Що таке Inbox Zero і як цього досягти?

| | 0 Comments| 3:50 AM
Categories:

Inbox Zero є основним продуктом цифрових порад щодо продуктивності. «Досягнення нуля вхідних» — це еквівалент «досягнення просвітлення» для працівника знань. Але Inbox Zero не означає мати порожню скриньку вхідних – це все для зменшення стресу електронної пошти.

Чому Inbox Zero має значення

Давайте спочатку розберемося з другою частиною питання: чому вам важливо, що таке Inbox Zero?

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб приборкати свою папку “Вхідні” або взагалі бути ефективною та продуктивною, Inbox Zero – це те, про що вам потрібно знати. Inbox Zero – це велика річ, яка існує з 2006 року. Вона була предметом багатьох презентацій і навіть книг.

Пошук Inbox Zero повертає 108 мільйонів результатів пошуку в Google, і він залишатиметься одним із культурних пробних каменів продуктивності ще дуже довго, навіть якщо він входить і виходить з моди. Якщо ви взагалі зацікавлені в продуктивності, це варто знати. І гей, це може тобі допомогти!

Що таке Inbox Zero?

Inbox Zero – це філософія продуктивності щодо роботи з постійним потоком електронної пошти протягом усього життя. Вперше це було висловлено Мерліном Манном на його сайті 43Folders, який наразі (і, сподіваюся, тимчасово) недоступний, але дзеркальне за допомогою Інтернет-архіву. Inbox Zero був настільки популярним, що для розміщення статей Mann’s Inbox Zero був створений окремий сайт — InboxZero.com. Цей сайт також зараз недоступний, але є дзеркальне також на archive.org.

  Як виправити Surface Pen, який не пише на планшеті Surface

У ньому десять статей серія Inbox Zero, більшість з яких стосується методів ефективної роботи з електронною поштою. Вони цікаві та корисні, і ми радимо вам прочитати їх, якщо ви цього не читали.

Але серцем Inbox Zero є не ці практичні поради. Йдеться навіть не про те, щоб у вашій папці «Вхідні» було нуль листів, незважаючи на ім’я.

Inbox Zero – це не наявність порожньої скриньки

Якщо ви припустили, що «Вхідні нуль» означає нульовий доступ до електронної пошти, не хвилюйтеся, бо ви не самотні. Ми шукали в Інтернеті «Що таке Inbox Zero?» і знайшов багато веб-сайтів, які говорять, що Inbox Zero – це мати порожню скриньку.

Всі вони невірні.

Вся суть Inbox Zero полягає в тому, що електронна пошта – це нескінченний потік. Порожня папка “Вхідні” буває лише тимчасовою, тому зробити порожню скриньку “Вхідні” вашою метою є дурним завданням. Ви перебуваєте на милості інших людей, які надсилають вам пошту. Єдиний певний спосіб мати порожню папку “Вхідні” – це заблокувати всю електронну пошту, що функціонально те саме, що не мати папки “Вхідні” взагалі.

  3 незначні зміни, які Google вніс у Chrome в останніх оновленнях

Або, щоб зберегти вашу папку вхідних на нульовому рівні, вам, можливо, доведеться стежити за нею, як яструб, і працювати з кожним електронним листом, щойно воно надходить.

Це нереально.

Натомість філософія Inbox Zero передбачає, що ваша скринька є джерелом стресу. Inbox Zero прагне зробити його менш напруженим і приділяти якомога менше уваги. Ось чому всі практичні поради спрямовані на те, щоб полегшити роботу з електронною поштою та автоматизувати речі.

Ось який веб-сайт Merlin Mann Inbox Zero — зараз, на жаль, офлайн, але все ще доступний архівна форма— сказав про Inbox Zero:

Йдеться про те, як повернути свою електронну пошту, свою увагу та своє життя. Цей «нуль»? Важливо не те, скільки повідомлень у вашій папці «Вхідні», а те, скільки вашого власного мозку знаходиться в цій скриньці. Особливо, коли ти цього не хочеш. Це воно.

Знову ж таки, Inbox Zero не стосується кількості повідомлень у вашій папці “Вхідні”. Це цитата від Мерлін Манн сам, і ви не можете стати більш авторитетним, ніж це.

Як досягти нуля вхідних

Зрештою, як і будь-яка хороша філософія, Inbox Zero — це настрій і стан душі, а не набір конкретних дій. Немає певного набору кроків для досягнення Inbox Zero, як і для досягнення просвітлення.

Це не означає, що дотримання практичних порад, які дає вам Манн щодо роботи з поштою, не призведе до того, що у вас буде буквально порожня скринька «Вхідні» — це далеко не так! Для більшості людей найменш напружена скринька вхідних – це порожня скринька, і вам більше можливостей, якщо вам це вдалося. Але завтра в ньому знову буде пошта.

  6 найкращих оглядів у 2020 році

Манн пропонує практичні дії, такі як встановлення фільтрів, використання стандартних відповідей та переміщення пошти в різні папки, як частину методології зниження стресу, який може викликати електронна пошта. Порожня скринька вхідних є лише потенційним побічним ефектом цієї методології, а не кінцевою метою.

Кінцева мета полягає в тому, щоб ваша поштова скринька не була джерелом стресу.

Отже, якщо ви коли-небудь почуєте, як люди кажуть, що Inbox Zero нереалістичний або недосяжний, можете бути впевнені, що вони цього не зрозуміли. Мова не йде про відсутність електронної пошти. Йдеться про відсутність стресу від електронних листів.

Ось чому ми рекомендуємо використовувати OHIO (Тільки обробляти це один раз) для сортування ваших електронних листів. Замість того, щоб зосередитися на туманній цілі «Вхідні нульові» — те, що часто тлумачать неправильно — лише один раз обробка електронних листів заощадить ваш час і стрес. Зосередження уваги на OHIO наблизить вас до справжньої філософії Inbox Zero.