШІ без коду:

Аспект безкодового штучного інтелекту, який змінює правила гри, полягає в тому, що вам не потрібно боротися зі складним синтаксисом або турбуватися про те, щоб отримати чудову робочу станцію для запуску основної моделі машинного навчання. Усе, що вам потрібно — візуалізація, обговорення даних, вибір функцій, моделювання та всі ці складні операції — доступне лише за кілька клацань.

Плюси та мінуси штучного інтелекту без коду

Хоча ШІ без коду означає, що ваша модель машинного навчання швидко вийде на ринок, це не усуває всіх проблем. Давайте коротко висвітлимо позитивні та негативні сторони ШІ без коду, щоб краще це зрозуміти.

Переваги штучного інтелекту без коду

 • Короткий час розробки та розгортання: безкодові інструменти ШІ пропонують попередньо підготовлені, готові до використання моделі машинного навчання. Оскільки вам не потрібно турбуватися про розробку моделей, ви можете розробляти та розгортати свої моделі швидше.
 • Кодування чи технічний досвід не потрібні: етапи попередньої обробки даних і навчання вимагають лише натискання кнопок дій.
 • Недорого: штучний інтелект без коду може бути дешевшим, ніж розробка моделі вручну. Завдяки штучному інтелекту без коду вам не потрібно наймати спеціалістів із обробки даних чи інженерів з машинного навчання.
 • Ефективність використання ресурсів: вам також не потрібно витрачати гроші на придбання робочих станцій або додаткові обчислювальні потужності чи ресурси для запуску моделі машинного навчання.
 • Доступність: ресурси штучного інтелекту без коду доступніші, оскільки вони доступні як платформа як послуга, і будь-хто може користуватися їхніми послугами через Інтернет.
 • Налаштування середовища не потрібне: вам не потрібно турбуватися про налаштування середовища розробки локально на вашій машині. Все, що вам потрібно, легко доступне.
  7 інструментів паролів для кращої безпеки в Інтернеті

Мінуси штучного інтелекту без коду

 • Залежність від платформи: надмірна залежність від постачальника послуг штучного інтелекту без коду означає, що оновлення або простой на їхньому сервері вплине на вашу робочу модель. Це може зменшити досвід користувача.
 • Негнучкі: платформи ШІ без коду пропонують меншу гнучкість для точного налаштування моделей відповідно до бізнес-вимог. Крім того, розширення ваших моделей може бути складним, дорогим або навіть недосяжним для деяких постачальників.
 • Моделі, які не можна використовувати багаторазово: з платформами штучного інтелекту без коду ви не володієте власною моделлю. Таким чином, можливість повторного використання тієї самої моделі для різних застосувань вимагає додаткових витрат.

Що можна побудувати за допомогою ШІ без коду?

Якщо ви знаєте, на що здатний штучний інтелект, ви вже знаєте, що можна створювати за допомогою ШІ без коду; його застосування велике. Ось кілька практичних прикладів того, що можна створити за допомогою ШІ без коду:

 • Розробляйте чат-боти та віртуальних помічників, використовуючи моделі природної мови.
 • Маркетингові інструменти на основі ШІ для покращення аналізу ринку та планування ринкових кампаній.
 • Боти для торгівлі акціями та криптовалютами з підтримкою ШІ.
 • Планувальники бюджету на основі штучного інтелекту використовують готові прогнозні моделі.
 • Рекомендації щодо продуктів, щоб адаптувати продукти для користувачів на основі їхніх пошукових термінів.
 • Створюйте генеративний штучний інтелект, використовуючи готові великі мовні моделі для розробки програм для створення контенту або зображень.
 • Аналізатор настроїв і системи виявлення шахрайства.
  Що таке IP-адреса? А яка ваша IP адреса?

Майбутнє ШІ без коду

Враховуючи, що багато рішень уже доступні, майбутнє ШІ без коду вже зараз. Ви можете лише очікувати, що безкодова технологія ШІ покращиться з часом. Ви також повинні очікувати, що з’явиться багато інших платформ штучного інтелекту без використання коду, оскільки ця технологія завойовує популярність і стає все більш прийнятною.

Безкодовий ШІ вже значно скорочує час розробки, пропонуючи доступні готові інструменти, необхідні для успішного навчання моделі. Хоча штучний інтелект без коду має деякі обмеження, він зручний для малого та середнього бізнесу та окремих осіб, які не можуть дозволити собі ресурси для розробки свого ШІ.

Однак, незважаючи на те, що вам не потрібні навички програмування, щоб використовувати його, факт залишається фактом, що штучний інтелект без коду все одно потребуватиме певного рівня аналітичних знань. Ви повинні розуміти бажані результати та вміти ефективно інтерпретувати та керувати інструментом ШІ.

No-Code AI – це нова гра, яка змінює правила гри

ШІ без коду — це нова технологія, яка покращує робочий процес розробки ШІ. Перебір даних і моделювання є одними з найскладніших завдань у розробці ШІ. З появою штучного інтелекту без коду це стало менше.

Скорочений час розробки, легкість доступу та доступність – ось деякі переваги, які ви отримаєте від використання ШІ без коду.