techukraine.net techukraine.net Що таке Deeper Connect Pico і як він підвищує вашу безпеку?

Що таке Deeper Connect Pico і як він підвищує вашу безпеку?

Categories:

Захист особистих і професійних даних є надзвичайно складним завданням. Deeper Networks сподівається впоратися з цим завданням за допомогою інноваційного портативного рішення: Deeper Connect Pico.

Якщо ви ще не знайомі з Deeper Connect Pico, це пристрій, який додає до трьох життєво важливих функцій кібербезпеки: безпечний шлюз, блокувальник реклами та децентралізований VPN (dVPN). Його мета полягає в тому, щоб забезпечити безпеку та конфіденційність вашої роботи в Інтернеті.

Отже, як це досягається? Пристрій виконує подвійну роль — і як клієнт, і як сервер. Він направляє інтернет-запити через інших учасників мережі, децентралізуючи потік даних. Цей одноранговий підхід додає додатковий рівень безпеки, посилюючи захист вашої цифрової присутності.

Pico забезпечує безпеку на ходу

Автор зображення: Глибша мережа

Беручи до уваги його можливості, ви можете стверджувати, що Deeper Connect Pico нагадує традиційну VPN. Однак він виділяється через децентралізовану мережу вузлів замість центральних серверів, щоб уникнути потенційних зловмисних атак і витоку даних.

  Створіть користувацькі ключі для введення електронної пошти, номера телефону та імен [Paid]

Насправді ви можете використовувати його якнайкраще, якщо часто користуєтеся незахищеними публічними мережами Wi-Fi; ви можете захистити свої дані від потенційного стеження, і найкраще те, що це зручно для подорожей. Ви можете використовувати його як безпечний шлюз між домашньою мережею та широким Інтернетом. Він ретельно перевіряє кожен байт даних, що надходять і виходять, відбиваючи такі кіберзагрози, як зловмисне програмне забезпечення, фішинг та інші атаки, які можуть поставити під загрозу особисті дані.

Як і VPN, ви можете обійти географічні обмеження, що може бути корисним для доступу до вмісту, доступного лише в певних регіонах.

Крім того, якщо ви займаєтеся майнінгом криптовалют, ви можете отримати винагороду за допомогою алгоритму консенсусу Proof of Credit (PoCr) Deeper Network, поділившись невикористаною пропускною здатністю Інтернету.

Окрім цього, ви можете виконувати такі загальні дії, як блокування реклами та встановлення обмежень потокового передавання, що стане в нагоді, якщо у вас є діти або ви хочете триматися подалі від певного вмісту в Інтернеті.

  16 найкращих альтернатив Dreamweaver, які надихають на інноваційний веб-дизайн

Потенційні проблеми та альтернативні рішення

Deeper Connect Pico особливо цінний, якщо ви обробляєте багато конфіденційних даних і часто використовуєте різні публічні мережі Wi-Fi. Він відповідає потребам конфіденційності та кібербезпеки в зручний для користувача спосіб, привабливий для ентузіастів технологій і тих, хто менше знайомий з кібербезпекою.

Так, Deeper Connect Pico покращує безпеку та конфіденційність завдяки dVPN. Однак реальність така, що в областях з меншою кількістю активних вузлів узгодженість з’єднання може постраждати. Враховуючи його роль як шлюзу для домашніх мереж, будь-яка несправність або збій у пристрої може порушити підключення до Інтернету всієї мережі.

У таких випадках Firewalla Purple є життєздатною альтернативою. Він надає функції брандмауера, глибоку перевірку пакетів, блокування реклами та функції VPN, і все це в компактному пристрої та без потреби у фреймворку dVPN.

Однак, якщо ви не зацікавлені в придбанні обладнання для кібербезпеки, наприклад Firewalla Purple або Deeper Connect Pico, ознайомтеся з продуктами Unifi або програмним забезпеченням, таким як pfSense, OpnSense, ipFire або Untangle. Якщо жоден із них не працює, вам можуть підійти звичайні VPN.

  Як використовувати віртуальні фони в Microsoft Teams

Чи варто спробувати Deeper Connect Pico?

Deeper Connect Pico особливо добре підходить для бізнес-професіоналів або щоденних користувачів Інтернету, які часто мають справу з конфіденційною інформацією та підключаються до публічних мереж Wi-Fi. Його зручний підхід до конфіденційності та кібербезпеки є привабливим як для ентузіастів технологій, так і для людей, які менше знайомі з такими технологіями.

Незважаючи на свій потенціал як переконливої ​​альтернативи традиційним VPN, Deeper Connect Pico може не відповідати вподобанням кожного через його високу ціну та залежність від розгалуженої мережі спільноти.

Deeper Connect Pico ідеально підходить для тих, хто активно хоче інвестувати в покращену конфіденційність і безпеку, але інші варіанти можуть більш ефективно задовольнити конкретні потреби та бюджет.