techukraine.net techukraine.net Що таке Friend.Tech і чи варто вірити рекламі?

Що таке Friend.Tech і чи варто вірити рекламі?

| | 0 Comments| 10:15 PM
Categories:

Уявіть собі це: платформа соціальних медіа, де ваші дані не є товаром, алгоритми не контролюють вашу стрічку, і ви маєте останнє слово щодо того, що бачите та ділитеся. Friend.tech це децентралізована платформа соціальних медіа (DeSo) із криптовалютним відтінком. Він розуміє ваше розчарування алгоритмами, які вирішують, що має прикрашати вашу стрічку, заглушаючи важливі для вас голоси.

Завдяки Friend.tech ви знову в своїх руках. Ви визначаєте, чиї публікації прикрашають вашу стрічку, і який вміст заслуговує вашої уваги, контролюючи автентичність і конфіденційність. Попрощайтеся з ехо-камерою та поверніться до різноманітних точок зору та розмов, які розширюють ваші горизонти.

Що таке Friend.tech?

Friend.tech — це мережева платформа соціальної мережі, створена на базі блокчейну рівня 2 Coinbase. Платформа дає користувачам можливість токенізувати свою особу, продаючи та купуючи ключі (раніше відомі як акції) своїм підписникам.

В результаті послідовники також стають акціонерами. Це дає їм перевагу прямого спілкування з користувачем і доступу до нової функції персоналізованого взаємодії на їхніх улюблених онлайн-платформах, таких як X (раніше відома як Twitter) і Telegram.

Як працює Friend.tech?

Концепція Friend.tech схожа на принцип власності на фондовому ринку, на якому мати акції означає мати частку в конкретній компанії. Коли ви вперше дивитеся на Friend.tech, він може здатися схожим на інші платформи обміну повідомленнями, такі як WeChat або Telegram. Однак унікальним аспектом децентралізованої програми соціальних медіа є процес приєднання та виходу з групових чатів, що є основною функцією цієї платформи.

  10 найкращих ноутбуків 2-в-1 для бізнесу у 2023 році

Як користувач, ви приєднуєтеся до певних груп, сплачуючи плату за участь (в Ethereum), яка дає вам частку в цій групі. Пізніше, якщо ви вийдете з групи, ви зможете продати свої акції, щоб ліквідувати свої інвестиції. Коли члени групи відчувають зростання вартості акцій, вони мають можливість продати свої акції та вийти з групи. Це означає, що приєднання до групи має соціальні вигоди та потенційну фінансову вигоду.

Цей фактор додає динамічний рівень, підживлюючи соціальну залученість і можливість інвестувати. Однак важливо зазначити, що Протокол Friend.tech накладає 5% комісії за транзакцію, і власник отримує прибуток від торгового спреду.

Щоб почати використовувати програму, ви повинні отримати код запрошення та підключити свій обліковий запис X (раніше Twitter). Після виконання цих кроків ви повинні внести принаймні 0,01 Ethereum (ETH) у мережу Base. Цей депозит дає вам доступ до всіх функцій програми Friend.tech.

Скільки зібрав Friend.tech? Скільки користувачів у Friend.tech?

Протокол Friend.tech став свідком значної активності з моменту запуску бета-версії (лише для запрошення) 11 серпня 2023 року. Через вісім днів, 19 серпня 2023 року, Friend.tech оголосив, що отримав початкове фінансування від венчурної криптокомпанії. Парадигма. Ця новина викликала припущення про можливість аірдропу та потенційного запуску токенів у майбутньому.

  Як запустити сценарії Python?

Крім цього, згідно з дані від Defi Llamaз моменту запуску бета-версії Friend.tech зібрав 6,64 мільйона доларів США.

Автор зображення: DeFiLlama

Тим часом, проект заробив понад 3,32 мільйона доларів через свою соціальну платформу та, згідно з Приладова панель Dune, обробка понад мільйона транзакцій і понад 110 000 унікальних трейдерів (що фактично означає унікальних користувачів Friend.tech) протягом того самого періоду часу. Ажіотаж навколо крипто-протоколу соціальних мереж також допоміг мережі Base (на якій побудовано Friend.tech) швидко привернути увагу.

Чи безпечний Friend.tech? Чи є Friend.tech шахрайством?

Враховуючи ажіотаж навколо Friend.tech, люди обережні, але хочуть брати участь, а лідери криптоіндустрії високо оцінили досягнення мережі Friend.tech.

Девід Фелпс, який є співзасновником Jokerace і EcoDAO, похвалив Friend. технічний досвід користувача як найкращий у криптоіндустрії. Він визначив три ключові фактори, які роблять додаток значним проривом для криптовалюти.

По-перше, користувачам не потрібно завантажувати програму через обліковий запис магазину програм, що підкреслює децентралізацію. По-друге, додаток автоматично прив’язує кошти, спрощуючи транзакції. Нарешті, програма дозволяє користувачам одноразово вносити свій ETH і купувати та продавати акції без повторного підписання транзакцій. Багато децентралізованих додатків у криптопросторі критикували за необхідність постійної перевірки транзакцій за допомогою підписів MetaMask.

  Як створити колонки в стилі інформаційного бюлетеня в Word

І навпаки, кілька критиків також підняли червоні прапорці проти децентралізованої мережі соціальних мереж. За Ігнасом, дослідник децентралізованих фінансів (DeFi), Friend.tech отримує дохід лише за рахунок комісій за торгівлю, а не за рахунок збільшення кількості акціонерів. Це означає, що «суперечливі особистості можуть заробляти більше або навіть створення FUD буде використовуватися як стратегія отримання гонорарів».

Крім того, Легендарниймаркетолог Web3 під псевдонімом, поділився ведмежим прогнозом щодо довголіття Friend.tech, проводячи паралелі з BitClout, додатком DeSo з 2021 року.

Я думаю, що платформа впаде, як BitClout. Ми на ведмежому ринку, і робити нічого. Усі скористаються можливістю заробити гроші, але я думаю, що платформа буде створена протягом наступних тижнів або місяців.

Настав час сісти на поїзд Friend.tech Hype?

Незалежно від того, є ажіотаж стійким чи ні, децентралізація Friend.tech, конфіденційність, акцент на автентичності та різноманітні варіанти вмісту роблять його унікальним і перспективним гравцем у світі соціальних мереж. Децентралізовані соціальні медіа відіграють ключову роль у Web3 та ширшому Інтернеті, але, здається, більшість можливостей та ідей залишаються обмеженими тими, хто вже існує у світі криптовалют.

Незважаючи на надійну конфіденційність і контроль над вмістом, у будь-якій соціальній мережі завжди є одна серйозна проблема: користувачі. Якщо користувачів немає, люди не прийдуть. Це так просто.