techukraine.net techukraine.net Що таке DRC-20? Як ви карбуєте токени DRC-20?

Що таке DRC-20? Як ви карбуєте токени DRC-20?

Categories:

Токенізація є ключовою частиною Web3, оскільки вона дозволяє представляти майже будь-що цінне в блокчейні. Але токенізація неможлива без стандартів маркерів, правил, які контролюють, як маркер працює сам по собі та в мережі.

Новим доповненням до існуючих стандартів є DRC-20, новий стандарт токенів для Dogecoin, найбільшої мем-монети на ринку. Але що таке DRC-20 і як викарбувати токен DRC-20?

Що таке стандарти токенів?

Подібно до того, як у кожної організації є правила, які регулюють її діяльність, мережі блокчейнів створюють стандарти токенів, які регулюють роботу токенів у цій мережі. Стандарти маркерів роблять більше, ніж керують тим, як працює маркер; якщо маркер не відповідає стандартам цієї мережі, певні функції скомпрометовані.

Наприклад, стандарти токенів дозволяють токенам без проблем взаємодіяти з продуктами в мережі, такими як гаманці, DApps і смарт-контракти.

Що таке DRC-20?

DRC-20 — це стандарт токенів у мережі Dogecoin, який дозволяє користувачам карбувати токени. Стандарт DRC-20, розроблений подібно до стандарту Bitcoin BRC-20, дозволить користувачам токенізувати активи та створювати NFT у мережі Dogecoin.

Запущений у травні 2023 року стандарт токенів DRC-20 можна використовувати для створення токенів, які повністю сумісні з мережею Dogecoin, за дуже низькою ціною порівняно з вартістю плати за газ для карбування в інших блокчейнах, таких як Ethereum і Binance Smart. ланцюг.

Як працюють токени DRC-20?

DRC-20 і його BRC-20 — це стандарти токенів, які роблять можливим створення цифрових активів у блокчейні. Стандарт токенів BRC-20 був розроблений для мережі Bitcoin, а DRC-20 створено за ним.

Токени BRC-20 у мережі Bitcoin називаються Ordinals, і вони створюються шляхом вписування Satoshi (атомної одиниці Bitcoin) із налаштованими метаданими. Таким же чином токени DRC-20, відомі як Doginal, створюються шляхом вписування Shibe (частка Dogecoin) із персоналізованими метаданими. Напис тут означає приєднання налаштованих метаданих до Shibe. Ці метадані можуть мати будь-який розмір менше 4 МБ, від файлу JPEG до програми чи гри.

Вписування Shibe робить його окремим жетоном. Ви можете карбувати власний токен DRC-20 за допомогою проекту карбування. Після карбування токени будуть розміщені у вашому гаманці. Вартість усіх токенів DRC-20 починається з 0 доларів США, і оскільки стандарт токенів DRC-20 ще свіжий, ринкові майданчики для лістингу токенів недоступні.

  Виправте проблему, яка виникла під час встановлення Nexus Mod Manager

Як карбувати токени DRC-20

Процес карбування токена здебільшого загальний, окрім невеликих відмінностей у різних стандартах токена, які можуть вплинути на процес карбування. Ось як викарбувати свій токен відповідно до стандарту токена DRC-20.

1. Налаштуйте свій гаманець

Щоб виконати будь-яку транзакцію в DeFi, вам потрібен гаманець, сумісний з мережею. Гаманець дозволить вам взаємодіяти зі смарт-контрактами, токенами монетного двору і, що більш важливо, токенами монетного двору. Отже, перш ніж ви зможете карбувати токен DRC-20, вам потрібен сумісний гаманець.

 • Відвідайте Гаманець DPAL і встановіть розширення у свій веб-браузер.
 • Після завантаження розширення натисніть на нього та дотримуйтесь підказок, щоб налаштувати свій обліковий запис.
 • Ви повинні встановити пароль і ввести мнемонічну фразу (переконайтеся, що ви зберегли це).
 • Коли ваш гаманець налаштовано, ви готові розпочати процес карбування.

  2. Поповніть свій гаманець

  Подібно до того, як ETH є корисною монетою Ethereum, Dogecoin є корисною монетою мережі Doge. Під час карбування токена вам потрібно сплатити комісію за транзакції в DOGE. Щоб викарбувати токен DRC-20, вам не потрібно багато дожів; приблизно 5-10 DOGE достатньо. Існують різні криптовалютні біржі, де можна придбати Dogecoin.

  Скопіюйте свою адресу гаманця DPAL, яку ви знайдете у верхній частині інтерфейсу гаманця DPAL, а потім введіть її на сторінці виведення на CEX або DEX, де ви придбали свій DOGE. Через кілька хвилин ви отримаєте DOGE у свій гаманець.

  3. Викарбуйте жетон DRC-20

  Тепер, коли ви зібрали достатньо Doge у своєму гаманці, ви можете переходити до наступного етапу. Почніть із натискання розширення DPAL і розблокування гаманця.

  Спочатку розширте меню, натиснувши піктограму у верхньому правому куті інтерфейсу гаманця, а потім виберіть Doginals (Ordinals) серед опцій, наданих у спадному меню.

  Вам буде запропоновано ще два варіанти, виберіть Mint Ordinals (Experimental). На цьому етапі вам потрібно вписати свій жетон. Код напису схожий на простий HTML-код і містить чотири ключові речі:

  • p (протокол): мережа або блокчейн, у якому працює код.
  • op (операція): тип блокчейн події. Типовими подіями є розгортання, передача та карбування.
  • tick (ticker): слово або комбінація з чотирьох символів для ідентифікації токена, наприклад «Pepe» і «Doge».
  • amt (сума): загальна кількість жетонів для карбування.
    Вступ до асинхронного програмування в Rust

  Стандартний код напису виглядає так:

  { "p": "drc-20", "op": "mint", "tick": "piza", "amt": "1000" }

  Цей код детально описує кількість жетонів для карбування та тип операції.

  Оскільки ви намагаєтеся карбувати токени DRC-20, єдині зміни, які ви внесете, це ідентифікація токена та встановлення кількості, яку потрібно карбувати. Інтерфейс гаманця DPAL полегшує це, дозволяючи вводити ці два ключі без редагування стандартного коду напису.

  Після цього натисніть OK, щоб завершити процес запису, а потім підтвердьте транзакцію та отримайте свої токени.

  Тепер ви майже закінчили. Щоб завершити, вам потрібно підтвердити транзакцію. Введіть пароль свого гаманця, щоб підтвердити транзакцію та отримати токени DRC-20 у свій гаманець. Ви можете знайти свої карбовані жетони в історії монетного двору.

  Інші проекти карбування DRC-20

  Окрім гаманця DPAL, єдиним іншим проектом карбування стандарту токенів DRC-20 є веб-сайт DRC-20. Оскільки стандарт маркерів все ще новий, багато розробників досі працюють над створенням проектів для різних операцій.

  Як і DPAL Wallet, DRC-20 має гаманець із розширенням браузера, але ви також можете карбувати токени безпосередньо на веб-сайті.

  Для карбування на веб-сайті DRC-20:

 • Відвідайте DRC-20 і натисніть Mint у верхньому меню.
 • Виберіть токен, який ви хочете викарбувати, на сторінці Монетного двору серед доступних варіантів і адресу свого гаманця.
 • Після цього вкажіть кількість токенів для карбування та підтвердіть транзакцію.
 • Після підтвердження вам потрібно буде оплатити транзакцію. Ви можете оплатити за допомогою Doge за допомогою адреси гаманця, яку ви ввели раніше, або відсканувати QR-код, щоб оплатити кредитною карткою.
 • Ви повинні отримати щойно викарбуваний токен у свій гаманець Dogecoin.
 • Вибір між обома проектами карбування повністю залежить від ваших уподобань. Якщо у вашому гаманці немає Dogecoin, DRC-20 є кращим варіантом, оскільки він має можливість оплати кредитною карткою.

  З іншого боку, гаманець DPAL дозволяє створити унікальний тікер замість вибору з низки параметрів, як це робиться на DRC-20. Крім того, DPAL не має обмеженої максимальної кількості карбування, оскільки ви можете карбувати до 50 мільйонів токенів. З іншого боку, максимальна кількість монетного двору на DRC-20 становить 20 мільйонів токенів.

  Токени DRC-20 проти токенів ERC-20

  Хоча ERC-20 є стандартом токенів для Ethereum, DRC-20 є стандартом токенів для мережі Dogecoin. І ERC-20, і DRC-20 дозволяють користувачам карбувати активи у відповідній мережі.

  Основна відмінність між DRC-20 і ERC-20 полягає в технічних деталях і реалізації кожного стандарту маркера. Стандарт маркера DRC-20 відображає маркер BRC-20. Користувачі Dogecoin створюють Doginals, вписуючи Shibe, так само, як користувачі Bitcoin створюють порядкові номери, вписуючи Satoshi. В обох випадках вписані токени залишаються такими ж, як Bitcoin і Dogecoin, тільки в менших одиницях. З іншого боку, карбування токена ERC-20 створює зовсім інший токен, окремий від ефіру.

    Як налаштувати робочий стіл MATE

  Ще одна відмінність полягає в способі карбування жетонів за обома стандартами. Карбування та розгортання токена ERC-20 є складним процесом, який включає кілька технічних етапів. Щоб карбувати токен ERC-20, вам потрібен гаманець Ethereum, як-от Metamask, знання мов програмування, як-от Solidity, та інших інструментів розробника, як-от Alchemy та Hardhat.

  Процес передбачає написання та розгортання смарт-контракту у відповідній мережі, тобто якщо ви хочете створити токен ERC-20, який дійсно робить щось корисне. Для порівняння, карбування токенів DRC-20 стає легшим за допомогою таких інструментів, як DPAL Wallet і DRC-20, оскільки немає необхідності писати код.

  Іншою відмінністю між обома стандартами токенів є плата за газ у мережі. Вартість майнінгу токена в мережі Doge становить 0,1 доджа, що становить менше цента у валюті США. Для порівняння комісії за транзакції Ethereum коливаються від 0,71 до 7 доларів США DeFi Prime.

  Вам варто карбувати чи купувати токени DRC-20?

  Є кілька причин, чому ви можете використовувати токени DRC-20. Вони включають сумісність з мережею Dogecoin, взаємодію та відносно низьку вартість газу в мережі. Але коли справа доходить до інвестування, рекомендується бути обережним.

  Стандарт DRC-20 привернув певну увагу до мережі Dogecoin і започаткував певне зростання, але інвестувати в токени DRC-20 слід лише після того, як ви проведете своє дослідження.

  FAQ

  З: Де я можу придбати токени DRC-20?

  Деякі більш відомі токени DRC-20 (наприклад, Cheems) можна придбати на централізованих біржах, таких як Coinbase. Але багато токенів DRC-20 все ще є новими для гри та не набули особливої ​​популярності, а це означає, що багато бірж не наважуються видавати їх для торгівлі.

  З: Чи безпечні токени DRC-20?

  У токенах DRC-20 немає нічого небезпечного, але, як відомо, ціни на ці нові види активів особливо нестабільні. Якщо ажіотаж навколо токенів DRC-20 повністю згасне, це, швидше за все, призведе до падіння цін на токени, що призведе до втрати грошей інвесторами.