Що таке iCloud+? Розуміння хмарної служби підписки Apple

Ключові висновки

 • iCloud+ пропонує додаткове сховище, Private Relay для безпечного перегляду, Hide My Email для конфіденційності тощо.
 • За допомогою iCloud+ ви можете використовувати спеціальні домени електронної пошти, захищене відео HomeKit і сімейний доступ.
 • iCloud+ — це платна підписка, яку можна придбати в програмі «Налаштування» на пристрої Apple. Це також включено в підписку Apple One.

iCloud+ — це служба передплати Apple, яка пропонує преміальні хмарні функції для безпеки, електронної пошти, HomeKit тощо за щомісячну плату. Ознайомтеся з кожною з функцій iCloud+, щоб вирішити, чи варто вам оновлення до цієї платної служби.

Що таке iCloud+?

На відміну від безкоштовного плану iCloud, який пропонує 5 ГБ пам’яті для фотографій, відео, iMessage тощо, iCloud+ — це платна місячна підписка, яка доповнює це додатковим сховищем і преміум-функціями.

Існує також кілька рівнів iCloud+, які пропонують різні обсяги додаткового хмарного сховища.

6 ключових функцій iCloud+

iCloud+ має шість основних функцій, які відрізняють його від безкоштовного плану iCloud і роблять послугу вартою оплати залежно від ваших потреб.

1. Більше сховища iCloud

Завдяки платному тарифному плану iCloud+ ви автоматично отримуєте більше пам’яті iCloud для своїх фотографій, файлів, бесід iMessage, резервних копій пристрою тощо. Плани iCloud+ починаються з 50 ГБ пам’яті, а найдорожчий план надає вам 12 ТБ місця.

Коли ви оплачуєте тарифний план iCloud+, ви можете поділитися своєю підпискою з п’ятьма іншими людьми за допомогою Family Sharing. Потім усі учасники спільно використовують загальну пам’ять, передбачену вашим тарифним планом (але дані кожного залишаються окремими та прив’язані до їхніх особистих облікових записів iCloud).

  Як користуватися бібліотекою програм на iPhone

2. iCloud Private Relay

Private Relay має на меті зробити веб-перегляд навіть безпечнішим, ніж стандартні функції конфіденційності Safari. Хоча Private Relay — це не те саме, що VPN, його наміри схожі.

Private Relay приховує ваші дії в Інтернеті від онлайн-трекерів, направляючи їх через два окремі ретранслятори. Таким чином ні веб-сайт, який ви відвідуєте, ні ваш провайдер не зможуть створити профіль перегляду на основі вашої активності.

Apple каже, що також не бачить жодної інформації про вашу історію веб-перегляду. Майте на увазі, що Private Relay працює лише з Safari, тому, якщо ви використовуєте інший мобільний браузер, наприклад Chrome, ця функція не працюватиме.

3. Приховати мою електронну пошту

Приховати мою електронну пошту — це ще одна функція конфіденційності, яка стане в нагоді незалежно від того, користуєтеся ви Safari чи іншим браузером. Ви можете використовувати Hide My Email, щоб генерувати випадкові адреси електронної пошти iCloud для онлайн-покупок, підписок на інформаційні бюлетені тощо. Усі електронні листи, надіслані на цю адресу, пересилаються до основної папки вхідних повідомлень iCloud.

Ви можете ускладнити для трекерів відстеження вашої історії онлайн-покупок від одного магазину до іншого, використовуючи унікальні адреси електронної пошти для кожного. Hide My Email також допомагає уникнути захаращення вхідних повідомлень спамом і рекламними повідомленнями, спрощуючи дезактивацію (і видалення) ваших випадково згенерованих адрес електронної пошти, коли ви закінчите з ними.

4. Спеціальний домен електронної пошти

За допомогою iCloud+ ви можете налаштувати свою електронну пошту iCloud на використання спеціального доменного імені, яке ви придбали. Ви також можете налаштувати до трьох персоналізованих електронних адрес для кожного домену.

Потім ви можете використовувати адресу електронної пошти з власним доменним іменем у Mail, Messages, FaceTime тощо. Ви можете надати спільний доступ до власного домену членам вашої групи сімейного доступу. В iOS 16 і новіших версіях ви також можете поділитися ним із п’ятьма людьми, які не входять до вашої групи сімейного доступу.

  Як увімкнути та налаштувати субтитри на Disney+

5. Захищене відео HomeKit

Яблуко

Якщо ви використовуєте камери, сумісні з HomeKit, ви можете розглянути можливість використання HomeKit Secure Video. Ця функція додає додаткові функції для ваших камер HomeKit, а також спрямована на покращення їх безпеки.

HomeKit Secure Video використовує наскрізне шифрування для потокового відео в реальному часі, минаючи власне програмне забезпечення камери для показу відеоканалів безпосередньо в додатку Home. Якщо ви хочете, щоб камера фокусувалася лише на певній області, ви можете налаштувати зону активності, щоб виключити інші області.

За допомогою iCloud+ ви також можете ввімкнути розпізнавання обличчя для захищених відеокамер HomeKit, щоб ви знали, хто знаходиться в полі зору камери, якщо вона розпізнає обличчя з вашої бібліотеки фотографій. Як і інші функції сервісу, він працює локально, використовуючи HomePod або Apple TV як домашній центр замість надсилання ваших даних на віддалений сервер.

Існують певні обмеження щодо HomeKit Secure Video залежно від обраного плану iCloud+. Найдешевший план із 50 ГБ пам’яті підтримує лише одну камеру. План на 200 ГБ пропонує підтримку до п’яти камер. А щоб додати необмежену кількість камер до HomeKit Secure Video, вам потрібно буде заплатити за план 2 ТБ (або більше).

6. Сімейний спільний доступ до сховища, приховати функції електронної пошти тощо

Усі плани iCloud+ підтримують Family Sharing, тож інші члени родини можуть спільно використовувати пам’ять, використовувати функції конфіденційності та генерувати випадкові адреси електронної пошти. Ви можете поділитися планом з п’ятьма іншими людьми, загалом із шістьма користувачами.

  Як очистити кеш DNS на Mac

Як оновити до iCloud+

Apple спрощує оновлення до iCloud+ у програмі «Налаштування» на вашому iPhone, iPad або Mac. Виконайте такі дії:

 • Відкрийте налаштування та торкніться свого імені Apple ID у верхній частині. На комп’ютері Mac клацніть логотип Apple на панелі меню та виберіть «Параметри системи». Потім натисніть своє ім’я Apple ID.
 • Потім виберіть iCloud і виберіть «Керувати сховищем облікового запису». У macOS натисніть «Керувати» поруч із «Сховищем облікового запису».
 • Далі виберіть «Змінити план зберігання». Ви побачите список доступних варіантів оновлення.
 • Виберіть план, який ви бажаєте придбати, і натисніть «Оновити до iCloud+». Ваш пристрій запропонує використати Face ID або Touch ID для підтвердження покупки.
 • iCloud+ включено в усі
  Плани передплати Apple One
  . Отже, якщо ви об’єднуєте Apple TV+, Apple Arcade та інші служби з Apple One, ви вже маєте доступ до цих функцій iCloud+.

  iCloud проти iCloud Drive проти iCloud+

  Існує кілька ключових відмінностей між трьома службами iCloud від Apple:

  • Кожен Apple ID постачається з безкоштовним обліковим записом iCloud, який синхронізує вашу електронну пошту, файли, нагадування тощо та надає вам 5 ГБ пам’яті iCloud.
  • iCloud Drive — це стандартна хмарна служба Apple для зберігання даних, яку можна використовувати для зберігання та синхронізації файлів і даних програм між вашими пристроями.
  • iCloud+ — це преміальний додаток, який відкриває додаткові функції конфіденційності, безпеки та HomeKit, про які ми розповідали вище.

  Якщо ви покладаєтеся на хмарне сховище або хочете отримати можливості Private Relay, Hide My Email або HomeKit Secure Video, можливо, iCloud+ варто оновити. А якщо ви перебуваєте в групі Family Sharing з іншими користувачами, переваги iCloud+ можуть трохи полегшити цифрове життя кожного.