Що таке EASM Extension Viewer?

Categories:

Програмне забезпечення eDrawings використовує як 2D, так і 3D моделі малюнків. Файли eDrawings містять електронний формат даних, який сильно стиснутий, щоб можна було передавати його електронною поштою. Такі файли розширення EASM містять креслення, які складаються з кількох частин, створених плагіном eDrawings Publisher для програмного забезпечення САПР. У нашому сьогоднішньому документі ми обговоримо засіб перегляду розширень EASM і більше про файли EASM. Разом з цим ми також детально розглянемо, як відкрити та конвертувати ці файли. Отже, давайте відразу почнемо з нашого інформаційного посібника щодо засобу перегляду файлів EASM.

Що таке EASM Extension Viewer?

 • Розширення файлу EASM є файлом складання eDrawings.
 • Він створений Dassault Systemes eDrawings Publisher, який є плагіном для експорту проектів із програм САПР.
 • Плагін можна використовувати для різних цілей, включаючи eDrawings, електронну передачу креслень CAD через Інтернет і друк.
 • Це допомагає легко переглядати файли за допомогою програмного забезпечення eDrawings Viewer.

Що таке файли EASM?

 • Файли EASM — це креслення автоматизованого проектування, також відомі як креслення САПР.
 • Ці файли не є повною відредагованою версією дизайну.
 • Вони містять тривимірні збірки, які експортуються за допомогою eDrawings Publisher.
 • Використання файлу EASM для експорту збірки допомагає користувачеві CAD надати спільний доступ до файлу будь-кому, хто має доступ до eDrawings Viewer.
 • eDrawings Viewer можна легко завантажити безкоштовно з Dassault Systems веб-сайт.
 • Файл EASM містить стиснуті дані XML, що полегшує форматування та допомагає надсилати файли CAD через Інтернет.
 • Крім того, ще одна мета використання файлу EASM — показати дизайн клієнтам і одержувачам, не надаючи їм доступу до дизайну.

Як відкрити файл EASM

Процес відкриття файлу EASM можна виконати за допомогою засобу перегляду eDrawings. Ви також можете відкрити файл EASM у SketchUp. Файл EASM можна відкрити лише за допомогою SketchUp, якщо він використовується з плагіном eDrawings Publisher. Ще один спосіб відкрити ці файли – за допомогою програм для Android і iPhone, які також можна завантажити безкоштовно.

  Як створити власну карту відстеження покемонів у реальному часі

Обов’язково дотримуйтеся наведених нижче пунктів, щоб відкрити файл за допомогою засобу перегляду розширень EASM:

 • Встановіть засіб перегляду файлів: спочатку потрібно інсталювати програмне забезпечення, за допомогою якого ви намагаєтеся відкрити файл EASM. Ви можете отримати доступ до програмного забезпечення з офіційного веб-сайту та завантажити його на бажаний пристрій.

 • Профіль оновлення: якщо після завантаження ви не можете отримати доступ до меню програмного забезпечення, ви повинні переконатися, що інстальована вами програма працює на останній версії. Зазвичай встановлена ​​програма розширює підтримку кількох форматів і має працювати нормально.

 • Асоційований: якщо ви все ще не можете отримати доступ до програмного забезпечення, вам потрібно пов’язати з ним файл. Для цього виберіть формат EASM і виберіть опцію Відкрити за допомогою.

 • Перевірте файл: якщо файл не відкривається або недоступний, перевірте формат файлу. Ви також можете просканувати файл за допомогою антивірусу, який видалить з нього можливі шкідливі програми.

 • Перевірте формат: файл також може викликати помилку через процес надсилання, залишаючи його пошкодженим або неповним. Тому ви повинні попросити відправника надіслати вам файл ще раз.

Як відкрити файл EASM у SketchUp

У Linux можна використовувати SketchUp щоб відкрити файл EASM. Це добре відомий онлайн-переглядач файлів EASM. Це програмне забезпечення для 3D-дизайну, яке надає продукти за підпискою для SketchUp Pro Desktop. Програмне забезпечення використовується для створення 3D-об’єктів у двовимірному середовищі. Він пропонує інструменти, необхідні новачкам для отримання професійних і якісних результатів. У Google SketchUp ви можете легко відкривати формати за допомогою розширення EASM. Ви можете використовувати SketchUp, лише якщо у вас є плагін eDrawings Publisher.

Як конвертувати файли EASM

Примітка. Перетворення файлу EASM у файл зображення не надасть вам тривимірну форму. Ви також не зможете переміщати предмети та розглядати їх під різними кутами. Тому розмістіть малюнок перед його збереженням.

 • Формати EASM допомагають переглядати проекти САПР, але не експортують або редагують в інший 3D-формат.
 • Щоб конвертувати файл EASM в інші формати, такі як OBJ або DWG, ви повинні мати доступ до вихідного файлу.
 • Є й інші формати файлів, наприклад STEP, SEL, DXF, PLY та PDF.
 • eDrawings Professional може конвертувати файл EASM у такі формати, як HTM, TIF, GIF, PNG, JPG і BMP.
 • Крім того, це програмне забезпечення підтримує форматування в EXE в одному файлі. Це допомагає користувачам відкрити файл збірки без необхідності інсталювати встановлений eDrawings.

Перегляд файлів EASM онлайн

eDrawings це платформа, створена Dassault Systemes, яка має кращу сумісність, ніж програмне забезпечення. Існує кілька різних версій eDrawings з окремим набором інструментів і можливостей, якими ви можете користуватися. Ви можете завантажити цю програму безкоштовно з офіційного сайту. Функції eDrawings включають:

 • Інструменти розмітки та вимірювання: eDrawings допомагають користувачам редагувати, додавати та створювати огляди у 2D або 3D-даних. Це також допомагає вимірювати геометрію та розміри прямо з інтерфейсу програмного забезпечення.

 • Експорт файлів у різних форматах CAD: за допомогою e-Drawings ви можете легко зберігати файли у форматах TIFF, STL, JPEG або BMP, що полегшує спілкування та співпрацю.

 • Доповнена та віртуальна реальність: eDrawings також дозволяє користувачам відкривати своє програмне забезпечення в режимах AR та VR для взаємодії з 3D-проектами.

 • Спеціальні можливості: програмне забезпечення можна використовувати на ПК з Windows, macOS, Android та iOS.

Проблеми з файлами формату EASM

Ви можете зіткнутися з неминучими проблемами під час відкриття файлу EASM. Це не означає, що на вашому пристрої немає відповідного програмного забезпечення. Є кілька причин, які можуть призвести до проблеми:

 • Пошкоджений файл EASM.
 • Видалення опису файлу EASM з реєстру Windows.
 • Неповна або пошкоджена інсталяція програми, що підтримує формат EASM.
 • Неправильні посилання на файл EASM у записах реєстру.
 • Файл EASM, заражений вірусом або шкідливим програмним забезпеченням.
 • Застарілі драйвери системи, які відкривають файл EASM.
 • Недостатні апаратні ресурси призводять до того, що файл EASM не відкривається.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Які формати файлів EASM можна відкрити за допомогою eDrawings?

Відповідь eDrawings може відкривати декілька форматів, як-от файли SOLIDWORKS, DXF/DWG, STL, 3DXML, файли CALS тощо.

Q2. Як я можу відкрити файл EASM у Solid Edge?

Відповідь Ви можете відкрити файл EASM у Solid Edge за допомогою безкоштовного програмного забезпечення eDrawings Viewer. Плагін eDrawings Publisher доступний для різних програм САПР, включаючи SolidWorks, AutoCAD 2004, CATIA V5, Solid Edge тощо.

Q3. Чи є програмне забезпечення eDrawings SOLIDWORKS безкоштовним?

Відповідь Так, програмне забезпечення eDrawings SOLIDWORKS є безкоштовним.

Q4. Чи є безкоштовний CAD Viewer?

Відповідь Так, Autodesk Viewer — це безкоштовний засіб перегляду CAD, який можна використовувати для багатьох типів файлів, наприклад DWG.

Q5. Чи може AutoCAD допомогти відкрити eDrawings?

Відповідь Так, після відкриття AutoCAD відкривається eDrawings Professional для AutoCAD.

Рекомендовано

Ми сподіваємося, що наш документ про те, що таке засіб перегляду розширень EASM, допоміг вам дізнатися про файл EASM, що це таке, як його відкрити, як його конвертувати та засіб перегляду файлів EASM. Ми також спробували вирішити проблеми, які зазвичай виникають під час відкриття файлу EASM. Якщо наш документ якось допоміг вам, повідомте нам, залишивши свої коментарі нижче, ви також можете залишити свої запити та пропозиції.