Що таке G Suite?

| | 0 Comments| 9:47 AM
Categories:

G Suite — це набір корпоративних продуктів, як-от Gmail, Диск, Документи, Таблиці тощо, які Google пропонує через місячну платформу підписки, щоб спростити ваш бізнес. Але яка різниця між ним і безкоштовними програмами?

Що таке G Suite?

G Suite — раніше відомий як Google Apps for Work — це продукт «Програмне забезпечення як послуга» (SaaS), який об’єднує всі хмарні інструменти продуктивності та співпраці, розроблені Google для компаній, інститутів і некомерційних організацій. У кожній підписці ви отримуєте доступ до спеціальних адрес Gmail, Документів, Таблиць, Презентацій, Календаря, Диска, Сайтів і набагато більше.

Яка різниця між G Suite та безкоштовними Google Apps?

Може здатися, що багато тих самих програм Google доступні безкоштовно, але є кілька ключових функцій, які допомагають G Suite ідеально інтегруватися з вашою компанією.

Хоча більшість цих продуктів безкоштовні для всіх, G Suite додає функції корпоративного рівня для своїх передплатників. Деякі з цих функцій включають спільні календарі, необмежене хмарне сховище, розширені елементи керування адміністратором, як-от додавання й видалення користувачів, двоетапну перевірку та єдиний вхід, а також прості інструменти переміщення даних для перенесення всіх цінних даних вашої компанії в G Suite. . Крім того, G Suite має функцію керування мобільними пристроями, що дає змогу активувати/деактивувати мобільні пристрої, контролювати, які додатки ввімкнено, і віддалено стирати дані, якщо співробітник не використовує корпоративний пристрій.

На додаток до всіх цих чудових функцій, G Suite також має спеціальні адреси електронної пошти для вашого домену. Так, наприклад, на відміну від звичайного облікового запису Google, який використовує «@gmail.com», під час реєстрації в G Suite електронна пошта кожного користувача міститиме ваш домен і матиме такий вигляд «[email protected]”

  Швидко обробляйте пошту за допомогою дій промаху в програмі Outlook Mail

Примітка. Ви вже повинні мати та підтвердити домен, у якому ви реєструєтесь, щоб використовувати його з G Suite.

І не хвилюйтеся, якщо ви вже використовуєте Outlook, Yahoo або будь-який інший сервер обміну електронною поштою. З G Suite ви можете використовувати інструмент переміщення даних, щоб перенести всі свої електронні листи, календар і контакти та легко імпортувати все.

Скільки коштує G Suite?

До 6 грудня 2012 року Google запропонувала безкоштовну стандартну версію G Suite із обмеженою функціональністю, яка була передана всім, хто зареєструвався та зареєстрував свій домен до припинення. Тепер ціна залежить від кількості користувачів у вашій компанії, які будуть користуватися послугою, причому кожен рівень пропонує більше функцій і пам’яті, ніж попередня версія.

Існує три версії доступні як для малого, так і для великого бізнесу:

Базовий: 30 ГБ спільної пам’яті на Диску й у Gmail для кожного користувача. Включає всі додатки Google для підвищення продуктивності, але не має Cloud Search (можливість пошуку по всьому вмісту вашої компанії в G Suite), App Maker (створення спеціальних програм для вашого бізнесу) і Vault (зберігання даних і eDiscovery для G Suite). Базовий коштує 6 доларів США за користувача на місяць.
Бізнес: по суті такий самий, як і базовий план, але має необмежену пам’ять для всіх користувачів і включає Сейф, Cloud Search і розробку додатків. Бізнес коштує 12 доларів США на користувача на місяць.
Підприємство: усі ті ж функції бізнес-плану, але додаються розширені засоби контролю безпеки та адміністрування, eDiscovery та запобігання втраті даних. Enterprise коштує 25 доларів США за користувача на місяць.

  Як увімкнути режим лише HTTPS у Mozilla Firefox

Якщо ви керуєте установою або відповідаєте за прийняття рішень в галузі ІТ у своєму інституті, ви можете отримати G Suite Education для викладачів і студентів. G Suite Education має дві версії для вашого інституту:

G Suite for Education: містить усі інструменти для підвищення продуктивності, як і G Suite Basic, але з додатковим сховищем для Сайтів, Диска та Gmail, а також безкоштовним доступом до Google Vault. G Suite for Education є і завжди буде безкоштовним.
G Suite Enterprise for Education: пропонує додаткові можливості, розроблені для великих установ, з додатковими можливостями корпоративного рівня. Включає розширені засоби керування, розширену аналітику та пошук, а також засоби зв’язку корпоративного рівня. Підприємство для освіти коштує 4 долари США/користувача на місяць для викладачів і співробітників і 4 долари США/користувача на місяць для студентів.

Для закладів, які купують ліцензії для всіх викладачів і співробітників у 2018 або 2019 роках, існує спеціальна початкова ціна, яка різко скорочує витрати як для викладачів, так і для співробітників і студентів.

$2/користувача/місяць для викладачів та співробітників
Безкоштовно для студентів, які мають право

Примітка. Початкова ціна доступна для клієнтів, які придбали продукт у 2018 або 2019 роках. Поновлення дійсні протягом трьох років з дати підписання початкового контракту, якщо умови вступної пропозиції зустрічаються.

  Як оновити Safari на iPhone та Mac

Нарешті, якщо ви керуєте некомерційною організацією, Google пропонує ще одну безкоштовну версію для відповідні неприбуткові організації який має ті ж функції та функції, що й версія G Suite Basic, і майже ідентичний G Suite for Education.

Примітка: Вам знадобиться a Обліковий запис Google для некомерційних організацій і підтвердити, що ви володієте некомерційним доменом які ви будете використовувати для реєстрації.

Як розпочати роботу?

Як згадувалося раніше, на вибір є різні версії G Suite, кожна з яких надає дещо різні функції залежно від того, яку ви виберете.

Щоб розпочати використання G Suite, вирішіть, для чого ви його використовуватимете, і виберіть один із багатьох варіантів, який найкраще відповідає потребам вашої компанії/інституту.

Google надає всім, хто реєструється вперше, досить приємну пробну версію G Suite на 14 днів, щоб перевірити, чи відповідає він усім вашим потребам із бізнес-пакета.

Все, що вам потрібно зробити, це пройти стандартний процес реєстрації, який вимагає від вас ввести дані кредитної картки, активувати свій обліковий запис, а потім підтвердити свій домен. Потім, до закінчення пробного періоду, якщо ви більше не хочете використовувати G Suite, просто скасуйте свою підписку. За замовчуванням для всіх нових облікових записів увімкнено безкоштовну 14-денну пробну версію.

Якщо вам подобається G Suite і ви хочете продовжувати ним користуватися, нічого не робіть. З вашої кредитної картки стягуватиметься плата залежно від вибраної версії G Suite.