Що таке Kittl? І як він відрізняється від Canva?

| | 0 Comments| 6:04 AM
Categories:

Ключові висновки

 • Kittl пропонує інтуїтивно зрозумілі дизайнерські рішення для друку на ринках попиту, що робить його кращим вибором для дизайнерів у цій ніші.
 • І Kittl, і Canva мають інструменти штучного інтелекту, але Canva Magic Studio пропонує ширший спектр функцій штучного інтелекту для дизайну.
 • Бібліотеки шаблонів і активів Kittl зростають і пропонують дизайнерам універсальність. Особливо на ринку друку на замовлення.

Kittl і Canva пропонують легкодоступні дизайнерські рішення. Canva зосереджується на ринку соціальних медіа, а Kittl — на друкованих дизайнерських продуктах. Отже, враховуючи їхні інструменти, що перетинаються, і подібні ринки, як порівняти Canva та Kittl?

Що таке Kittl і як він відрізняється від Canva?

KittlІнструмент дизайну на основі веб-переглядача стверджує, що він є найбільш інтуїтивно зрозумілою платформою дизайну на ринку. Він має спільні риси з Canva, зокрема, починаючи з пропонування дизайнерських рішень на основі браузера. Зростаюча потужність інструментів і функцій Kittl є великою конкуренцією для Canva.

Поки Canva неймовірно добре відомий у півкулях дизайну та соціальних медіа, Kittl набирає швидкість у інтуїтивно зрозумілому дизайні зі штучним інтелектом, зосереджуючись на ринках друку на вимогу (POD). Дві платформи мають багато подібних функцій і можуть використовуватися для однакових типів проектів. Отже, як вони насправді порівнюються один з одним?

Kittl проти Canva: варіанти ціноутворення

Як і багато інших дизайнерських платформ, Kittl пропонує багаторівневу модель підписки. Це починається з безкоштовного плану назавжди, який пропонує 15 кредитів AI, простір для 20 проектів і 500 Мб пам’яті для завантаження. Це обмежено завантаженням файлів із низькою роздільною здатністю та вимогою додавати будь-які ресурси Kittl під час публікації ваших дизайнів.

Kittl Pro коштує 10 доларів США на місяць, рахунок виставляється щорічно. Це включає 100 кредитів штучного інтелекту на місяць, а також більше обсягу пам’яті та проектів. Комерційна ліцензія доступна без вказівки авторства.

  Виправити помилку чату Reddit під час завантаження вмісту

Ціна Kittl Expert починається від 24 доларів США на місяць, рахунок виставляється щорічно, а також доступні індивідуальні бізнес-плани. Kittl пропонує знижки та тарифні плани для студентів і викладачів, а також знижку для користувачів Pro.

Canva пропонує безкоштовну версію з багатьма функціями, включно з обмеженням у 50 кредитів для інструментів і програм ШІ, і, як і Kittl, пропонує обмежені можливості експорту. Canva Pro надає користувачам преміальні шаблони, ресурси, інструменти та програми для редагування, а також кращі формати експорту файлів, зокрема прозорі файли PNG і SVG. Є багато причин для переходу на Canva Pro.

Canva Pro коштує $119,99 за річну підписку з 30-денною безкоштовною пробною версією; Canva for Teams коштує 149,90 доларів США на рік для перших п’яти осіб; Передплати Canva for Education надаються викладачам і студентам безкоштовно.

Kittl проти Canva: особливості ШІ

І Kittl, і Canva мають різноманітні інструменти ШІ. Безкоштовний план Kittl обмежує користувачів лише 15 кредитами AI загалом — вам доведеться підписатися на розширеніший план, щоб отримати більше кредитів AI. Безкоштовний план Canva включає 50 кредитів AI, хоча деякі додатки на основі AI потребують сторонньої реєстрації.

Ви можете використовувати свої кредити AI для генератора логотипів Kittl AI, який генерує редаговану графіку з текстової підказки, або генератора перетворення тексту в зображення, щоб створити широкий спектр мистецтва та стилів зображень; однак ці результати не можна редагувати. У Kittl є кілька інших інструментів на основі штучного інтелекту, таких як генератор цінових пропозицій, інструмент видалення фону та генератор фону продукту. Він також надає створену ШІ бібліотеку зображень для безкоштовних активів.

У 2023 році Kittl анонсувала свою генеративну технологію графічного дизайну зі штучним інтелектом Kittl AI-X1, яка підтримує генератор логотипів і, як очікується, з 2024 року включатиме більше генеративних інструментів ШІ.

У 2023 році Canva анонсувала свою AI Magic Studio, набір функцій на основі штучного інтелекту. Canva Magic Studio є перевагою Canva Pro. Проте користувачам Canva Free дозволено використовувати 50 кредитів AI для деяких служб AI.

  10 найкращих непотрібних веб-сайтів для відвідування, коли нудно

До складу Magic Studio Canva входять:

 • Magic Media з функціями перетворення тексту в зображення та тексту у відео
 • Magic Write із набором інструментів для написання AI, включаючи переклад
 • Magic Beats, щоб додати синхронізовану музику до ваших відео або анімацій Canva
 • Magic Eraser для розумного видалення фону
 • Magic Edit для заміни об’єктів
 • Magic Grab, який дозволяє вибирати та переміщувати частини зображення
 • Magic Expand, щоб розширити межі ваших зображень
 • Magic Animate для швидкої та легкої анімації
 • Чарівний дизайн для загального освітлення ШІ для ваших дизайнів

Багато інтегрованих програм у Canva також пропонують зовнішні інструменти штучного інтелекту, як-от озвучування штучного інтелекту, створені відеоперсонажі та інші інструменти.

Чи підходить Kittl для друку на замовлення?

Друк на вимогу (POD) — це чудовий спосіб для дизайнерів отримувати пасивний дохід від своїх дизайнів, і Kittl долучився, щоб спростити дизайнерам продаж своєї роботи. Існує не тільки бібліотека проектів і ресурсів для використання, але й комерційна ліцензія Kittl робить його зручним для проектування з готовими ресурсами, а також додавати оригінальні елементи.

Kittl зробив подорож POD ще простішою завдяки вбудованим функціям POD. Він пропонує список розмірів шаблонів для багатьох основних виробників POD, а також макети зображень для популярного одягу та продуктів, що позбавляє вас необхідності вивчати створення макетів самостійно.

Ви можете зберегти свій дизайн як високоякісну векторну графіку, щоб надіслати її на принтери сторонніх виробників, або можете скористатися вбудованою функцією друку на вимогу Kittl, яка доступна по всьому світу. Використання Kittl для друку на вимогу повністю усуває посередник. Все, що вам потрібно зробити, це рекламувати свій продукт, а Kittl подбає про все інше.

Чи можете ви спроектувати з нуля за допомогою Kittl?

Ви можете створювати з нуля безпосередньо в Kittl Editor; однак Kittl не надає інструментів для малювання чи редагування фігур.

Функція текстового редактора працює з величезною бібліотекою типографіки Kittl, включаючи включені ліцензії на всі варіанти шрифтів, і редактором текстових ефектів. За допомогою інструментів Kittl можна створювати красиві друкарські дизайни, зокрема додавати текстури, параметри кривизни та форми, а також редагувати шлях текстового рядка після написання.

  11 найкращих персональних брандмауерів для комп’ютерів і мобільних телефонів

Існують обмеження щодо створення фігурних конструкцій з нуля. Бібліотека форм містить базові форми, а також попередньо проілюстровані фігури та дизайни. Немає шляху для редагування фігур, тому ви повинні використовувати їх як є. Фігури можна перефарбувати та застосувати основні зовнішні ефекти.

Використовуючи велику бібліотеку активів Kittl, ви можете створювати з нуля безліч оригінальних дизайнів, які включають аспекти з різних ресурсів. Функція текстових ефектів — найкращий спосіб створити оригінальність за допомогою редактора Kittl.

Навпаки, хоча Canva не є інтуїтивно зрозумілим інструментом для проектування порівняно з Adobe або Figma, він пропонує більше настроюваних функцій дизайну. Canva містить інструмент для малювання та можливість додавати ефекти до зображень і форм, але досі не має можливості редагувати шлях.

Чи підходять шаблони Kittl для дизайнерів?

Бібліотеки шаблонів і активів Kittl постійно зростають. Багато шаблонів створено творцями Kittl, і всі вони доступні з комерційними ліцензіями для вашого використання. Здебільшого шаблони можна повністю редагувати, а ресурси Kittl відрізняються за тим, як їх можна редагувати.

Створивши дизайн у Kittl, ви також маєте можливість оприлюднити свій дизайн для спільноти Kittl. Це перетворює ваш дизайн на шаблон для використання та редагування іншими дизайнерами Kittl.

Оскільки Kittl зосереджується більше на дизайні POD і менше на дизайні соціальних мереж, шаблони та ресурси мають менше рухомих частин, ніж Canva. Шаблони Canva здебільшого зосереджені на налаштуваннях соціальних мереж зі змінними частинами. Canva також пропонує відео, аудіо та анімовані шаблони, які менш поширені в Kittl.

Загалом, Kittl має багато подібностей із Canva, які можуть не заважати функціям Canva. Однак для дизайнерів, які бажають змінити друк на ринки попиту, або для графічних дизайнерів, які хочуть створювати одяг, Kittl є кращим вибором. Його вбудовані функції POD є корисними та надихаючими, а очікування Kittl AI-X1 зможуть просунути ваші проекти далі за допомогою генеративних дизайнерських рішень ШІ.