Що таке MagSafe для iPhone 12 і що він може робити?

Categories:

З приходом с iPhone 12 з’являється нова екосистема аксесуари для смартфонів Apple. MagSafe спрощує бездротову зарядку iPhone, прикріплюючи чохли та використання різноманітних інших аксесуарів. Ось чому це серйозний крок вперед для iPhone.

Новий MagSafe

Якщо ви чуєте голову, думаючи, що вже чули «MagSafe», ви маєте рацію. Apple раніше використовувала назву для свого Зарядні пристрої для MacBook перед переходом на USB-C.

Тоді MagSafe не був бездротовою технологією. Він був розроблений для легкого вмикання та вимикання, що дозволяє легко підключати зарядний пристрій до MacBook навіть у темряві. У результаті закріплення зарядного пристрою за допомогою магніту означало, що нещасні випадки були набагато менш імовірними, що призвели до поломки ноутбука.

MagSafe для iPhone дещо відрізняється. Це повністю стандарт бездротової зарядки, але не лише для зарядки. Найцікавіше, що це відкриває шлях до iPhone, якому не потрібен порт Lightning. Це означає кращу гідроізоляцію та більше місця всередині корпусу для інших речей, наприклад більшої батареї.

Функція бездротової зарядки та аксесуарів MagSafe доступна на iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro та iPhone 12 Pro Max. Ймовірно, він також буде включено в майбутні iPhone.

Бездротова зарядка займає центральне місце

Apple вперше представила бездротову зарядку разом з iPhone 8, але поки що вона обмежувалася 7,5 Вт. MagSafe подвоює пропускну здатність до 15 Вт, завдяки чому iPhone узгоджується з більшістю інших пристроїв Android, що швидко заряджаються.

Але є заковика. Для iPhone, який використовує MagSafe для досягнення цієї швидкості, вам потрібно буде використовувати заряд, схвалений Apple. Ви будете обмежені старою швидкістю 7,5 Вт, якщо ви використовуєте будь-який старий зарядний пристрій Qi стороннього бренду. Це дає Apple більший контроль над екосистемою MagSafe, концепцією, з якою більшість користувачів iPhone вже знайомі.

  Як використовувати інструмент для знімків екрана зустрічі Zoom

Але MagSafe – це не лише швидкість, а й простота використання. Однією з найбільших проблем бездротової зарядки є пошук «солодкого місця», де зарядний пристрій і пристрій замикають ланцюг. Це те, з чим ви будете знайомі, якщо коли-небудь ставили свій смартфон на бездротову зарядну панель і поверталися через 30 хвилин, щоб побачити, що він взагалі не зарядився.

MagSafe прагне вирішити цю проблему, закріпивши зарядний пристрій на задній панелі iPhone. Це створює ідеальну схему щоразу з достатньою магнітною силою, щоб надійно тримати iPhone та зарядний пристрій на місці. Бєлкін новий бездротовий зарядний пристрій MagSafe три в одному для iPhone, Apple Watch і AirPods демонструє це, показуючи зарядний пристрій, який тримає iPhone 12 під кутом 45 градусів.

Перший затверджений зарядний пристрій MagSafe Власна базова пропозиція Apple 39 доларів, компанія планує представити зручний для подорожей MagSafe Duo, який заряджає як Apple Watch, так і iPhone. І у Belkin, і у Griffin незабаром з’являться власні аксесуари сторонніх виробників, і все більше виробників, безсумнівно, підключаться, оскільки доступність пристроїв буде покращуватися.

Великі новини для справ

На додаток до бездротового зарядного пристрою та гаманця, що застібається, два справи першої особи були анонсовані для кожного варіанта iPhone 12 разом із перезавантаженням MagSafe. А прозорий пластиковий корпус і а однотонний кремнієвий корпус з MagSafe отримають магнітну обробку, що може стати серйозною зміною того, як ми накладаємо та знімаємо футляри з наших iPhone. Apple також дражнила шкіряний футляр у своїй презентації.

У більшості футлярів є губа, яка тримає футляр на місці під час використання. Це запобігає випаданню вашого iPhone, але може ускладнити видалення футляра. Мало того, що витягування iPhone з міцного пластикового корпусу вимагає певної сили, воно часто деформується та деформується при кожному застосуванні. Насправді має бути легше змінювати чохли, очищати телефон або просто насолоджуватися iPhone без футляра, чи не так?

  Як видалити надійні пристрої з вашого iPhone

Введіть MagSafe. Завдяки магнітній ручці, яка тримає ваш iPhone на місці, вам більше не потрібні губи. Саме таку філософію дизайну прийняла Apple з появою прозорих пластикових і кольорових силіконових чохлів від Apple, які випускаються разом з iPhone 12, а також магнітний чохол сторонніх виробників від Pitaka.

Прозорий пластиковий кейс виглядає особливо яскраво з магнітним кільцем MagSafe на дисплеї. Футляри розроблені з урахуванням аксесуарів, а це означає, що ви зможете прикріпити будь-який сумісний із MagSafe аксесуар безпосередньо до телефону або до чохла, сумісного з MagSafe.

Залишається побачити, як нові чохли MagSafe впораються з падінням. Оскільки багато міцних футлярів використовують губи для захисту зовнішніх країв екрану iPhone, вам може знадобитися новий захист від падіння Ceramic Shield, вбудований в сімейство iPhone 12, який обіцяє в чотири рази кращу стійкість до ударів.

Звичайно, звичайні «тупі» футляри будуть у продажу ще довго в майбутньому. Деякі можуть включати MagSafe для кращої зарядки, покладаючись на додатковий захист, який забезпечує губа.

Нова екосистема аксесуарів

Мабуть, найцікавішим аспектом MagSafe є аксесуари, які ще не анонсовані. Завдяки підтримці потужності до 15 Вт, ідентифікації аксесуарів за допомогою NFC і магнітометру, вбудованого в кожен iPhone в майбутньому, ще невідомо, що приготують Apple і сторонні виробники.

PopSocket, який робить надзвичайно популярні ручки для смартфонів, які наклеюються, вже зробив оголошені плани прийняти MagSafe. Успіх такого продукту, безсумнівно, залежить від того, наскільки міцним є магнітне з’єднання пристрою з аксесуаром, тому буде цікаво подивитися, що придумає компанія.

MagSafe — це більше, ніж просто спосіб заряджання, але футляри для батарей та акумуляторні батареї, що закріплюються, можуть стати реальністю. Це забезпечить простий спосіб значно збільшити потужність вашого iPhone, просто закріпивши аксесуар на його задній панелі.

Неясно, чи є у MagSafe якісь накладні витрати на передачу даних у початковій формі, хоча цілком можливо, що Apple могла б використовувати MagSafe для «рукостискання» з пристроями, щоб забезпечити швидку бездротову передачу даних. Це може призвести до появи накопичувачів MagSafe (так само, як у нас сьогодні комбіновані накопичувачі Lightning-USB) для резервного копіювання та передачі даних.

  Як перенести контакти, журнал викликів і повідомлення з одного телефону на інший за допомогою MobileTrans

А як щодо аудіовізуальних аксесуарів, таких як лінзи та мікрофони чи аудіоінтерфейси? Apple була надано патент для того, що можна вільно описати як «лінзи MagSafe» у 2014 році. Чи можуть такі компанії, як Square та PayPal, використовувати MagSafe і для своїх карт-рідерів? Час покаже, але здається, що Apple, безумовно, спрямовує нас до бездротового майбутнього.

«Магніти, як вони працюють?»

Одне з питань, яке було порушено рішенням Apple покласти магніти у вашу кишеню з iPhone 12, — це можливість пошкодження таких речей, як кредитні картки та ключі від готельних номерів. Хоча це реальна можливість, Apple каже, що гаманець MagSafe більше не завдасть шкоди до цих елементів, ніж зазвичай ваш смартфон.

Apple робить це за допомогою екранування, вбудованого в гаманець, тому цілком можливо, що оголений роз’єм MagSafe все ще може викликати проблеми. Наразі речі з чутливими магнітними смугами (наприклад, подарункові картки та ключі від готелю) краще покласти в іншу кишеню. Більшість кредитних карток стійкі до магнітних перешкод, і, якщо ви використовуєте чіп або безконтактні платежі, вам нема про що хвилюватися.

MagSafe — це не єдина велика зміна в iPhone 12. Дізнайтеся більше про впровадження Apple 5G у свої останні смартфони.