Що таке iCloud від Apple і що він створює резервні копії?

Categories:

iCloud — це загальний термін Apple для кожної функції синхронізації з хмарою. По суті, все, що створено або синхронізовано з серверами Apple, вважається частиною iCloud. Цікаво, що це саме? Давайте розберемо його.

Що таке iCloud?

iCloud — це назва Apple для всіх своїх хмарних сервісів. Він тягнеться від пошти iCloud, календарів, «Знайди мій iPhone» до iCloud Photos та Apple Music Library (не кажучи вже про резервне копіювання пристроїв).

Відвідати iCloud.com на своєму пристрої та увійдіть за допомогою свого облікового запису Apple, щоб побачити всі ваші синхронізовані з хмарою дані в одному місці.

Метою iCloud є безпечне зберігання даних та важливої ​​інформації на віддалених серверах Apple (на відміну від вашого iPhone або iPad). Таким чином, вся ваша інформація зберігається в безпечному місці та синхронізується між усіма вашими пристроями.

Резервне копіювання вашої інформації в хмару має дві переваги. Якщо ви коли-небудь втратите свій пристрій Apple, ваша інформація (від контактів до фотографій) буде збережена в iCloud. Потім ви можете перейти на iCloud.com, щоб отримати ці дані, або ввійти за допомогою свого Apple ID, щоб автоматично відновити всі ці дані на вашому новому пристрої Apple.

Друга перевага — безперебійна й майже непомітна. Це може бути те, що ви вже сприймаєте як належне. Це iCloud, який синхронізує ваші нотатки та зустрічі в календарі між вашим iPhone, iPad та Mac. Це робиться для багатьох стандартних програм Apple і навіть програм сторонніх розробників, які ви підключили до iCloud.

  Як видалити горизонтальну лінію в MS Word

Тепер, коли у нас є чітке розуміння iCloud, давайте подивимося, що він створює резервні копії.

Що створює резервне копіювання iCloud?

Ось усе, що iCloud може створити резервну копію та синхронізувати зі своїми серверами з вашого iPhone, iPad або Mac:

Контакти: якщо ви використовуєте свій обліковий запис iCloud як обліковий запис книги контактів за замовчуванням, він синхронізує всі ваші контакти з серверами iCloud.
Календар: усі зустрічі в календарі, зроблені за допомогою вашого облікового запису iCloud, будуть створені на серверах iCloud.
Примітки: усі нотатки та вкладення в програмі Apple Notes на всіх ваших пристроях синхронізуються та зберігаються в iCloud. Ви також можете отримати до них доступ із iCloud.com.
Програми iWork: усі дані, які ви маєте в програмі Pages, Keynote і Numbers, будуть завантажені та збережені в iCloud, а це означає, що всі ваші документи в безпеці, навіть якщо ви втратите свій iPhone або iPad.
Фотографії: якщо ви ввімкнули функцію «Фотографії iCloud» у меню «Налаштування» > «Фотографії», усі фотографії з вашої фотоплівки будуть завантажені та створені в iCloud (враховуючи, що у вас достатньо місця для зберігання). Ви можете завантажити ці фотографії з iCloud.com.
Музика: якщо ви ввімкнули Apple Music Library, ваша локальна музична колекція буде синхронізована та завантажена на сервери iCloud і буде доступна на всіх пристроях.
iCloud Drive: усі файли та папки, які зберігаються в iCloud Drive, автоматично синхронізуються із серверами iCloud. Навіть якщо ви втратите свій iPhone або iPad, ці файли будуть в безпеці (просто переконайтеся, що файли не збережено в розділі «На моєму iPhone» або «На моєму iPad» у програмі «Файли»).
Дані програми: якщо ввімкнено, Apple створюватиме резервні копії даних програми для певної програми. Коли ви відновлюєте свій iPhone або iPad із резервної копії iCloud, програма разом із даними програми буде відновлено.
Налаштування пристрою та пристрою: якщо у вас активовано резервне копіювання iCloud (Налаштування > Профіль > iCloud > Резервне копіювання iCloud), усі важливі дані з вашого пристрою, як-от пов’язані облікові записи, конфігурація головного екрана, налаштування пристрою, iMessage тощо, будуть завантажені в iCloud. Усі ці дані можна знову завантажити, коли ви відновите свій iPhone або iPad за допомогою iCloud.
Історія покупок: iCloud також веде облік усіх ваших покупок з App Store і iTunes Store, щоб ви могли повернутися в будь-який час і повторно завантажити програму, книгу, фільм, музику або телешоу.
Резервне копіювання Apple Watch: якщо для вашого iPhone увімкнено резервне копіювання iCloud, воно також автоматично створить резервну копію вашого Apple Watch.
Повідомлення: iCloud створює резервні копії вмісту в програмі Messages, включаючи повідомлення iMessage, SMS та MMS.
Пароль візуальної голосової пошти: iCloud створить резервну копію пароля візуальної голосової пошти, який ви можете відновити після того, як вставте ту саму SIM-карту, яка була використана під час процесу резервного копіювання.
Голосові нагадування: усі записи з програми «Голосові нагадування» також можна створити резервну копію в iCloud.
Закладки: усі закладки в Safari створюються в iCloud і синхронізуються між усіма вашими пристроями.
Дані про стан здоров’я: Apple тепер також безпечно створює резервні копії всіх даних про здоров’я на вашому iPhone. Це означає, що навіть якщо ви втратите iPhone, ви не втратите багато років даних відстеження здоров’я, як-от тренування та

  Деактивуйте та від’єднайте свій обліковий запис на небажаних пристроях у Netlifx