Що таке Imagen AI від Google? Як отримати доступ до Imagen 2

| | 0 Comments| 5:55 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Imagen 2 — це модель розповсюдження тексту в зображення зі штучним інтелектом Google, яка може створювати художні та фотореалістичні зображення.
  • Imagen 2 пропонує такі функції, як замальовування, замальовування та можливість використовувати еталонне зображення.
  • Окремі особи можуть спробувати Imagen 2, зареєструвавши безкоштовний обліковий запис Google Cloud і отримавши доступ до нього через пакет Vertex AI.

У Google є власна модель штучного інтелекту для перетворення тексту в зображення під назвою Imagen, а поточна версія – Imagen 2. Варто спробувати її, і навіть якщо ви не розробник чи бізнесмен, ви можете безкоштовно спробувати Imagen 2 за допомогою Google Cloud. Ось що вам потрібно знати.

Що таке Imagen 2 від Google?

Зображення 2 це модель розповсюдження тексту в зображення ШІ, розроблена Google і випущено 13 грудня 2023 року. Він доповнює список генераторів штучного інтелекту для перетворення тексту в зображення, таких як DALL-E 2, Midjourney і Stable Diffusion, які можуть миттєво створювати дивовижні зображення з текстового опису.

  5 найкращих CDN для потокового відео для малого та великого бізнесу

Imagen 2 зробив величезний крок вперед у порівнянні зі своїм попередником (Imagen) і забезпечує повноцінний генератор зображень AI, який може створювати художні та фотореалістичні результати, як і будь-який з його конкурентів. Він розміщений у наборі інструментів Google Vertex AI, до якого ви можете отримати доступ за допомогою облікового запису Google Cloud.

Для порівняння, перша версія Imagen, доступна з травня 2022 року, мала обмежену бета-версію через додаток під назвою AI Test Kitchen. Користувачі могли лише погратися зі створенням міських пейзажів або персонажів-монстрів, які виглядали як щось із анімаційного фільму Pixar.

Imagen 2 може похвалитися такими функціями, як замальовування та замальовування, що дає вам можливість додавати вміст до створеного зображення або розширювати зображення за межі. Це функція, яку також має DALL-E 2, але те, що відрізняє Imagen, це можливість використовувати еталонне зображення під час створення зображення.

Якщо вам потрібен генератор тексту в зображення, який може вирішити проблему рук, створених ШІ, варто вивчити можливості Imagen 2. Результати ще не ідеальні, але Google приділив особливу увагу цій області під час розробки інструменту.

  Як передавати безкоштовну музику за допомогою Amazon Prime

Як спробувати Imagen 2 на собі

Imagen 2 призначений безпосередньо для розробників і компаній, але якщо ви фізична особа, ви можете спробувати його, зареєструвавшись на безкоштовний обліковий запис Google Cloud. Натисніть кнопку «Почати безкоштовно» у верхньому правому куті сторінки, а потім дотримуйтеся вказівок, щоб налаштувати платіжний обліковий запис.

Вам потрібно буде додати кредитну картку для виставлення рахунків, але вам не потрібно турбуватися про майбутні витрати. Google чітко заявляє, що після закінчення безкоштовного пробного періоду з вас автоматично не виставлятиметься рахунок.

Створивши обліковий запис, натисніть кнопку «Консоль» на домашній сторінці Google Cloud, а потім клацніть меню «Гамбургер» (три горизонтальні лінії) у верхньому лівому куті. У меню натисніть Vertex AI Vision. Перейшовши на цю сторінку, натисніть «Студія» на панелі ліворуч або натисніть кнопку «Відкрити студію» праворуч.

Як Google навчив модель Imagen AI?

За кадром Imagen навчався за допомогою загальнодоступного набору даних під назвою LAION-400M у поєднанні з внутрішніми наборами даних. Не всі компанії штучного інтелекту вирішують оприлюднити цю інформацію; одним із прикладів є DALL-E 2.

  8 аналітичних та дослідницьких інструментів для спеціалістів із обробки даних (альтернативи Atlas.ti для дослідницьких проектів)

Використання наборів даних також стало суперечливою темою, частково через практику збирання мільйонів зображень з Інтернету. Художники, зокрема, критикували компанії штучного інтелекту за те, що вони не отримали згоди власника зображення чи твору мистецтва перед тим, як використовувати його для навчання своїх моделей штучного інтелекту.

Якщо вас турбують ваші зображення, ви можете дізнатися, чи використовувалося ваше зображення для навчання моделі ШІ, і відмовитися.

З Imagen 2 весело грати

Невдовзі такі важкі технологічні компанії, як Google, почнуть експериментувати з моделями ШІ. Imagen 2 — це ще один генератор штучного інтелекту для перетворення тексту в зображення, з яким, без сумніву, буде дуже весело грати.

Створіть безкоштовний обліковий запис Google Cloud, щоб спробувати, зареєструйте свій інтерес і завантажте програму Google AI Test Kitchen, щоб побачити більше проектів у розробці раніше за інших.