Що таке Forefront AI і чи він кращий за ChatGPT?

Ключові висновки

  • Forefront AI – це онлайн-платформа, яка пропонує доступ до п’яти різних магістерських програм і дозволяє користувачам змінювати існуючі моделі AI відповідно до своїх потреб.
  • Forefront AI пропонує Personas, включаючи версії LLM, навчених реагувати як конкретні особи або вигадані персонажі.
  • Хоча Forefront AI є універсальним, він може мати такі недоліки, як повільні відповіді та менша точність з Personas порівняно з використанням LLM безпосередньо через ChatGPT.

Після запуску наприкінці 2022 року ChatGPT став чимось на кшталт загального відома, але сама індустрія ШІ також набирає обертів. ChatGPT — далеко не єдиний існуючий чат-бот AI, деякі платформи навіть пропонують кілька чат-ботів AI та LLM на вибір.

Візьмемо, наприклад, Forefront AI. Ця платформа містить низку LLM і навіть має власну версію для випробування. Отже, як саме працює Forefront AI і чи він кращий за ChatGPT?

Що таке Forefront AI?

Forefront AI це онлайн-платформа, яка пропонує компаніям і окремим особам доступ до п’яти різних LLM (великих мовних моделей): GPT-3.5, GPT-4, Claude Instant 1.2, Claude 2 і Forefront. Хоча GPT-3.5, чат Forefront і Claude Instant цілком безкоштовні для використання, вам потрібно буде оновити Forefront до преміум-версії, щоб отримати доступ до GPT-4 і Claude 2 (про які ми поговоримо докладніше трохи пізніше). .

Ви можете або використовувати ці LLM, оскільки вони є на Forefront через його службу чат-бота, або змінити вже існуючу модель AI, щоб краще відповідати вашому стилю життя чи потребам компанії. Forefront також розроблений, щоб допомогти вам інтегрувати LLM з іншими програмами, включаючи операційні системи, хмарні служби та середовища кодування. Він може слугувати єдиним магазином для тих, хто хоче поєднати процесори природної мови з програмним забезпеченням, яке вони бажають.

Наприклад, ви можете інтегрувати модифіковану версію GPT-3.5 із програмою, яку ви розробляєте. Можливо, це розширення для перевірки граматики на основі ШІ або програма для фінансових новин. Якщо є причина, чому ви вважаєте, що GPT-3.5 буде корисним, ви можете використовувати Forefront AI, щоб змінити програмне забезпечення відповідно до потреб вашої програми.

Forefront також пропонує користувачам Personas для взаємодії.

Персони Forefront — це спеціально навчені версії доступних LLM. Наприклад, за допомогою цієї функції ви можете отримати доступ до фінансового аналітика, юридичного перекладача, менеджера з продуктів або навіть інженера-програміста Persona.

Якщо ви хочете дізнатися про світ або просто трохи розважитися, ви також можете поспілкуватися з історичними особами через Forefront. Платформа має версії LLM, навчені відповідати певним відомим особам і вигаданим персонажам, таким як Жанна д’Арк, Джон Леннон, Сократ, R2D2, Волдеморт і Супермен.

Рівні плану Forefront

Ви можете використовувати Forefront AI повністю безкоштовно, але є певні функції, які доступні лише платним клієнтам. Існує кілька рівнів, до яких ви можете отримати доступ, із різною щомісячною платою.

Безкоштовний план Forefront AI

безкоштовно

Доступ до GPT-3.5, Claude Instant 1.2 і Forefront (100 повідомлень на три години).

План Forefront AI Pro

$29/місяць

Доступ до всіх LLM, включаючи 30 повідомлень для GPT-4 і Claude 2 на три години.

План Forefront AI Ultra

$69/місяць

Доступ до всіх LLM, включаючи 70 повідомлень для GPT-4 і Claude 2 на три години.

Як згадувалося раніше, ви можете безкоштовно використовувати GPT-3.5, Claude Instant 1.2 і власний LLM від Forefront. Ви можете надсилати 100 повідомлень кожні три години з безкоштовним тарифним планом, з лімітом введення маркерів у 4096, а також п’ятьма пошуками в Інтернеті та завантаженням трьох файлів кожні три години.

Щоб надсилати нескінченну кількість повідомлень за допомогою цих трьох LLM, вам потрібно перейти на план Pro, який коштує 29 доларів США на місяць. План Pro також дозволяє надсилати 30 повідомлень GPT-4 і 30 повідомлень Claude 2 кожні три години. Більше того, у вас є нескінченна кількість завантажень файлів, нескінченна кількість пошуку зображень і ліміт введення 100 000 токенів.

Якщо ви хочете отримати доступ до всього, що може запропонувати Forefront AI, вам потрібно буде підписатися на план Ultra, який коштуватиме вам 69 доларів на місяць. За допомогою цього плану ви можете надсилати 70 повідомлень GPT-4 і 70 повідомлень Claude 2 кожні три години та використовувати три інші LLM скільки завгодно. Разом із лімітом введення 250 000 токенів ви також зможете насолоджуватися нескінченним завантаженням файлів і пошуком в Інтернеті.

Мінуси Forefront AI

Forefront AI — це універсальна платформа з пристойним набором опцій, але вона має недоліки.

По-перше, інтерфейс чату іноді може повільно відповідати на підказки, особливо якщо ви активуєте функцію пошуку в Інтернеті. Зрештою, LLM має збирати дані пошуку в браузері та належним чином формулювати їх, перш ніж відповісти, що може зайняти більше часу, ніж відповідь, яка не вимагає пошуку в браузері.

Варто також зазначити, що Персони, які пропонує Forefront, не завжди є абсолютно точними. Це часто пов’язано зі старими даними, на яких навчався ваш LLM. Наприклад, якщо ви використовуєте GPT-3.5 із Persona, усі новини та оновлення, пов’язані з фігурою чи персонажем, які з’явилися після вересня 2021 року, не будуть включені, оскільки GPT-3.5 навчається лише з даними до вересня 2021 року.

Під час використання Forefront AI LLM ви також можете отримати відповіді, які здаються трохи різкими. Використовуючи LLM, вам потрібні природні, схожі на людські відповіді, тому різкі або роботизовані відповіді можуть відштовхнути. Незабаром ми трохи обговоримо власний LLM Forefront.

Чи Forefront AI кращий за ChatGPT?

Forefront AI є трохи більш універсальним, ніж ChatGPT. У той час як остання пропонує лише дві програми LLM від OpenAI, перша пропонує п’ять програм LLM від трьох окремих розробників, надаючи користувачеві вибір із запропонованих.

Однак, щоб використовувати GPT-4 у повному обсязі через Forefront AI, вам потрібно буде платити 69 доларів на місяць, тоді як ChatGPT Plus дозволяє використовувати GPT-4 скільки завгодно лише за 20 доларів на місяць. Якщо GPT-4 — це єдиний магістр права, яким ви справді зацікавлені, вам краще вибрати ChatGPT Plus.

Ще один фактор, на який слід звернути увагу, — це сумісність. Ви можете використовувати ChatGPT через програму OpenAI на своєму смартфоні на базі iOS або Android, що полегшує доступ до GPT-3.5 або GPT-4 у дорозі. Forefront AI, з іншого боку, не пропонує програму для смартфона, тому ви можете використовувати її лише через настільний комп’ютер або браузер смартфона.

Завантажити: ChatGPT для Android | iOS (Доступна безкоштовна преміум-версія)

Під час використання GPT-3.5 через Forefront, а потім через OpenAI, ми помітили деякі ключові відмінності. Наприклад, GPT-3.5 зазвичай давав більш глибокі відповіді, коли використовувався на рідному веб-сайті, тоді як на Forefront AI відповіді були трохи менш детальними.

Наприклад, ми попросили GPT-3.5 пояснити концепцію комедії на веб-сайтах Forefront AI та OpenAI. У той час як Forefront дав відповідь із 200 слів, OpenAI надав відповідь із 500 слів разом із пунктами, що висвітлюють різні елементи, які становлять комедію в цілому.

Ми також попросили GPT-3.5 пояснити Американський Конгрес на двох різних платформах. GPT-3.5 від ChatGPT надав відповідь із 600 слів, розбиваючи різні чинники Конгресу на пункти для більш зручного читання. На Forefront AI GPT-3.5 надав відповідь із 300 слів, не враховуючи деякі ключові вказівки, які були включені, коли запитували на веб-сайті OpenAI.

Очевидно, використання GPT-3.5 через OpenAI дозволило отримати більш детальні відповіді.

Forefront і ChatGPT навчання для магістрів LLM і скорочення даних

Хоча Forefront AI надає вам доступ до п’яти різних магістерських програм, лише одна з них розроблена Forefront AI. Чат LLM від Forefront наразі перебуває в альфа-фазі, тобто над ним ще працюють і тестують. Ви можете використовувати його безкоштовно, але важливо зазначити, що він не вдосконалений, тому ви можете зіткнутися з деякими перегинами та розчаруваннями.

GPT-3.5 і GPT-4, з іншого боку, вже ретельно перевірені, тому ви, ймовірно, зіткнетеся з меншою кількістю проблем. Однак навчальні дані Forefront ведуть до 2023 року, тоді як дані GPT-3.5 закінчуються у вересні 2021 року, а дані GPT-4 закінчуються в січні 2022 року. Отже, якщо ви шукаєте останні дані, Forefront може служити вам краще .

Восени 2023 року GPT-4 також отримає цікаве оновлення, яке дозволить користувачам шукати в Інтернеті за допомогою останньої версії LLM OpenAI.

OpenAI анонсувала свою функцію пошуку в Інтернеті у вересні 2023 року, а початковий запуск для користувачів ChatGPT Plus відбувся 27 числа. Це дозволяє GPT-4 отримувати доступ до даних після вересня 2021 року, що робить його ще кориснішим і надаючи перевагу перед деякими іншими LLM.

Однак ця функція все ще має деякі обмеження. Коли ми спробували пошук GPT-4 в Інтернеті, LLM повідомив нам, що він не може отримати доступ до певних веб-сторінок, зокрема тих, що містять файли «robot.txt», які відповідають за ініціювання протоколу виключення роботів. Багато веб-сайтів вирішують заблокувати GPT-бот OpenAI, щоб захистити свій вміст, особливо тому, що блокувати GPT-бот є простим процесом.

Це унеможливлює для GPT-4 отримання інформації з веб-сторінок із жорсткішими параметрами robot.txt.

Forefront дозволяє переходити між LLM

Хоча над Forefront AI LLM ще ведеться робота, не можна заперечувати, що ця платформа пропонує універсальний досвід LLM як для користувачів, які платять, так і для тих, хто не платить. Однак, якщо ви шукаєте виключно ChatGPT, вам, можливо, краще скористатися інструментом на рідному веб-сайті, щоб усунути посередника.