Що таке Mesh Network і Mesh Router

| | 0 Comments| 2:58 PM
Categories:

Коли ви налаштовуєте маршрутизатор Wi-Fi, ви намагаєтеся центрувати його так, щоб кожна кімната вашого офісу чи будинку могла отримати досить хороший сигнал. Ви також повинні враховувати той факт, що можуть бути нерухомі об’єкти, які вам доведеться враховувати, коли ви розміщуєте свій маршрутизатор. У вас все одно залишаться області, які не отримують сигналу або сигнал дуже слабкий. Розширювач Wi-Fi може допомогти вам виправити це, але це незграбне налаштування, і це змушує вас думати, що не повинно бути так важко отримати рівномірний сигнал WiFi по всьому будинку. Саме для цього і були розроблені mesh-мережі. Меш-мережа вирішує проблеми, які ви повинні вирішити за допомогою звичайного маршрутизатора WiFi.

Меш-мережа створюється за допомогою сітчастого маршрутизатора. Меш-роутер відрізняється від звичайного маршрутизатора, який передає лише сигнал. З мережевою мережею різні маршрутизатори об’єднуються разом, щоб утворити єдину мережу, яка покриває ваш будинок або офіс, щоб не було мертвих точок.

Сітчаста мережа відрізняється від звичайної мережі WiFi, яка використовує точки доступу, тим, як вона працює. Зі звичайним маршрутизатором Wi-Fi усі точки доступу підключаються до маршрутизатора і підсилюють його сигнал і тим самим розширюють його діапазон. Завдяки сітчастій мережі маршрутизатори та точки доступу можуть підключатися один до одного. Усі вони не повинні підключатися до одного маршрутизатора, а потім посилювати сигнал. Оскільки всі точки доступу можуть з’єднуватися один з одним, вони можуть створити мережу або ковдру, яка охоплює більше місця та забезпечує сильніший сигнал.

  Як використовувати баланс білого в Google Photos

Подумайте про це так; припустимо, ви в кімнаті з десятьма людьми та інструктором. Ви вчитеся будувати будиночок для птахів, але якщо застрягнете, можете попросити допомоги лише у свого інструктора. Те саме правило стосується всіх інших присутніх у кімнаті. Ви всі маєте доступ лише до інструктора. Так працює звичайна мережа WiFi. Однак із сітчастими мережами вам дозволено розмовляти з усіма і будь-ким у кімнаті та просити допомоги.

Ця технологія не нова; Мережі використовуються протягом тривалого часу, але лише нещодавно вони стали доступними для домашніх користувачів. Сітчастий маршрутизатор тепер є найкращим оновленням, яке ви можете подарувати своєму дому, якщо ви хочете купити новий маршрутизатор.

Переваги

Меж-мережа має наступну перевагу перед звичайною бездротовою мережею;

Відсутність темних плям в мережі та рівномірний сигнал по всій будівлі.
Це дешевше, ніж звичайна мережа з набагато меншими витратами на проводку та інфраструктуру, пов’язані з її налаштуванням. Мережу можна використовувати для забезпечення потужного доступу до Інтернету для цілого міста за набагато меншу суму, ніж коштує звичайна бездротова мережа. Іспанія вже це робить.
Mesh-мережі чудово підходять, коли ви стикаєтесь із перешкодами та нерухомими об’єктами, які можуть заважати та послаблювати сигнал.
Налаштування набагато простіше з точки зору додавання додаткових точок доступу, тобто вузлів. Вузли можуть спілкуватися з усіма іншими вузлами, і вам не потрібно налаштовувати їх для підключення до маршрутизатора.
Якщо вузол виходить з ладу через пошкодження, втрату живлення або інший технічний збій, інші вузли продовжують працювати. Збій вузла не створює дірку в мережі, і замість цього інші вузли зазвичай можуть компенсувати втрату одного або двох інших вузлів.
Ви можете досить легко розширити мережу і скоротити її, коли це необхідно. Це означає, що якщо ви раптом вирішите розширити свій офіс з одного поверху до двох поверхів, задовольнити потреби мережі для більшого офісу буде легше. Аналогічно, якщо вам доведеться зменшити розмір і переїхати до менших приміщень, ви зможете так само легко зменшити його до розміру.

Апаратні обмеження

Сітчасті маршрутизатори тепер доступні за розумними цінами. Ціна на них досить низька, щоб конкурувати зі звичайними маршрутизаторами, проте з ними є апаратні обмеження. Щоб створити сітчасту мережу вдома або на роботі, ви повинні використовувати обладнання одного виробника. Наразі ви не можете змішувати та поєднувати апаратне забезпечення сітчастої мережі, але розробляється стандарт, який дозволить це. Наразі цей стандарт називається EasyMesh.

  Посібник із розблокування вашої активності

EasyMesh

EasyMesh — це стандарт, який розробляється Wi-Fi Alliance (так, це так), щоб допомогти маршрутизаторам, розробленим різними виробниками, спілкуватися один з одним. Цей стандарт дозволить використовувати маршрутизатори та точки доступу різних виробників для створення сітчастої мережі.

Це може бути чудово для споживачів, але не дуже для виробників, які віддадуть перевагу тому, щоб користувач використовував лише їхній продукт, а не змішував його з іншими.

Параметри обладнання

Сітчасті маршрутизатори для дому та офісу – це нова концепція, але провідні виробники маршрутизаторів, включаючи Linksys та Netgear, виробляють їх. У Google є досить доступний варіант із трьох пристроїв, які коштують трохи менше 300 доларів. Справа в тому, що якщо ви віддаєте перевагу певному популярному виробнику маршрутизаторів, ви можете отримати від них сітчастий маршрутизатор. Так само, якщо ви шукаєте доступний варіант, він є.

  Апаратні ключі безпеки постійно відкликаються; Чи безпечні вони?