techukraine.net techukraine.net Що таке Atlas Earth і чи є це шахрайством?

Що таке Atlas Earth і чи є це шахрайством?

Categories:

Ключові висновки

  • Atlas Earth — це мобільна гра, у якій ви можете придбати віртуальну нерухомість у метавсесвіті, але вона існує лише в грі, а не в інших програмах метавсесвіту.
  • Ви можете заробляти на Atlas Earth, здаючи в оренду свої ділянки в грі, але заробіток дуже низький, і витрати на землю займуть багато часу.
  • Atlas Earth заробляє гроші, продаючи Atlas Bucks, які ви використовуєте для купівлі нерухомості в грі, а також на рекламі, яку ви переглядаєте. Однак це обмежує кількість реклами, яку ви можете переглядати, і може використовувати дані про ваше місцезнаходження для отримання прибутку.

Якщо ви нещодавно бачили рекламу Atlas Earth, вам могло бути цікаво, що це таке і як це працює. Зрештою, Atlas Earth рекламує себе як додаток, що дозволяє купувати віртуальну нерухомість і заробляти реальні гроші.

Це може здатися привабливим для тих, хто цікавиться метавсесвітом, особливо якщо вони хочуть купити віртуальну нерухомість. Але що таке Atlas Earth і чому багато людей кажуть, що це шахрайство? Ми перевірили це і дізналися. Обов’язково продовжуйте читати, оскільки результати можуть вас здивувати.

Що таке Атлас Землі?

Atlas Earth — це одна з небагатьох мобільних ігор, де можна придбати віртуальну нерухомість. По суті, Atlas Earth — це віртуальне відображення світу, що відбувається в метавсесвіті. За допомогою Atlas Earth ви можете купувати земельні ділянки площею 900 квадратних футів одночасно.

  Ігри продовжують заїкатися? Посібник із підвищення FPS у комп’ютерних іграх

Чим більше землі ви збираєте, тим більше ви піднімаєтеся в рейтингу. Ви можете стати мером, губернатором і навіть президентом. Atlas Earth рухається разом з вами, тож якщо ви рухаєтесь у реальному житті, ви можете відкривати нові ділянки землі та перевіряти, чи хтось навколо вас володіє ділянками.

Однак важливо зазначити, що ця віртуальна нерухомість існує лише в Atlas Earth і не стосується інших програм метавсесвіту.

Чи можете ви заробити гроші з Atlas Earth?

Atlas Earth обіцяє заробити вам гроші, здаючи в оренду ваші посилки в грі. Atlas Earth платить вам за секунду. Це може здатися чималим, але з такою низькою оплатою ви зароблятимете менше 10 центів на рік на типовій ділянці.

Atlas Earth також вимагає баланс у розмірі п’яти доларів, щоб вивести готівку, тобто вам доведеться протриматися на цій землі ще довше (або купити більше), перш ніж ви взагалі зможете отримати гроші назад. Ви можете отримати 1 долар, якщо витратите його на покупку землі.

  Що відбувається з вашим розумним будинком, коли зникає електроенергія?

Це означає, що сума грошей, яку ви заробляєте, не покриє вартість землі, поки ви не матимете її протягом приблизно 50 років.

Навіть якщо у вас багато землі, ви не отримаєте прибутку, якщо гра не стане популярною. На цьому етапі ви зможете продати свою землю з великою націнкою через зростання популярності. Однак цього може ніколи не статися. Час іде, Atlas Earth, здається, не приживається.

Є й інші можливості заробляти гроші в метавсесвіті, і, можливо, буде популярним дотримуватись таких популярних компаній, як Facebook. Однак Apple не планує слідувати за Facebook у метавсесвіт.

Як Atlas Earth заробляє гроші?

Atlas Earth заробляє гроші, продаючи вам Atlas Bucks, які ви використовуєте для придбання нерухомості в грі. 100 Atlas Bucks коштують близько п’яти доларів і купують вам одну земельну ділянку. І чим більше Atlas Bucks ви купуєте, тим дешевше вони виходять.

Ви також отримуєте два безкоштовних Atlas Bucks, переглянувши рекламу. Atlas Earth заробляє гроші на цій рекламі та дає вам частину заробітку. Але щоб отримати достатньо грошей на одну земельну ділянку, потрібно переглянути 50 рекламних оголошень. Atlas Earth також обмежує вас однією рекламою кожні 20 хвилин.

Також можливо, що Atlas Earth використовує отримані від вас дані для отримання прибутку. Зрештою, Atlas Earth потребує ваших налаштувань розташування, щоб використовувати програму для створення більшої частини карти під час вашого руху. Ці дані можуть бути продані розробникам, які хочуть розширити метавсесвіт.

  Chrome Продовжуйте, де ви зупинилися, функція не працює

Коли мова заходить про віртуальну землю, у метавсесвіті можна заробити великі гроші. Адже одна ділянка віртуальної землі продається за 2,4 мільйона доларів. Однак це було не в Atlas Earth, а в більш популярному додатку.

Atlas Earth – це шахрайство?

Atlas Earth не вартий того, якщо ви хочете швидко та легко заробити гроші. Крім того, до реклами, яку пропонує програма, яка обіцяє вам гроші, слід ставитися з дрібкою солі.

Якщо ви шукаєте веселу гру, щоб занурити свій носок у метавсесвіт, Atlas Earth може бути для вас. Однак ви не можете зробити багато, якщо ви насправді не хочете купити землю. Вам також потрібно багато рухатися, щоб зайнятися грою.

Через це Atlas Earth може не отримати достатньої популярності, щоб стати одним із головних гравців у метавсесвіті. Це означає, що земля, яку ви купуєте, не буде коштувати.

З іншого боку, оскільки метавсесвіт продовжує розвиватися, у майбутньому буде доступно більше додатків для iOS із кращими функціями.