Що таке Microsoft Edge Drop і як це працює?

Якщо ви шукаєте зручний спосіб обмінюватися файлами та повідомленнями між телефоном і настільними пристроями, ви можете перевірити Microsoft Edge Drop. Це функція, яка дозволяє легко перетягувати файли, щоб миттєво ділитися ними або надсилати собі нотатки під час перегляду в Microsoft Edge.

Читайте далі, щоб дізнатися, що таке Microsoft Edge Drop, як він працює та як ним користуватися.

Що таке Microsoft Edge Drop?

Drop — це функція Microsoft Edge, яка дозволяє обмінюватися файлами та вмістом між вашими пристроями. Ви можете використовувати його для швидкого перенесення фотографій, відео, документів, посилань або будь-яких інших файлів з одного пристрою на інший без використання електронної пошти, хмарного сховища чи інших програм.

Це як спілкування в чаті з самим собою, де ви можете надсилати й отримувати файли. Ви також можете використовувати його, щоб надсилати собі нотатки чи нагадування під час перегляду веб-сторінок на робочому столі та відкривати їх пізніше на телефоні.

Як працює Microsoft Edge Drop?

Ви можете отримати доступ до Drop із бічної панелі Microsoft Edge на робочому столі або з меню гамбургера у мобільній програмі. Ви можете використовувати Drop, щоб:

 • Надішліть фотографію з телефону на комп’ютер
 • Поділіться документом із комп’ютера на телефон
 • Напишіть собі нагадування або замітку
 • Скопіюйте посилання або текст з одного пристрою на інший

Ви можете переглядати та відкривати спільні файли та повідомлення на будь-якому пристрої, відкривши Drop у Microsoft Edge. Ви також можете завантажити їх на свій пристрій.

Як ділитися повідомленнями та файлами за допомогою Microsoft Edge Drop

Щоб використовувати Drop, вам потрібно встановити Microsoft Edge на всіх пристроях, з якими ви хочете обмінюватися файлами та вмістом. Вам також потрібно ввійти за допомогою одного облікового запису Microsoft на всіх своїх пристроях.

Налаштувавши Drop, ви можете почати ділитися файлами та вмістом на своїх пристроях із бічної панелі Bing AI. Ось кілька прикладів того, як ви можете використовувати Drop:

На робочому столі:

 • Щоб відкрити Drop, натисніть піктограму паперового літака на бічній панелі браузера Edge.
 • Щоб надіслати повідомлення собі, введіть його в текстове поле внизу Drop і натисніть Enter.
 • Щоб надіслати файл собі, перетягніть його з комп’ютера чи іншої програми в Drop.
 • На мобільному пристрої:

 • Щоб відкрити Drop, торкніться піктограми гамбургера в нижньому правому куті Microsoft Edge, а потім натисніть Drop.
 • Щоб надіслати повідомлення самому собі, введіть його в текстове поле внизу Drop і торкніться піктограми Send.
 • Щоб надіслати файл собі, торкніться значка плюса внизу Drop і виберіть файл, який хочете надіслати.
 • Drop — це чудова функція Microsoft Edge, яка допоможе вам бути організованим. Він простий та інтуїтивно зрозумілий у використанні, тому вам не доведеться переривати робочий процес або перемикатися між програмами. Ви можете використовувати Drop для обміну файлами та вмістом між своїми пристроями, не виходячи з Microsoft Edge.

  Будьте організовані з Microsoft Edge Drop

  Microsoft Edge Drop — це зручна функція, яка допомагає вам обмінюватися файлами та вмістом на своїх пристроях, не перериваючи роботу в Інтернеті. Незалежно від того, чи хочете ви надіслати собі нагадування, посилання, документ або фотографію, Drop допоможе вам залишатися в потоці та виконувати завдання. Якщо ви ще не пробували, спробуйте й подивіться, чи покращить це вашу продуктивність і робочий процес.