Що таке Easyanticheat.exe і чи безпечно це?

Багатокористувацькі онлайн-ігри – це весело та пізнавально. Вони схожі на величезні змагальні гіганти, де кожен гравець прагне отримати кращі результати та посісти перше місце в таблиці лідерів. На жаль, багато гравців використовують чіт-коди, щоб отримати перемогу. Ці чіт-коди не обмежуються лише отриманням високих рангів, вони також руйнують ігровий досвід інших гравців. Але не всі ігри можуть працювати разом із цими чіт-кодами. Деякі сучасні ігри постачаються з програмою Easy Anti-Cheat, яка перевіряє та контролює ваш комп’ютер під час гри. Основне використання easyanticheat.exe — запобігання використанню в іграх чит-кодів. Якщо цей інструмент виявить, що ваша гра активована за допомогою чіт-коду, вам буде заблоковано можливість знову грати в гру. Тепер, підійшовши до факту, багато користувачів думають, що простий античит безпечний, і чи обов’язково важливо встановити його на пристрої? Якщо ви належите до цієї категорії, цей посібник відповість на всі ваші запитання.

Що таке Easyanticheat.exe і чи безпечно це?

Easy Anti-Cheat (EAC) розроблено Epic Games, і це програмне забезпечення встановлюється разом із грою. Якщо бути точним, ця програма не має на меті перевіряти використання чіт-кодів, але спочатку блокує його. Якщо ви використовуєте чіти, щоб перемогти своїх опонентів і отримати ігрові винагороди, ці дії будуть заблоковані першими.

 • Це підтримується майже на всіх пристроях Windows, macOS і Linux (через Proton). На момент написання цього коду жодна з ігор Linux не підтримувала EAC. Нещодавно в ОС була додана офіційна підтримка.
 • Існує так багато інструментів проти чітів, які допомагають запобігти будь-яким небажаним діям у грі. Проте вони можуть здатися більш агресивними та агресивними, ніж ви очікували. Тим не менш, easyanticheat.exe пропонує рівний баланс між службою захисту від чітів і проблемами для геймерів.
 • Програма easyanticheat.exe призначена для різноманітних ігор. Однак ви не можете встановити його для непідтримуваної гри. Кілька поширених ігор, які використовують цю програму, — це Battlefield 2042, Fortnite, Apex Legends, Dead by Daylight, Hunt Showdown, War Thunder, Squad, Gears5 тощо. Ви можете переглянути повний список підтримуваних ігор на офіційному веб-сайті EAC.

Як це працює

 • Щоразу, коли ви запускаєте будь-яку гру на основі EAC, цей інструмент працює у фоновому режимі та використовує службу easyanticheat.exe. Ви також можете перевірити цей процес у диспетчері завдань. Коли ви закриваєте цю службу в диспетчері завдань, ви не можете грати в гру.
 • Easy Anti-Cheat буде встановлено на вашому ПК разом із грою. Таким чином, немає необхідності встановлювати цю програму окремо. Наступного разу, коли ви встановлюєте будь-яку гру на основі EAC, easyanticheat.exe не потрібно встановлювати знову, оскільки він уже присутній на вашому ПК.
 • Цей монітор служби захисту від чітів використовує ваші файли, щоб перевірити, чи будь-які незвичні модифікації можуть стосуватися будь-яких читів у грі.
 • Якщо виявлено будь-які незвичайні модифікації гри, цей інструмент блокує гравця в грі.

Чи безпечний Easy Anti Cheat?

Так, Easy Anti Cheat — це безпечна та законна програма, яка допомагає захистити цілісність ігор. Під час встановлення нових ігор на основі EAC вам буде запропоновано встановити Easy Anti-Cheat. Відмовивши це, ви не зможете грати в гру, якщо у вас уже немає її копії на комп’ютері. Деякі з ваших вбудованих або сторонніх антивірусних програм можуть визначити easyanticheat.exe як загрозу через те, як він працює. Однак, швидше за все, ця антивірусна програма має бути занесена до білого списку брандмауером або антивірусною програмою за замовчуванням.

Тим не менш, ви можете перевірити легітимність програми за допомогою деяких хаків.

 • Коли ви відкриваєте диспетчер завдань, коли гра на основі EAC працює у фоновому режимі, ви повинні побачити назву служби як EasyAntiCheat Service, а не щось інше.
 • Ця служба EasyAntiCheat має працювати лише тоді, коли ви граєте в гру. Якщо ви виявите, що ця служба працює в інший час, ви повинні запустити антивірусну перевірку, щоб перевірити, чи є ці файли зловмисними та шкідливими.
 • Якщо ви вважаєте цей інструмент загрозою, вам доведеться видалити його зі свого ПК. Це складна частина. Як і інші програми, easyanticheat.exe не інсталюється в будь-якому конкретному місці на вашому ПК. Кожна гра, яка використовує цей інструмент, встановлює копію оригінального файлу у своє розташування. Однак це буде присутнє в папці гри.
 • Якщо ви хочете знати, як видалити easy anticheat, ви повинні видалити всі ігри, які використовують цей інструмент, і після цього цей інструмент буде повністю видалено з вашого ПК.
 • Видалення цієї програми звичайним звичайним методом незручне у випадку easyanticheat.exe. По-перше, вам потрібно знайти виконуваний файл інструменту.
 • Найчастіше ви знайдете цей інструмент (EasyAntiCheat_Setup.exe) у програмних файлах (x86) > розташування EasyAntiCheat. Двічі клацніть файл, і ви отримаєте варіанти відновлення, видалення або встановлення інструменту. У наступному розділі буде надано коротке пояснення того, як видалити easy anticheat.
  Як зберегти презентації Microsoft PowerPoint як файли PDF

Як видалити Anti Cheat з Windows 10

Якщо ви не хочете мати easyanticheat.exe на своєму ПК, це нормально. Але завжди пам’ятайте, що після видалення програми ваша онлайн-гра залишиться. Ви більше не можете грати у відповідну гру. Якщо це не проблема для вас, продовжуйте читати методи.

Спосіб 1: через Провідник файлів

Отже, першим кроком у видаленні Easy Anti Cheat є пошук місця розташування програми. Це залежить від того, у якій грі цей інструмент працює у фоновому режимі.

Примітка. У цій статті розташування easyanticheat.exe визначено з гри Fortnite. Знайдіть свою, виходячи з розташування вашої папки гри.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + E, щоб відкрити Провідник файлів.

2. Перейдіть до наступного шляху розташування.

C:Program FilesEpic GamesFortniteFortniteGameBinariesWin64EasyAntiCheat

3. Потім двічі клацніть EasyAntiCheat_Setup.exe, щоб запустити файл.

4. Тепер натисніть «Видалити».

Примітка. Якщо ви передумали та захочете інсталювати програму знову, ви можете знову запустити інсталяційний файл і натиснути «Встановити».

Спосіб 2: за допомогою інструменту третьої сторони

Якщо ви зіткнулися з будь-якими труднощами під час видалення програмного забезпечення за допомогою описаного вище методу, можна використати будь-який надійний сторонній інструмент видалення програмного забезпечення, щоб повністю видалити easyanticheat.exe з вашого пристрою. Замість того, щоб використовувати будь-які ненадійні джерела інструментів видалення програм, ви можете довіряти програмному забезпеченню інсталяції та видалення програм Microsoft. Нижче наведено особливості цього інструменту.

 • Цей інструмент вирішить усі проблеми, які блокують процес видалення, і допоможе автоматично виправити будь-які проблеми.
 • Цей інструмент також можна використовувати в Windows 7, 8, 8.1 і 10.
 • Програмне забезпечення усуває проблеми, які перешкоджають інсталяції/видаленню будь-якої програми на вашому ПК, виправляє пошкоджені ключі реєстру та вирішує проблему, через яку ви не можете видалити програми та програми з панелі керування.

Ось декілька простих інструкцій щодо видалення Easy Anti Cheat за допомогою програмного забезпечення для усунення несправностей «Встановлення та видалення програми».

1. Завантажте Microsoft Program Install and Uninstall Troubleshooter з офіційного сайту.

2. Тепер перейдіть до розділу Мої завантаження та двічі клацніть встановлений файл, щоб запустити його.

3. Тепер натисніть «Далі» та дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб установити завантажений файл.

  Як відключити колір рядка заголовка у Firefox

4. Тут виберіть Видалення під підказкою Чи виникли проблеми з інсталяцією чи видаленням програми?

5. Тепер програмне забезпечення перевіряє реєстр на наявність проблем, пов’язаних із виправленнями.

6. Далі виберіть Easy Anti Cheat. Якщо ви не бачите цю програму, виберіть «Немає в списку» та натисніть «Далі».

7A. Якщо ви зараз можете знайти програму Easy Anti Cheat, дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб видалити програмне забезпечення.

7B. Проте, якщо ви не можете знайти Easy Anti Cheat, вас запитають код продукту. Код продукту можна знайти в таблиці властивостей файлу MSI. Отримайте доступ до коду та дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб видалити Easy Anti Cheat.

Спосіб 3: Видаліть AppData

Незважаючи на те, що ви видалили Easy Anti Cheat зі свого ПК, у ваших папках сховано величезні залишки файлів, які впливають на продуктивність вашого комп’ютера. Щоб видалити тимчасові файли Easy Anti Cheat з папок ПК, виконайте наведені нижче дії.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + E, щоб відкрити Провідник файлів.

2. Потім перейдіть до наступного шляху розташування та видаліть усі файли в папці.

C:Program Files (x86) Easy Anti Cheat or C:Program Files (x86) Common Files Easy Anti Cheat

3. Знову перейдіть до вказаного шляху розташування та видаліть усі файли в папці.

C:ProgramDataEasy Anti Cheat

4. Тепер натисніть клавішу Windows і введіть %appdata%. Потім натисніть Відкрити.

5. Тепер перейдіть до папки Easy Anti Cheat, клацніть її правою кнопкою миші та виберіть Видалити.

6. Знову перейдіть до вікна пошуку Windows і введіть %LocalAppData%

7. Знайдіть папку Easy Anti Cheat за допомогою меню пошуку, клацніть її правою кнопкою миші та виберіть опцію «Видалити», як ви робили раніше.

Тепер ви успішно видалили всі пошкоджені конфігураційні файли Easy Anti Cheat зі свого комп’ютера. Обов’язково перезавантажте ПК з Windows 10 після застосування цього методу.

Спосіб 4. Запустіть перевірку шкідливих програм

Тепер ви видалили виконуваний файл, залишкові файли, тимчасові файли та програмні файли програми Easy Anti Cheat. Тим не менш, щоб видалити невидимі залишки файлів easyanticheat.exe, завжди рекомендується сканувати ПК для глибокого очищення. Радимо просканувати комп’ютер відповідно до вказівок у нашому посібнику. Як запустити перевірку комп’ютера на віруси?

Нарешті, після завершення процесу сканування всі файли програми Easy Anti Cheat буде видалено Microsoft Windows Defender.

Спосіб 5. Використовуйте точки відновлення системи

Це більш поширений метод, ніж спосіб усунення несправностей, якого кожен повинен дотримуватися, перш ніж інсталювати будь-яку програму чи програму на свій ПК. Це допоможе вам захистити комп’ютер після встановлення будь-якого програмного забезпечення та якщо щось піде не так. Отже, перш ніж продовжити інсталяцію будь-якої програми, створіть точку відновлення системи, і ви зможете відновити свій ПК, коли забажаєте. Для цього прочитайте наш посібник із використання відновлення системи у Windows 10 і виконайте інструкції, як показано.

Система буде відновлена ​​до попереднього стану, і тепер ви видалили всі компоненти Easy Anti Cheat зі свого пристрою.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що станеться, якщо я видалю Easy Anti-Cheat?

Відповідь Якщо ви видалите Easy Anti Cheat зі свого пристрою, ви не будете захищені від шахрайства. Перш ніж видаляти Easy Anti-Cheat для подальшого запуску гри, переконайтеся, що на вашому комп’ютері встановлено інше програмне забезпечення для захисту від чітів.

Q2. Чи безпечний Easy Anti Cheat?

Відповідь Easy Anti-Cheat безпечний. Деякі з ваших вбудованих або сторонніх антивірусних програм можуть визначити easyanticheat.exe як загрозу через те, як він працює. Однак, швидше за все, ця антивірусна програма має бути занесена до білого списку брандмауером або антивірусною програмою за замовчуванням.

  Як видалити всі повідомлення Reddit

Q3. Чи можу я грати в гру EAC без Easy Anti-Cheat?

Відповідь Так, у рідкісних випадках. Ви можете грати в певні ігри без програми Easy Anti-Cheat. Але ваша гра не буде захищена від чітерства. Перш ніж видаляти Easy Anti-Cheat для подальшого запуску гри, переконайтеся, що на вашому комп’ютері встановлено інше програмне забезпечення для захисту від чітів.

Q4. Що таке Easyanticheat на моєму ПК?

Відповідь Easy Anti-Cheat (EAC) розроблено Epic Games, і це програмне забезпечення встановлюється разом із грою. Якщо бути точним, ця програма не має на меті перевіряти використання чіт-кодів, але спочатку блокує його. Якщо ви використовуєте чіти, щоб перемогти своїх опонентів і отримати ігрові винагороди, ці дії будуть заблоковані першими.

Q5. Чи може Easy Anti-Cheat виявляти макроси?

Відповідь Easy Anti-Cheat може виявити труднощі з виявленням макросів, які використовуються як інструмент для обману. Проте Easy Anti-Cheat періодично оновлюється, щоб виявити будь-яку шахрайську поведінку.

Q6. Чи хороший Easy Anti-Cheat?

Відповідь Так. Деякі сучасні ігри постачаються з програмою Easy Anti-Cheat, яка перевіряє та контролює ваш комп’ютер під час гри. Основне використання easyanticheat.exe — запобігання використанню в іграх чит-кодів. Це забезпечує душевний спокій для інших лояльних гравців гри. Якщо цей інструмент виявить, що ваша гра активована за допомогою чіт-коду, вам буде заблоковано можливість знову грати в гру.

Q7. Чи можу я використовувати Easy Anti-Cheat з іншими антивірусними програмами?

Відповідь Так, ви можете без проблем використовувати програму easyanticheat.exe з іншими AV-пакетами на своєму ПК. Однак, якщо у вас виникають проблеми із запуском ігор на базі EAC, подумайте про те, щоб вимкнути антивірусну програму на вашому комп’ютері.

Q8. У якій грі використовується Easy Anti-Cheat?

Відповідь Програма easyanticheat.exe призначена для різноманітних ігор. Однак ви не можете встановити його для непідтримуваної гри. Кілька поширених ігор, які використовують цю програму, — це Battlefield 2042, Fortnite, Apex Legends, Dead by Daylight, Hunt Showdown, War Thunder, Squad, Gears5 тощо. Ви можете переглянути повний список підтримуваних ігор на офіційному веб-сайті EAC.

Q9. Чи можу я видалити Easy Anti-Cheat?

Відповідь Якщо ви не хочете мати easyanticheat.exe на своєму ПК, це нормально. Але завжди пам’ятайте, що після видалення ви більше не зможете грати у відповідну гру. Якщо це не проблема для вас, ви можете видалити Easy Anti Cheat зі свого ПК.

Q10. Я не можу видалити легкий античіт. Що я повинен зробити?

Відповідь Якщо ви вважаєте цей інструмент загрозою, вам доведеться видалити його зі свого ПК. Це складна частина. Як і інші програми, easyanticheat.exe не інсталюється в будь-якому конкретному місці на вашому ПК. Кожна гра, яка використовує цей інструмент, встановлює копію оригінального файлу у власне розташування. Однак це буде присутнє в папці гри. Якщо ви хочете знати, як видалити easy anti-chit, ви повинні видалити всі ігри, які використовують цей інструмент, і після цього цей інструмент буде повністю видалено з вашого ПК.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви дізналися про easyanticheat.exe, що таке easyanticheat, чи безпечний easy anti-chit і як видалити easy anti-chit. Розкажіть нам, як ця стаття допомогла вам найкраще. Крім того, якщо у вас є запитання/пропозиції щодо цієї статті, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.