Що таке Bard і як він може вам допомогти?

Дозвольте мені проілюструвати, як ви можете використовувати Google Bard для багатьох речей в Інтернеті.

Якщо скептикам і потрібно було щось змінити свою думку щодо можливостей штучного інтелекту, то це був 2023 рік. Чесно кажучи, я був одним із них, хто сумнівався, чи може загальнодоступний штучний інтелект бути корисним.

Перемотайте кілька місяців вперед, до яких увійшов мій практичний досвід роботи з інструментами, які можуть писати, малювати та створювати музику, і я можу віднестися до людей, які кажуть, що штучний інтелект може зайняти їхню роботу.

Я маю на увазі, що я не очікував такого вдосконалення від ШІ першого покоління. І мене дивує думка про майбутнє, коли ці машини зможуть працювати пліч-о-пліч з людьми, якщо не повністю замінять нас.

Але я тут не для того, щоб плакати про страхітливі можливості. Натомість я покажу, що може зробити один із найпростіших таких інструментів штучного інтелекту, генеративні чат-боти штучного інтелекту, зокрема Google Bard.

Що таке Google Bard?

Google Bard це безкоштовна утиліта штучного інтелекту для виведення тексту.

Наразі це навчається на Pathways Language Model 2 (PaLM 2), яка є великою мовною моделлю (LLM), що допомагає Bard розуміти та створювати текст, схожий на людину. Такі чат-боти зі штучним інтелектом працюють на основі машинного навчання, а також отримують переваги від обробки природної мови (NLP), щоб відповідати розмовно.

Простіше кажучи, його навчання та базові технології допомагають Барду розуміти подібних до нас і відповідати тим же. Ви можете «розмовляти» з Бардом так само, як і з людиною. Вважайте це цифровим помічником штучного інтелекту, який допоможе швидко виконувати завдання.

Насамперед, роль Барда полягає в тому, щоб отримати інформацію з пошуку Google і узагальнювати з посиланням на джерела. Однак у цьому є ще багато чого, що ми незабаром розкриємо.

💡 Чи знаєте ви, що є речі, у яких Google Bard кращий за ChatGPT?

Як користуватися Google Bard?

Щоб почати роботу з ним, вам знадобиться обліковий запис Google. Якщо у вас його немає, зареєструйтеся, а потім відвідайте bard.google.com/.

Екран привітання вражає його можливостями.

⚠️ Важливо, що це попереджає про те, щоб не вводити нічого особистого, як-от паролі облікових записів, у полі підказки, оскільки реальні люди, як ми, можуть переглядати введені дані.

Поле підказок знаходиться внизу, яке також може приймати голосове введення.

Крім того, можна вибрати подібні результати, клацнувши «Відновити чернетку» у верхньому правому куті поля відповіді, що дає три окремі версії відповіді.

Крім того, у вас є значок динаміка для прослуховування виходів.

Нарешті, можна залишити відгук, перевірити його точність, скопіювати, поділитися й експортувати, а також змінити з панелі, розташованої внизу кожної відповіді.

Він підтримує продовження відповідей до того моменту, коли він стає не менш ніж окремим дописом у блозі. Три рази поспіль я вибирав довший вихід для підказки, і він містив близько 700+ слів, а текст гарно доповнювався зображеннями. Це був справді гарний дотик!

Отже, це були деякі з його особливостей; тепер давайте перевіримо його магію ШІ в дії.

Як підказати Барду?

Ось кілька прикладів, які допоможуть вам на вашому шляху!

How to plan for a trip to antarctica?

Намагайтеся бути максимально конкретними та не забувайте перевіряти свої відповіді! Що стосується подорожей, AI-планувальник подорожей, безумовно, залишиться там, а також інші можливості пошуку.

#2. Підведення підсумків

Summarize:"content" or link

Тут ви можете вставити вміст для підготовки резюме.

Крім того, ви можете зв’язати веб-джерело та дати йому прочитати, щоб зробити короткий опис.

#3. Написання

Ви можете спробувати це, щоб написати електронні листи, есе, листи тощо, а також повторно запропонувати налаштувати деталі.

Help me write an email to my clients about my upcoming 15-day vacation, informing them I won't be available to take their calls, emails, etc. during this period.

#4. Поезія

Write a short poem describing a possible AI apocalypse.

#5. Розповідь

Незалежно від того, чи це для уроків англійської мови, чи підготовка історії для вашої групи для цифрового маркетингу, якщо ви зіткнулися з письменницьким блоком – спробуйте Bard для розміру.

Can you think of a funny ending to the famous Hollywood movie, the Matrix, where a mouse cuts the power cable of the main computer and all the machines go dark and helpless? This gives time for the Neo to do the same to the main computer and destroy the emergency backup, leading to the ultimate human victory.

#6. Елементарна математика

Так, введіть суму й отримайте відповідь! Фактично існує багато математичних платформ на основі ШІ, які також доступні для учнів усіх класів. Але набагато простіше запитати Барда, чи не так? 😉

Solve: 3x^2 + 2x - 5 = 0

Отже, ви можете багато чого робити з Google Bard. Однак, якщо вам потрібен більш комплексний підхід, спробуйте використовувати два інструменти штучного інтелекту разом, хоча зі штучним інтелектом дві голови не обов’язково краще, ніж одна. Ось коротке порівняння Google Bard і ChatGPT на основі їх оперативного виведення.

Потужність ШІ з дрібкою солі!

Це був лише проблиск того, що Бард може зробити. Ви можете проявити творчість і спробувати все, що завгодно; просто пам’ятайте, що не варто вводити делікатні деталі та будьте обережні щодо можливостей галюцинацій ШІ.

Але ми повинні знати, що він не має власних даних. Натомість це просто об’єднує кілька результатів пошуку Google, не звертаючи уваги на їх точність. Нарешті, користувач повинен перехресно перевірити вихідні дані, оскільки вони можуть бути вкрай неточними.

І щоб ви знали, Бард не самотній. Якщо вам цікаво, дозвольте мені показати вам його найпотужнішого конкурента, ChatGPT, з якого все почалося.

Далі дізнайтеся, як ChatGPT і Bard можуть допомогти батькам навчати дитину.