Що таке G Suite?

Categories:

G Suite — це набір корпоративних продуктів, як-от Gmail, Диск, Документи, Таблиці тощо, які Google пропонує через місячну платформу підписки, щоб спростити ваш бізнес. Але яка різниця між ним і безкоштовними програмами?

Що таке G Suite?

G Suite — раніше відомий як Google Apps for Work — це продукт «Програмне забезпечення як послуга» (SaaS), який об’єднує всі хмарні інструменти продуктивності та співпраці, розроблені Google для компаній, інститутів і некомерційних організацій. У кожній підписці ви отримуєте доступ до спеціальних адрес Gmail, Документів, Таблиць, Презентацій, Календаря, Диска, Сайтів і набагато більше.

Яка різниця між G Suite та безкоштовними Google Apps?

Може здатися, що багато тих самих програм Google доступні безкоштовно, але є кілька ключових функцій, які допомагають G Suite ідеально інтегруватися з вашою компанією.

Хоча більшість цих продуктів безкоштовні для всіх, G Suite додає функції корпоративного рівня для своїх передплатників. Деякі з цих функцій включають спільні календарі, необмежене хмарне сховище, розширені елементи керування адміністратором, як-от додавання й видалення користувачів, двоетапну перевірку та єдиний вхід, а також прості інструменти переміщення даних для перенесення всіх цінних даних вашої компанії в G Suite. . Крім того, G Suite має функцію керування мобільними пристроями, що дає змогу активувати/деактивувати мобільні пристрої, контролювати, які додатки ввімкнено, і віддалено стирати дані, якщо співробітник не використовує корпоративний пристрій.

На додаток до всіх цих чудових функцій, G Suite також має спеціальні адреси електронної пошти для вашого домену. Так, наприклад, на відміну від звичайного облікового запису Google, який використовує «@gmail.com», під час реєстрації в G Suite електронна пошта кожного користувача міститиме ваш домен і матиме такий вигляд «[email protected]”

  Швидко обробляйте пошту за допомогою дій промаху в програмі Outlook Mail

Примітка. Ви вже повинні мати та підтвердити домен, у якому ви реєструєтесь, щоб використовувати його з G Suite.

І не хвилюйтеся, якщо ви вже використовуєте Outlook, Yahoo або будь-який інший сервер обміну електронною поштою. З G Suite ви можете використовувати інструмент переміщення даних, щоб перенести всі свої електронні листи, календар і контакти та легко імпортувати все.

Скільки коштує G Suite?

До 6 грудня 2012 року Google запропонувала безкоштовну стандартну версію G Suite із обмеженою функціональністю, яка була передана всім, хто зареєструвався та зареєстрував свій домен до припинення. Тепер ціна залежить від кількості користувачів у вашій компанії, які будуть користуватися послугою, причому кожен рівень пропонує більше функцій і пам’яті, ніж попередня версія.

Існує три версії доступні як для малого, так і для великого бізнесу:

Базовий: 30 ГБ спільної пам’яті на Диску й у Gmail для кожного користувача. Включає всі додатки Google для підвищення продуктивності, але не має Cloud Search (можливість пошуку по всьому вмісту вашої компанії в G Suite), App Maker (створення спеціальних програм для вашого бізнесу) і Vault (зберігання даних і eDiscovery для G Suite). Базовий коштує 6 доларів США за користувача на місяць.
Бізнес: по суті такий самий, як і базовий план, але має необмежену пам’ять для всіх користувачів і включає Сейф, Cloud Search і розробку додатків. Бізнес коштує 12 доларів США на користувача на місяць.
Підприємство: усі ті ж функції бізнес-плану, але додаються розширені засоби контролю безпеки та адміністрування, eDiscovery та запобігання втраті даних. Enterprise коштує 25 доларів США за користувача на місяць.

  Як увімкнути режим лише HTTPS у Mozilla Firefox

Якщо ви керуєте установою або відповідаєте за прийняття рішень в галузі ІТ у своєму інституті, ви можете отримати G Suite Education для викладачів і студентів. G Suite Education має дві версії для вашого інституту:

G Suite for Education: містить усі інструменти для підвищення продуктивності, як і G Suite Basic, але з додатковим сховищем для Сайтів, Диска та Gmail, а також безкоштовним доступом до Google Vault. G Suite for Education є і завжди буде безкоштовним.
G Suite Enterprise for Education: пропонує додаткові можливості, розроблені для великих установ, з додатковими можливостями корпоративного рівня. Включає розширені засоби керування, розширену аналітику та пошук, а також засоби зв’язку корпоративного рівня. Підприємство для освіти коштує 4 долари США/користувача на місяць для викладачів і співробітників і 4 долари США/користувача на місяць для студентів.

Для закладів, які купують ліцензії для всіх викладачів і співробітників у 2018 або 2019 роках, існує спеціальна початкова ціна, яка різко скорочує витрати як для викладачів, так і для співробітників і студентів.

$2/користувача/місяць для викладачів та співробітників
Безкоштовно для студентів, які мають право

Примітка. Початкова ціна доступна для клієнтів, які придбали продукт у 2018 або 2019 роках. Поновлення дійсні протягом трьох років з дати підписання початкового контракту, якщо умови вступної пропозиції зустрічаються.

Нарешті, якщо ви керуєте некомерційною організацією, Google пропонує ще одну безкоштовну версію для відповідні неприбуткові організації який має ті ж функції та функції, що й версія G Suite Basic, і майже ідентичний G Suite for Education.

  Як оновити Safari на iPhone та Mac

Примітка: Вам знадобиться a Обліковий запис Google для некомерційних організацій і підтвердити, що ви володієте некомерційним доменом які ви будете використовувати для реєстрації.

Як розпочати роботу?

Як згадувалося раніше, на вибір є різні версії G Suite, кожна з яких надає дещо різні функції залежно від того, яку ви виберете.

Щоб розпочати використання G Suite, вирішіть, для чого ви його використовуватимете, і виберіть один із багатьох варіантів, який найкраще відповідає потребам вашої компанії/інституту.

Google надає всім, хто реєструється вперше, досить приємну пробну версію G Suite на 14 днів, щоб перевірити, чи відповідає він усім вашим потребам із бізнес-пакета.

Все, що вам потрібно зробити, це пройти стандартний процес реєстрації, який вимагає від вас ввести дані кредитної картки, активувати свій обліковий запис, а потім підтвердити свій домен. Потім, до закінчення пробного періоду, якщо ви більше не хочете використовувати G Suite, просто скасуйте свою підписку. За замовчуванням для всіх нових облікових записів увімкнено безкоштовну 14-денну пробну версію.

Якщо вам подобається G Suite і ви хочете продовжувати ним користуватися, нічого не робіть. З вашої кредитної картки стягуватиметься плата залежно від вибраної версії G Suite.