Що таке LinkedIn Post Inspector? Як використовувати його для перевірки та виправлення попереднього перегляду посилань?

Сьогодні LinkedIn став основною платформою для професіоналів, які прагнуть будувати значущі зв’язки та розширювати свої бізнес-мережі. Завдяки набору функцій, призначених для підвищення взаємодії, LinkedIn продовжує розвиватися, щоб задовольнити потреби своєї величезної бази користувачів.

Одним із таких інструментів, який має величезну цінність для оптимізації ваших публікацій у LinkedIn, є LinkedIn Post Inspector. Але що саме це таке, і як воно може покращити попередній перегляд посилань?

У цій статті ми заглибимося в глибини LinkedIn Post Inspector, розкриємо його можливості та дослідимо, як його можна використовувати для оптимізації попереднього перегляду посилань.

LinkedIn Post Inspector є цінним союзником для забезпечення точних мініатюр зображень і вирішення потенційних проблем, які перешкоджають взаємодії. Отже, давайте зануримося в розкриття потенціалу LinkedIn Post Inspector, щоб підняти ваші публікації в LinkedIn на нову висоту!

Що таке LinkedIn Post Inspector?

Можливо, ви чули такі назви, як LinkedIn Open Graph Debugger, LinkedIn Share Link Validator, LinkedIn Post Link Checker, LinkedIn Preview Validator тощо. Це не що інше, як звичайні альтернативні назви для Post Inspector.

LinkedIn Post Inspector надає більш глибокі дані, окрім основних показників залучення. Він пропонує демографічні дані про аудиторію, такі як професії, ринки та регіони. За допомогою цих даних ви можете визначити демографічні показники вашої цільової аудиторії. Персоналізуйте свій вміст відповідно до вимог та інтересів вашої аудиторії, щоб покращити його читабельність.

За допомогою функції Post Inspector ви також можете оцінити ефективність своїх публікацій порівняно з галузевими тестами. Крім того, ви можете порівняти свої статті з іншими в тому ж секторі за допомогою цього інструменту. Оскільки він забезпечує основу для оцінки успіху та визначення областей для покращення.

Використання функції тенденцій залучення в LinkedIn Post Inspector; ви також можете контролювати ефективність публікації. Також визначте помітні закономірності чи тенденції залучення аудиторії. Ці дані дають змогу приймати керовані даними рішення, щоб покращити взаємодію та покращити взаємодію з користувачем. Виявлення оптимального часу для охоплення аудиторії та оптимізація графіка видання.

Користувачі LinkedIn, які бажають оптимізувати свою контент-стратегію та підвищити ефективність своїх публікацій, можуть скористатися LinkedIn Post Inspector. Цей інструмент дозволяє користувачам приймати рішення на основі даних, покращувати свою стратегію та досягати більшого успіху з публікаціями в LinkedIn, пропонуючи детальну статистику, демографічні показники аудиторії, порівняльні показники та шаблони взаємодії.

Навіщо відстежувати ефективність публікації?

Аналіз успіху публікацій у LinkedIn має вирішальне значення для окремих осіб і організацій. Це допомагає їм зрозуміти ефективність своєї контент-стратегії, приймати рішення на основі даних і досягати своїх цілей на платформі.

Давайте докладніше розглянемо причини, які лежать в основі аналізу, перш ніж публікувати щось у своєму профілі LinkedIn.

Оцінити взаємодію:

Аналіз після виконання дає змогу оцінити ступінь взаємодії вашого матеріалу. Перегляди, оцінки “подобається”, коментарі та поширення – це показники взаємодії, які надають вам важливу інформацію про те, наскільки ефективно ваші публікації зв’язуються з вашою аудиторією.

Слідкуючи за цими цифрами, ви можете визначити категорії вмісту, які отримують найбільше взаємодії, і імітувати їхній успіх у майбутніх публікаціях. Відстеження взаємодії також дає вам змогу оцінити успіх ваших закликів до дії, заголовків і зображень, дозволяючи вам покращити свою стратегію та збільшити залучення.

Уточніть стратегію вмісту:

Ви можете зосередити свої зусилля на створенні більшої кількості матеріалу, який ваша аудиторія вважає цінним, визначивши типи вмісту, який є ефективним. Щоб визначити, що найкраще підійде вашій аудиторії, спробуйте кілька форм, тем і стратегій. Ітеративний аналіз покращує стратегію вмісту, що призводить до якісніших творів і більшої зацікавленості читачів.

Наполегливо працюєте над цим вмістом? Ось як режим творця LinkedIn може підвищити присутність вашого бренду.

Виявлення споживчих смаків:

Доцільно зрозуміти вподобання вашої аудиторії, вивчивши дані після виступу. Назви посад, галузі та географічні регіони є прикладами демографічних даних, які можуть дати світло на склад вашої аудиторії.

Ви можете використовувати цю інформацію, щоб краще персоналізувати свій вміст відповідно до інтересів, вимог і цілей вашої аудиторії. Ви можете створити більш релевантний та інтригуючий контент, який зв’яжеться з вашою аудиторією, знаючи її вподобання, що сприятиме залученню та зв’язку.

Інформаційна стратегія та прийняття рішень:

Аналіз пропонує глибоку інформацію, яка може допомогти вам прийняти рішення щодо всієї вашої стратегії LinkedIn. Ви можете вибрати тип вмісту для створення, платформи для використання та цільову демографічну групу, на якій зосередитися, дізнавшись, що працює, а що ні. Ця аналітика також допомагає в ефективному розподілі ресурсів, оптимізації маркетингових зусиль і досягненні цілей LinkedIn.

Еталонна продуктивність:

LinkedIn пропонує порівняльну інформацію, яка дає змогу порівняти успіх ваших публікацій із успіхом вашого сектора. Ця функція пропонує глибоку інформацію та дані про ефективність вашого вмісту порівняно з іншими у вашому секторі.

Бенчмаркінг допомагає оцінити сильні сторони, визначити сфери для розвитку та встановити реалістичні цілі для присутності в LinkedIn. Крім того, це дає вам змогу йти в ногу з передовим досвідом і галузевими розробками, зберігаючи вашу конкурентоспроможність і актуальність у вашому регіоні.

Оптимізуйте процедуру публікації:

Відстежуючи успішність своїх публікацій з часом, ви можете помітити закономірності та тенденції у взаємодії вашої аудиторії. Ви можете впорядкувати свої публікації так, щоб вони мали найбільший вплив, знаючи, коли ваша аудиторія найбільш сприйнятлива та зацікавлена.

Публікація в належний час підвищує ймовірність того, що ваша аудиторія перегляне ваш матеріал, поділиться ним і зацікавиться ним, що в кінцевому підсумку призводить до кращих результатів. Планування на основі даних підвищує ймовірність того, що ваш вміст побачать і поширять, завдяки охопленню вашої аудиторії, коли вона найбільш чуйна та зосереджена.

Аналіз ефективності публікацій у LinkedIn має вирішальне значення для окремих осіб і організацій, щоб оцінити стратегію контенту, зрозуміти аудиторію, покращити плани та досягти цілей LinkedIn. Цей аналіз дозволяє оптимізувати вміст, покращити залучення аудиторії та покращити результати платформи.

Як використовувати LinkedIn Post Inspector (покрокова інструкція)

Немає нічого гіршого, ніж опублікувати публікацію, а потім побачити помилки, неправильну мініатюру зображення або неправильний текст попереднього перегляду, коли до нього вже надходять коментарі☹️. Ви можете створити дописи попереднього перегляду за допомогою Post Inspector, щоб переконатися, що все виглядає презентабельно та доречно.

Під час публікації посилань на LinkedIn можна створити точний попередній перегляд вмісту. Це містить назву публікації, метадані та зображення попереднього перегляду, пов’язане з вашим посиланням.

Ось кроки, які ви можете виконати:

 • Натисніть Перевірити після введення будь-якої URL-адреси посилання в поле.

 • Потім вам буде показано повну розбивку попереднього перегляду публікації до рівня розділу.

Є 3 мантри для використання інструменту:

 • Відкрийте (Якщо у вашій публікації є якісь відсутні фрагменти інформації, вам слід оптимізувати її та виправити, щоб користувачі LinkedIn бачили правильний текст попереднього перегляду.)
 • Оновити (Інформація, яку LinkedIn має про ваш веб-сайт, повторно скануючи його для отримання свіжих метаданих після оновлення вашого вмісту.)
 • Налагодження (Зрозумівши, як LinkedIn отримує інформацію з вашого матеріалу, ви можете усунути будь-які недоліки, які можуть бути у вашому вмісті.)

Щоб виправити попередній перегляд посилань за допомогою тегів OG, вам потрібно переконатися, що ви включили відповідні теги Open Graph (OG) у метадані HTML веб-сайту, до якого ви підключаєтеся. Коли ви публікуєте свій матеріал на сайтах соціальних мереж, таких як LinkedIn, теги OG надають структуровані дані, які створюють детальний і точний попередній перегляд посилань. Ось покроковий посібник із використання тегів OG для покращення попереднього перегляду посилань:

 • Щоб покращити попередній перегляд посилань, ви повинні активно знаходити та змінювати або додавати необхідні теги OG. Для попереднього перегляду посилання зазвичай потрібні такі теги OG: ‘og: title’, ‘og: description’, ‘og: image’ і ‘og:url’.
 • Розділ можна знайти в HTML-коді веб-сторінки, яку ви хочете опублікувати. Додайте до нього теги OG. Додайте відповідні теги OG у теги .
 • Введіть точну назву, опис, URL-адресу зображення та URL-адресу веб-сторінки, які відповідають вашому матеріалу, замість значень заповнювачів.
 • Щоб перевірити теги OG, вони рекомендують активно використовувати Facebook Sharing Debugger, доступний за адресоюdevelopers.facebook.com/tools/debug. Потім введіть URL-адресу проблемної веб-сторінки та виберіть «Налагодити». Цей інструмент отримає теги OG з вашого веб-сайту та відобразить будь-які проблеми чи попередження. Вирішуйте будь-які проблеми відповідно.
 • Можливо, вам доведеться це зробити, якщо ви вже поділилися посиланням, але все ще відображається неправильний попередній перегляд. Введіть URL-адресу на сторінці створення публікації LinkedIn і натисніть «Прикріпити».

Включивши належні теги OG у метадані HTML вашої веб-сторінки та забезпечивши їх точність, ви можете активно контролювати та налаштовувати попередній перегляд посилань, який відображається, коли ви публікуєте свій матеріал у LinkedIn.

Маєте готовий контент, але не маєте часу його опублікувати? Ось найкращі планувальники публікацій LinkedIn для ідеально розрахованих публікацій.

Під час оптимізації попереднього перегляду посилання на LinkedIn важливо пам’ятати про певні стандарти та обмеження щодо мета-заголовка, розміру зображення та довжини опису. Дотримуйтесь наступних порад:

Мета назва:

Основний заголовок, який відображається в попередньому перегляді посилання, є метазаголовком. LinkedIn радить зберігати мета-заголовок близько 70 символів, щоб забезпечити повне відображення. Короткий і переконливий заголовок може спонукати відвідувачів перейти за посиланням і взаємодіяти з вашим вмістом.

Розмір зображення:

Зображення, яке з’являється під час попереднього перегляду посилання, повинно привертати увагу та відповідати вашій статті. LinkedIn рекомендує використовувати фотографії мінімум 120 пікселів у ширину та 120 пікселів у висоту. Щоб забезпечити найкращу якість зображення, вони радять використовувати фотографії з вищою роздільною здатністю. Використовуйте фотографії зі співвідношенням сторін 1,91:1, наприклад 1200×627 пікселів, для отримання найкращих ефектів.

Розмір файлу зображення:

LinkedIn має обмеження на максимальний розмір файлу для фотографій, які використовуються як попередній перегляд посилань. Рекомендована верхня межа для файлів зображень становить 5 Мб. Ви можете стискати файли зображень без шкоди для їх якості, щоб зменшити їх розмір і підвищити швидкість завантаження.

Довжина опису:

Опис дає користувачам короткий виклад матеріалу та має великий вплив на те, наскільки зацікавлена ​​аудиторія. Для опису LinkedIn допускається до 200 символів. Дуже важливо написати стислий, привабливий та інформативний опис, який охоплює суть вашого матеріалу та спокушає відвідувачів натиснути посилання, щоб дізнатися більше.

Якщо ви докладете зусиль, щоб застосувати ці пропозиції у своїй діяльності на платформі, ви досягнете своїх цілей. Ось кілька додаткових порад, які допоможуть вам покращити свої публікації.

 • Перевірте, як ваше посилання виглядатиме в LinkedIn, перш ніж ділитися ним. Щоб переконатися, що метазаголовок, зображення та опис відображаються правильно, ви можете використовувати такі інструменти, як LinkedIn Post Inspector або інші інструменти налагодження соціальних мереж, щоб переглянути попередній перегляд посилання та перевірити його точність. Це дає вам змогу за потреби редагувати та покращувати попередній перегляд посилання перед розповсюдженням його вашій аудиторії.
 • Крім технічних компонентів, приділіть особливу увагу створенню змістовного, високоякісного матеріалу, який зв’яжеться з вашою цільовою аудиторією. Створіть заяву, яка чітко передає переваги та застосовність вашої інформації.
 • Зверніть увагу на важливі деталі чи відмінні риси, які виділяють ваш матеріал. Користувачі з більшою ймовірністю помітять і перейдуть за посиланням, яке містить цікаву та інформативну інформацію.

Майте на увазі, що платформа та політика LinkedIn можуть змінюватися з часом. Важливо постійно звертатися до офіційної документації LinkedIn або до ресурсів для розробників, щоб отримати найновішу інформацію про обмеження символів, розміри зображення та найкращі методи попереднього перегляду посилань.

Ви можете оптимізувати попередній перегляд посилань на LinkedIn, щоб привернути увагу, надати корисний матеріал і спонукати читачів взаємодіяти з вашим вмістом.

Останні слова!

LinkedIn став не просто професійною мережевою платформою, яка містить професійні профілі та сторінки компаній. Він також став центром знань і лідерства.

Від LinkedIn Learning до інформативних публікацій можна знайти різноманітний вміст. Однак перед тим, як публікувати вміст, творці повинні ретельно поставитися до його презентації.

LinkedIn Post Inspector є цінним інструментом для користувачів LinkedIn для покращення попереднього перегляду посилань на статті. Використовуючи цей інструмент, ви можете збирати дані про продуктивність, розуміти свою аудиторію, порівнювати галузеві стандарти та відстежувати моделі залучення. Щоб ефективно використовувати Post Inspector, вам слід включити відповідні теги Open Graph (OG) у метадані HTML вашої веб-сторінки.

Оптимізувавши ключові елементи, такі як мета-заголовки, розмір зображення та довжину опису, ви можете налаштувати та покращити попередній перегляд посилань у LinkedIn. Використання Post Inspector дає змогу користувачам покращити візуальну привабливість, точність і потенціал залучення попередніх переглядів посилань, що призводить до збільшення охоплення, рейтингу переходів і загального успіху на платформі.

Далі дізнайтеся, як використовувати групи LinkedIn, щоб перейти від новачка до мережевого ніндзя!