Що таке iCUE LINK від Corsair? 4 причини для оновлення

| | 0 Comments| 7:16 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Система iCUE LINK від Corsair спрощує управління кабелями для ігрових ПК, використовуючи лише один кабель для всіх потреб охолодження та дозволяючи індивідуальне керування кожним пристроєм.
  • Система iCUE LINK складається з центрального концентратора, власних кабелів, інтелектуальних компонентів і програмного забезпечення iCUE LINK, що полегшує збірку та керування вашою ігровою системою.
  • Оновлення до екосистеми iCUE LINK пропонує такі переваги, як перспективність, спрощене технічне обслуговування, кращий контроль над системами охолодження та доступ до нових функцій, таких як датчики температури та настроювані блоки.

Проведення кабелів є однією з найбільш трудомістких і найменш захоплюючих частин створення ігрового ПК. З ігровими установками, які часто оснащені шістьма або більше RGB-вентиляторами, керування понад дюжиною кабелів лише для охолодження може бути складним завданням. Незважаючи на те, що такі рішення, як контролери вентиляторів, можуть бути корисними, правильне налаштування все одно може викликати головний біль.

Саме тут на допомогу приходить нова екосистема iCUE LINK від Corsair. Використовуючи цю систему, ви гарантуєте просте управління кабелями та те, що ваша ігрова система завжди виглядає акуратно.

Отже, що ж таке система iCUE LINK? І як це працює?

Система iCUE LINK від Corsair — це інноваційне рішення для того, щоб зробити управління кабелем швидшим, простішим і елегантнішим. Це поєднання як апаратного, так і програмного забезпечення, яке спеціалізується на тому, щоб створити інтуїтивно зрозуміліші ігрові установки та керувати ними.

Автор зображення: Корсар

Система Corsair iCUE LINK дозволяє зібрати ігровий ПК за допомогою лише одного кабелю для всіх потреб охолодження. Ідея полягає в тому, що ви об’єднуєте всі свої охолоджувальні пристрої в конфігурацію послідовного ланцюга та використовуєте лише один кабель для підключення до центрального концентратора. Цей концентратор надаватиме всі дані та живлення, необхідні для керування системою охолодження.

  Як переглянути збережені паролі в Google Chrome

На відміну від послідовного з’єднання, система iCUE LINK дозволяє керувати кожним пристроєм окремо, що дозволяє змінювати швидкість і освітлення кожного RGB-вентилятора для потенційного підвищення ефективності та більш гнучких схем освітлення.

Отже, як вся система охолодження може використовувати лише один кабель і мати контроль над кожним пристроєм?

Автор зображення: Корсар

Система iCUE LINK від Corsair — чудова інновація для управління системами охолодження ПК. Ефективність системи полягає в новій лінійці пристроїв Corsair, які навмисно створені як модульні та мають безперебійне підключення.

Система складається з чотирьох частин: центрального концентратора, власних кабелів, розумних компонентів і програмного забезпечення iCUE LINK. Давайте коротко обговоримо кожен компонент, щоб краще зрозуміти систему.

Центральний хаб

Центральний концентратор є серцем системи iCUE LINK, до якого підключаються всі кабелі. Він має два порти iCUE Link для підключення пристроїв, порт живлення для живлення всієї системи та кабель USB 2.0 для передачі даних. Кожен порт iCUE LINK може підтримувати до семи пристроїв, що дозволяє конфігурації з семи вентиляторами використовувати лише один кабель для підключення до концентратора. Для більш потужних систем, які потребують навіть більше вентиляторів, вам знадобиться використовувати обидва порти iCUE LINK для підтримки максимум 14 пристроїв.

Запатентовані кабелі

Система iCUE LINK використовує власний кабель для з’єднання всіх пристроїв. Цей кабель має приблизно таку саму форму та розмір, що й інтерфейс USB-A, але має реверсивну конструкцію, схожу на інтерфейс USB-C. Обидва кінці кабелю мають однаковий інтерфейс, що робить їх повністю оборотними. Corsair також пропонує кабелі iCUE LINK довжиною 100 мм, 200 мм і 600 мм з прямими або 90-градусними роз’ємами, які ідеально підходять для будь-яких типів корпусів ПК.

  Як вставити символи в документи та слайди Google

Розумні компоненти

Нові інтелектуальні компоненти Corsair — це пристрої з нової лінійки продуктів для охолодження ПК, такі як вентилятори, AIO, гібридні блоки GPU, а також різні типи кулерів і аксесуарів для процесорів. Ці пристрої спеціально розроблено для підключення до інших пристроїв iCUE link, таких як нові вентилятори Corsair QX і серія iCUE LINK AIO.

Вентилятори QX, зокрема, були розроблені для плавного підключення за допомогою активного мосту для передачі даних і живлення та пасивного мосту та магнітів для структурної цілісності. Серія AIO iCUE LINK, наприклад H150i та H100i, також була розроблена для інтеграції кабелів живлення та даних разом із трубками AIO для, здавалося б, бездротового налаштування.

Вам потрібно буде використовувати програмне забезпечення iCUE LINK для керування всім апаратним забезпеченням. Програмне забезпечення дозволяє керувати світловими ефектами, контролем швидкості та різними налаштуваннями та функціями, такими як сповіщення в реальному часі. Програмне забезпечення iCUE LINK також можна використовувати для периферійних пристроїв Corsair, таких як миші, клавіатури та гарнітури.

1. Перевірка майбутнього

Екосистема Corsair iCUE LINK наразі реалізована на їхніх топових продуктах. Ми очікуємо, що Corsair постійно використовуватиме систему iCUE LINK на всіх своїх нових продуктах вищого рівня.

Оновлення до системи тепер гарантує, що ви можете постійно повторно використовувати власні кабелі, центральний концентратор і комутатори щоразу, коли ви оновлюєте компоненти.

2. Легке обслуговування

Багато людей уникають чистки та обслуговування своїх ПК, тому що ніхто не хоче переробляти свої кабелі. Управління кабелями може бути настільки складним, що для нещодавно встановлених пристроїв зазвичай є некеровані кабелі. Оновлення до екосистеми iCUE LINK гарантує, що обслуговування та встановлення нових пристроїв на вашому поточному ПК не буде займати стільки часу, як це було раніше.

  Шукаєте кращу альтернативу LastPass?

3. Кращий контроль

З’єднання iCUE LINK не класифікуються як ланцюгове з’єднання, оскільки система дозволяє індивідуально керувати кожним пристроєм, навіть якщо він з’єднаний разом. Це забезпечує кращий контроль над вашими вентиляторами та системами водяного охолодження.

Нова лінійка продуктів Corsair iCUE Link надає фантастичні нові функції. Нові вентилятори QX оснащені датчиками температури, які можна використовувати для кращого охолодження ПК. У той час як новіші iCUE LINK AIO тепер мають знімні блоки CPU та GPU, які можна замінити на інші кольорові або LCD блоки. Крім того, обидві лінійки продуктів також можуть використовувати нову функцію викривлення часу та освітлення фресок від Corsair.

Базуючись на прийнятті екосистеми Corsair iCUE LINK спільнотою розробників ПК, можна з упевненістю сказати, що Corsair продовжить використовувати систему iCUE LINK для своєї майбутньої лінійки продуктів. Ми також можемо побачити, як технологія iCUE LINK просочується до продуктів нижчого рівня Corsair, що робить систему доступнішою. Нарешті, Corsair зараз вивчає можливість ліцензування своєї екосистеми iCUE LINK іншим виробникам. Незалежно від того, буде це схвалено чи ні, ми можемо очікувати ще кращих систем, оскільки Corsair постійно підвищує планку обладнання для охолодження та взаємодії з користувачем.