Що таке Finsta і як ним користуватися?

Categories:

Finstas — це велика тема для обговорення підлітків та місцевих новинних каналів, але що вони таке? Навіщо їх роблять діти, і як ви ними користуєтеся?

Що це?

Більшість людей мають лише один обліковий запис Instagram, але іноді люди створюють додатковий. Ці фальшиві акаунти в Instagram називаються «Finstas». Зазвичай вони секретні, анонімні або повні зображень, які не мають відношення до основного облікового запису особи.

Деякі люди створюють Finstas, щоб певні публікації чи історії не були загальнодоступними. У той час як будь-хто, включно з незнайомими людьми чи колегами, може бачити звичайний обліковий запис Instagram («Rinsta»), Finsta доступний лише для вибраних друзів або родини.

Звичайно, деякі Finstas абсолютно секретні. Ви можете створити його, щоб приховати фотографії, історії чи дії від певних друзів чи членів сім’ї, або щоб анонімно переглядати та коментувати публікації в Instagram.

  Все, що вам потрібно знати перед покупкою Xbox Series X|S

Однак іноді люди використовують Finsta для розміщення мемів, відео з відпустки чи крутих творів мистецтва. Вони є частиною досвіду Instagram і зробили можливими такі речі, як облікові записи домашніх тварин. Отже, чому Finstas отримують таку погану пресу?

Finstas не погана річ

Додаткові облікові записи завжди були корисним способом зберегти конфіденційність, діяти анонімно або трохи розважитися в Інтернеті. Finstas не є чимось новим; це просто ще одна ітерація тенденції, яка існує з часів дошки оголошень і IRC.

Однак це не робить Finstas менш сумнівними. Чому комусь, особливо підлітку, потрібно зберігати таємні чи приватні фотографії в Інтернеті? Ви не можете просто встановити свій обліковий запис Instagram на «приватний» або «лише для друзів?»

Більшість приватних фотографій не є непристойними, образливими чи соромливими – вони просто приватні. Instagram — чудове місце для обміну фотографіями з друзями чи членами сім’ї, але це також відкритий форум для знайомих, незнайомих людей чи потенційних роботодавців, щоб зазирнути у ваше життя. Finsta дозволяє людям ділитися особистими зображеннями, які раніше були б у альбомі або рамці.

  Як використовувати Animoji на iPhone X, XS і XR

Отже, це звучить не так вже й погано, чи не так? Можливо, настав час створити власну Finsta!

Як створити і керувати Finsta

Створити Finsta та керувати ним стало простіше, ніж будь-коли. Як і Twitter, ви можете отримати доступ до кількох облікових записів Instagram із програми Instagram, не танцюючи через екрани входу. Це так само просто, як натиснути кнопку.

Ось як зробити Finsta:

Відкрийте програму Instagram.
Зайдіть у свій профіль (значок унизу справа біля серця).
Торкніться трьох рядків у верхньому правому куті «Ваш профіль», щоб відкрити меню профілю.
Торкніться значка Налаштування внизу меню Профіль.
Прокрутіть вниз і торкніться «Додати обліковий запис».
Створити новий акаунт.

Тепер, коли у вас є новий обліковий запис Instagram, ось як ви перемикаєтеся між обліковими записами у своїй програмі:

  Що означає «ITT» і як ви його використовуєте?

Перейдіть до свого профілю.
Торкніться свого імені користувача у верхньому лівому куті екрана.
Виберіть обліковий запис, на який потрібно перейти.

Ось і все! Якщо ви хочете приховати свій обліковий запис від незнайомців, перейдіть у налаштування конфіденційності та встановіть свій обліковий запис як приватний.

У додатку Instagram ви можете мати до п’яти облікових записів, тому не соромтеся створювати Finsta для фотографій своїх домашніх тварин. Ніколи не знаєш — ваш кіт може стати Instafamous!