Що таке Kodi? Все, що вам потрібно знати про програму TV Streaming

Відмова від відповідальності: деякі сторінки цього сайту можуть містити партнерське посилання. Це жодним чином не впливає на нашу редакцію.

Під час створення ідеальної системи домашнього кінотеатру все обладнання в світі не зможе віддати вам належне без чудового програмного забезпечення. Якщо ви шукаєте найкращий спосіб дивитися фільми та телешоу, слухати музику та дивитися всі улюблені види спорту, Kodi — це додаток для вас. У цій статті ми обговоримо, що таке Kodi і все, що вам потрібно знати про програму.

Що таке Kodi?

Kodi — це безкоштовне програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, розроблене з урахуванням домашніх розваг, і воно існує вже майже два десятиліття. Спочатку Microsoft розробила програмне забезпечення для оригінального Xbox і назвала його Xbox Media Center (XBMC). Програма продовжувала розвиватися і вийшла далеко за межі платформи Xbox після того, як Microsoft відмовилася від неї. Команда не Microsoft, яка стоїть за тим, що зараз називається Kodi, створила власну спільноту, що складається з шанувальників і розробників.

На відміну від інших компаній з потокового програмного забезпечення, таких як Android TV або Plex, Kodi керує некомерційна організація XBMC Foundation. Програмне забезпечення постійно модифікується та оновлюється незліченними десятками програмістів і розробників по всьому світу. Тепер ви можете налаштувати Kodi, встановивши доповнення або збірки, і вони безкоштовні.

Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

Що робить Kodi?

З усього, що робить Kodi, мабуть, легше описати те, що Kodi не може робити, а саме Kodi не надає вам жодного вмісту. Це означає, що вам потрібно буде надати всі медіа (музику, шоу, фільми тощо).

Користувачі часто встановлюють Kodi на свої пристрої, щоб транслювати потрібний вміст. Наприклад; Скажімо, у вас є веб-сайт, з якого ви хочете транслювати вміст, але ваш Firestick не підтримує підтримку та несумісний з цим веб-сайтом. Все, що вам потрібно зробити, це встановити Kodi на свій Firestick, додати веб-сайт і транслювати через програму Kodi.

До них можна додавати не лише веб-сайти, а й інші цифрові послуги (іменуються доповненнями)! Отже, хоча Kodi не пропонує власного вмісту, він дає вам можливість транслювати свої медіа в одному місці практично на будь-якому пристрої.

  Як отримати віртуальну кнопку «Додому» на iPhone X

Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

Переваги Kodi

Kodi створений не лише для комп’ютерів; він працює майже на кожному гаджеті у вашому домі, від смартфона до Amazon Fire TV Stick. Саме це робить додаток цінним джерелом аудіо/відео розваг. Ви також можете знайти різноманітні коробки Kodi, які насправді не призначені для Kodi, але добре працюють у Kodi і часто містять попередньо скомпільовані додатки для нього, такі як NVIDIA Shield Android TV і Pendoo (R) Android TV Boxes.

У вас також є можливість завантажити Kodi на Amazon Fire TV Cube, але він, звичайно, не містить попередньо скомпільованих доповнень.

Оскільки Kodi є мультимедійним менеджером, ви можете слухати музику, дивитися сімейні відео, насолоджуватися YouTube, отримувати огляди фільмів та інформацію, отримувати спортивні результати, дивитися національні новини та багато іншого. Kodi також дозволяє організувати медіа залежно від типу. Створюйте вибране, списки відтворення, каталоги фільмів та багато інших переваг.

Слово застереження:
Все, що ви транслюєте на Kodi, видно як вашому провайдеру, так і уряду, що може поставити вас у легальну гарячу воду. Єдиний надійний спосіб боротьби з цим — підключення до відмінної служби VPN (наприклад, ExpressVPN), коли ви використовуєте Kodi.

Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

Основні характеристики Kodi

Kodi перетворює будь-який комп’ютер, смартфон або планшет на цифрову приставку або стример, надаючи користувачам можливість передавати файли з Інтернету, домашньої мережі або локального сховища. На відміну від інших телевізійних стримерів, таких як Apple TV, Chromecast 3-го покоління та Amazon Fire TV Stick 4K, Kodi не гальмується ліцензуванням або кураторським магазином додатків. Програмне забезпечення дозволяє завантажувати низку програм або доповнень, створених спільнотою, і дивитися все, що вам подобається.

Інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс (UI) Kodi також спрощує перегляд вашого вмісту. Програмне забезпечення має те, що його розробники називають «10-футовим інтерфейсом», що означає, що його можна читати з теоретичної відстані до 10 футів. Завдяки ряду вбудованих кодів користувачі можуть швидко та легко переглядати відео, фотографії та подкасти. На менших пристроях Kodi пропонує подібний досвід, але можна підключитися до більшого телевізора для перегляду на великому екрані.

  Google Keep – читання тексту на зображеннях, налаштування списку, кошик для нотаток

Чи законний Kodi?

Під час запуску офіційних програм Kodi не є незаконним. Як і сторонні торрент-сайти, програми Kodi також не є незаконними, але те, що ви робите на них, може бути незаконним.

Щоб пристрій став незаконним, він повинен використовуватися для перегляду шоу та іншого вмісту без дозволу власника авторських прав. Ця дія відбувається через апаратне забезпечення, програмне забезпечення або під час перегляду вмісту в будинку друга. Незаконні потокові пристрої — це коробки або USB-накопичувачі, які ви підключаєте до телевізора, які були налаштовані для доступу до будь-якого вмісту, за який ви не заплатили або отримали дозвіл на перегляд. Ми завжди рекомендуємо використовувати VPN, як-от ExpressVPN, під час трансляції вмісту в Інтернеті для цифрової безпеки.

Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте статтю про законність Kodi.

Відмова від відповідальності

Багато доповнень Kodi містять вміст, який офіційно не ліцензований, і доступ до такого матеріалу може бути незаконним. Відповідальність користувача за дотримання всіх чинних законів у своїй країні щодо використання. Alphr.com, не вибачає і не несе відповідальності за порушення будь-якої інтелектуальної власності або інших прав третіх осіб, і не несе відповідальності перед будь-якою такою стороною за будь-який такий вміст, який був доступний.

Додаткові поширені запитання

Що можна дивитися на Kodi?

Kodi дає вам контроль, тобто ви можете встановлювати попередньо встановлені програми та програми сторонніх розробників, які пропонують різноманітні джерела потокової передачі та вміст. Насправді існує безліч сторонніх програм, які пропонують фільми, телешоу, спортивні трансляції, вміст YouTube, вміст соціальних мереж тощо.

Здебільшого ви можете дивитися практично все, що забажаєте. Однак пам’ятайте про законність перегляду такого вмісту, а також про те, як ви його отримуєте. Якщо у вас є платні підписки на певних постачальників, програма, яка дозволяє переглядати вміст цього постачальника, може бути легальною. Це залежить лише від умов джерела підписки, такого як YouTube, Netflix та CBS All Access, і це лише деякі з них.

  Як налаштувати жести свайпа в Gmail

Що сумісне з Kodi?

Kodi доступний майже на кожному пристрої. Програмне забезпечення медіа-центру легко завантажити і сумісне з OS X, Linux, Windows, Android і навіть мікрокомп’ютерами серії Raspberry Pi.

Для тих, хто використовує iOS, процес трохи складніший, оскільки програми Kodi не існує в App Store. У користувачів iPhone є два варіанти: вони повинні переконатися, що їх телефон зламано, перш ніж завантажувати Kodi, якщо вони не використовують Cydia Impactor. Ця програма для macOS, яку можна завантажити, дозволяє користувачам iOS встановлювати сторонні програми (не з App Store). Однак майте на увазі законність використання таких програм на пристрої Apple.

Або ж більш технічно підковані користувачі можуть використовувати XCode від Apple, щоб встановити Kodi на свої телефони та iPad. Ця стаття допоможе вам розпочати роботу, і ви можете отримати XCode Developer тут.

Чи можу я замінити свій телевізійний сервіс на Kodi?

Як ми пояснили вище, Kodi не надає жодного вмісту. Тому технічно ні. Kodi не може самостійно замінити вашу кабельну службу. Але оскільки Kodi може розмістити всі ваші улюблені потокові сервіси в одному простому додатку для використання майже на будь-якій платформі, це може стати чудовим рішенням для простішого пошуку улюблених шоу та фільмів, ніж необхідності перебирати кілька варіантів програмування.

Чи безпечний Kodi?

Це, мабуть, одне з найпоширеніших питань. Ті з нас, хто жив за часів Napster і Limewire, розуміють, що завантаження вмісту на ваші пристрої несе певні ризики. Хоча сам Kodi зовсім не небезпечний, це може залежати від того, що ви робите. Ми рекомендуємо використовувати VPN, як-от ExpressVPN, під час трансляції, щоб залишатися в безпеці

Завантаження доповнень від надійних розробників — це гарне місце для початку щодо безпеки Kodi. Як і в будь-якому випадку, пов’язаному з Інтернетом, ваша система захищена від зловмисного програмного забезпечення, лише якщо ви робите правильні кроки, щоб переконатися, що ви не завантажуєте зловмисне програмне забезпечення.

Звичайно, Kodi надає повний список безпечних доповнень, а також тих, що знаходяться в неофіційних сховищах тут. Просто відвідайте Kodi Wiki, щоб переглянути оновлений список усіх доповнень, які розробники визнають безпечними, але мають на увазі; ці надбудови не створені XBMC Foundation.