Що таке GIFV і що це означає для вас

| | 0 Comments| 3:58 PM
Categories:

Про Imgur і проект GIFV говорять Інтернет, а особливо блогер. Для звичайної людини, яка любить переглядати r/gifs або галерею Imgur, це означає кращу якість GIF-файлів, але для людей, які створюють і завантажують ці GIF-файли, це набагато більша справа. Якщо ви хочете прочитати про всі переваги GIFV, ми пропонуємо вам прочитати оригінальний Imgur пост по темі. Зі свого боку, нижче ми спростили для вас, що таке GIFV.

Що таке GIFV?

GIF-файли, як ми всі знаємо, це зображення, які відтворюються зациклено. Вони низької якості, потрібен час для завантаження та є найкращим способом висловити себе в Інтернеті. GIF також є форматом файлу, і, як і формати PNG і JPEG, формат GIF має своє конкретне призначення. GIFV – це новий формат, розроблений Imgur. Тепер він використовує цей формат, щоб отримати кращі GIF-файли, які відтворюються плавніше, мають кращу якість та більший розмір файлу.

  Безпосередня передача файлів між двома комп’ютерами зі свого веб-браузера

Як конвертувати файл GIF у файл GIFV

Коротка відповідь: ні. Вам не потрібно. Життя для тих, хто хоче завантажувати великі GIF-файли у форматі HD в Imgur, значно покращилося без додаткових дій з їхнього боку. Ви продовжите завантажувати свої GIF-файли так само, як і завжди, а Imgur подбає про інше. Тепер служба буде конвертувати всі файли GIF у файли GIFV, як видно з URL-адрес спільного доступу, які ви отримаєте після завантаження файлу. Єдиним недоліком є ​​те, що для «оптимізації» GIF потрібен час. Іноді це займає досить багато часу.

Навіщо нам потрібен GIFV?

Ви, безсумнівно, чули фразу: «Якщо він не зламаний, не лагодьте його». Це те, що стосується GIF-файлів. Наші дуже потужні браузери, які можуть відтворювати музику та відео з наших комп’ютерів, повільно відтворюють файл GIF з нашого локального диска. Це означає, що щось справді зламано, і ми працювали над цим, зменшуючи розмір файлу (таким чином, погіршуючи якість), створюючи файли меншого розміру або просто натискаючи кнопку «Наступний», тому що ми не можемо дочекатися завантаження GIF. GIFV не тільки створює файл меншого розміру, але й результуючий файл відтворюється плавніше та кращої якості. Зображення нижче представляло собою файл GIF розміром 44 МБ, завантажений до Imgur.

  Згрупуйте всі повідомлення в папці "Вхідні" за відправником і заблокуйте трекери електронної пошти

Про що всі ці розмови про відео?

GIFV називається відео GIF. Файл конвертується в цей новий відеоформат. Спочатку це заплутано, але вам потрібно лише конвертувати файл, щоб зрозуміти, як він працює. Це дуже схоже на перетворення GIF у MP4, за винятком того, що формат GIFV створений спеціально для GIF-файлів від Imgur. Якщо ви граєте в Chrome, клацніть правою кнопкою миші зображення та виберіть «Показати елементи керування», щоб побачити повноекранний режим, кнопки гучності, відтворення/паузи, а також панель пошуку. Для тих, хто завантажує анімаційне зображення в Imgur, GIF — це все, що вам потрібно.

  Згадуючи GeoCities, попередницю соціальних мереж 1990-х років

Ми помітили, що коли ви відкриваєте файл GIFV за прямим посиланням, браузер спочатку зчитує його як файл MP4, але URL-адреса швидко змінюється на GIFV.

Висновок

Це не просто чудова річ для людей, які створюють і діляться високоякісними GIF-файлами, це для тих, кому подобаються GIF-файли незалежно від їх розміру. Формат дійсно зменшує розмір файлу, але він також сприяє кращому відтворенню, тому незалежно від того, наскільки великий чи маленький ваш GIF, тепер він відтворюватиметься набагато краще.