Що таке Key Stretching? Ось як захистити ваші паролі

| | 0 Comments| 4:36 PM
Categories:

Щоб отримати доступ до наших цифрових облікових записів, нам часто потрібні паролі або парольні фрази. Але так само, як ключі та замки можуть бути слабкими, не всі паролі надійні.

Щоб посилити ваш онлайн-захист, експерти з безпеки розробили низку методів, щоб зробити паролі більш безпечними. Ці методи включають перемішування, соління, посипання перцем і розтягування ключа серед інших. Давайте дослідимо важливість розтягування ключів і те, як це може значно підвищити вашу безпеку в Інтернеті.

Що таке Key Stretching?

Розтягнення ключа – це криптографічний метод, який використовується для підвищення безпеки паролів і парольних фраз, особливо в сценаріях, коли оригінальний пароль може бути недостатньо випадковим або довжиною, щоб протистояти різним типам атак, наприклад атакам грубою силою або словниковим атакам. Розтягування ключа робить пароль або ключ надійнішим і безпечнішим завдяки виконанню над ним кількох процесів хешування.

Розтягнення ключа також відоме як зміцнення ключа, і зазвичай воно включає використання відносно слабкого та короткого пароля або криптографічного ключа та застосування криптографічної функції чи алгоритму для отримання надійнішого та довшого ключа. Це робиться знову і знову, доки не буде досягнуто потрібного ключа. Ідея полягає в тому, щоб відновлення вихідного ключа зловмисника було дорогим у обчислювальному плані та займало багато часу, навіть якщо він має доступ до його хешованої або зашифрованої версії.

Розтягування ключів відіграє вирішальну роль у програмах, які вимагають високого рівня безпеки, таких як облікові записи в Інтернеті, фінансові операції та захист даних. Це ключовий компонент у забезпеченні безпеки збережених паролів і криптографічних ключів, що в кінцевому підсумку означає захист даних користувачів і підтримку довіри.

  11 віртуальних постачальників IBAN для плавних транскордонних ділових платежів

Як працює розтягування клавіш?

Як ми обговорювали в попередньому розділі, розтягування ключа перетворює слабкий пароль на надійніший і надійніший.

Давайте проілюструємо це простим прикладом: уявіть, що ваш пароль є таким звичайним явищем, як «iloveyou». Ні для кого не секрет, що такий пароль — це як відкриті двері для зловмисників, оскільки він часто зустрічається в списках вордфорсів і словникових таблицях. Насправді зловмиснику знадобиться не більше 30 секунд, щоб зламати його та отримати доступ до вашого облікового запису. Ось тут і з’являється концепція розтягування клавіш.

Розтягування ключа бере цей вразливий пароль і хешує його, щоб створити щось довше та складніше. Наприклад, «iloveyou» перетворюється на «e4ad93ca07acb8d908a3aa41e920ea4f4ef4f26e7f86cf8291c5db289780a5ae». Але процес на цьому не зупиняється.

Коли цей новий пароль знову хешується, він стає «bc82943e9f3e2b6a195bebdd7f78e5f3ff9182ca3f35b5d415cf796ab0ce6e56». І ще раз ми хешуємо його, щоб створити «46e95d6374c00c84e4970cfe1e0a2982b2b11b1de9343a30f42675a2154a28f5». Ви можете робити це скільки завгодно разів.

Тепер вам може бути цікаво, чи потрібно вам засукати рукави та написати весь цей код самостійно. Хороша новина полягає в тому, що вам не потрібно! Уже існують доступні бібліотеки для розтягування клавіш, які можуть виконувати важку роботу за вас. Деякі популярні алгоритми розтягування ключа включають PBKDF2, scrypt, Argon2 і bcrypt. З них bcrypt і PBKDF2 є найбільш широко визнаними.

bcrypt застосовує шифр Blowfish для проведення кількох раундів хешування, що робить його надійним вибором для захисту ваших паролів. Тим часом PBKDF2, або «Функція отримання ключа на основі пароля 2», є ще одним надійним варіантом для підвищення безпеки ваших ключів або паролів. Ці інструменти гарантують, що навіть найслабкіші паролі можна перетворити на потужні бар’єри проти несанкціонованого доступу.

  Як завантажити Steam і встановити ігри

Ключове розтягування проти соління

Розтягування ключа та заливання — це життєво важливі методи у сфері безпеки паролів, кожен з яких відіграє унікальну роль у підвищенні надійності паролів.

Розтягування ключа включає кілька раундів хешування ваших паролів, фактично перетворюючи слабкий пароль на більш безпечну версію. Чим більше раундів ви виконуєте, тим надійнішим стає ваш пароль. Соління, з іншого боку, забезпечує додатковий рівень захисту. Перетворення пароля передбачає додавання окремого рядка символів до вашого пароля перед застосуванням процесу хешування. Ця додаткова складність підвищує стійкість вашого пароля.

Дивовижна річ полягає в тому, що ці дві техніки можна використовувати разом для підвищення надійності пароля. Сіль не є запізнілою думкою; він інтегрований із самого початку, покращуючи слабкий пароль до того, як він проходить процес хешування. По суті, розтягування та заповнення ключа схоже на команду тегів, яка співпрацює, щоб зміцнити та захистити вашу конфіденційну інформацію за допомогою додаткового рівня захисту.

Чому важливе розтягування ключів?

Розтягування ключа зазвичай використовується в системах шифрування та автентифікації на основі паролів. Це допомагає зменшити ризик слабких паролів або паролів, які легко вгадати, оскільки зловмисникам стає дорого коштувати відновлення оригінального пароля або ключа, навіть якщо вони мають доступ до його хешованих або зашифрованих версій. Це робить його важливим компонентом безпеки в різних програмах, таких як захист збережених паролів і захист криптографічних ключів.

  Що станеться з покемоном у спортзалі, коли його захоплять

Ось кілька причин, чому розтягування ключів є важливим і має бути реалізовано:

  • Покращена безпека. Основна мета розтягування ключа — значно підвищити безпеку паролів або криптографічних ключів. Він перетворює слабкі паролі, які легко вгадати, на надійні та складні ключі, роблячи їх набагато стійкішими до таких атак, як груба сила та атаки за словником.
  • Захист від веселкових таблиць: розтягування ключа перешкоджає використанню попередньо обчислених таблиць (райдужних таблиць). Ці таблиці є попередньо згенерованими списками хешованих паролів, які зловмисники використовують для швидкого пошуку відповідних паролів. Висолювання та розтягування ключа роблять ці таблиці неефективними.
  • Захист від слабких паролів: на практиці користувачі часто вибирають слабкі паролі, які можуть бути легко зламані зловмисниками. Розтягування ключа забезпечує безпеку, роблячи навіть ці слабкі паролі більш безпечними.
  • Уповільнення зловмисників: обчислювальна інтенсивність розтягування ключа значно уповільнює зловмисників, які намагаються зламати паролі. Кожна додаткова ітерація робить процес більш трудомістким, відлякуючи зловмисників.
  • Захистіть свої активи за допомогою методів посилення паролів

    Паролі – це перша лінія захисту, і ви не завжди можете покладатися на те, що користувачі виберуть безпечні паролі для своїх облікових записів. Крім того, зловмисники стають все більш досвідченими, навіть коли мають справу з, здавалося б, безпечними та популярними паролями.

    Щоб залишатися попереду в грі, дуже важливо пройти цю додаткову милю та застосувати передові методи, такі як розтягування ключа, посолка та посипання перцем. Ці методи є незамінними для перетворення слабких паролів на міцні щити від потенційних загроз, гарантуючи захист ваших даних і облікових записів.