Що таке Area 51 IPTV і чи безпечно його використовувати?

Послуги IPTV існують досить давно, і вони перебувають у певній сірій зоні щодо їх надійності та того, чи є їхні послуги законними чи ні.

Зона 51 IPTV, як випливає з її назви, є однією з таких послуг, які мають на меті доставку телевізійного вмісту (шоу, серіали, фільми, новини) через ваше підключення до Інтернету, а не за допомогою супутникового або кабельного телебачення.

Однією з переваг використання IPTV є те, що вам не знадобиться жодного додаткового обладнання, крім комп’ютера та надійного підключення до Інтернету. Крім того, деякі провайдери IPTV пропонують свої послуги абсолютно безкоштовно, що не зовсім законно, але це не заважає користувачам користуватися ними.

Що таке IPTV у зоні 51?

Повертаємося до нашої визначної пам’ятки: зона 51 IPTV. Area 51 IPTV не тільки пропонує програму, яку можна завантажити та використовувати на будь-якому сумісному пристрої, але також доступна як доповнення для користувачів Kodi.

На відміну від інших служб IPTV, у Area 51 немає окремого додатка для Windows, тому якщо ви плануєте використовувати його на своєму настільному ПК, вам доведеться знайти деякі обхідні шляхи, такі як використання емулятора або використання зовнішнього медіаплеєра для відтворення потоків.

Крім того, це не безкоштовно. Вам не доведеться витрачати гроші, щоб скористатися ним, але вам доведеться заплатити за доступ до всього вмісту в пропозиції Area 51.

На даний момент Area 51 пропонує приблизно 15 600 каналів з більш ніж 87 країн світу, а також 1500 спортивних каналів і 24 800 фільмів VOD (відео на запит), що, якщо подумати, досить вражаюче.

Загальний консенсус щодо Area 51 полягає в тому, що він стягує надзвичайно низьку плату, якщо врахувати величезну кількість каналів і вмісту VOD, які він надає своїм клієнтам. Крім того, багато хто порівнює його з подібними сервісами, які пропонують подібний вміст і були вилучені через претензії щодо піратства та порушення авторських прав.

Це не означає, що Зона 51 належить до тієї ж категорії, оскільки її законність ще не оскаржується (про що ми знаємо), але ви повинні сприймати це з часткою солі та переконатися, що ви зберігаєте безпеку та захищаєте свою конфіденційність під час використовуючи його.

Зауважте, що ми не виправдовуємо і не пропагуємо піратство чи порушення авторських прав, а також не використовуємо жодних методів для доступу до піратських або захищених авторським правом матеріалів, зокрема потокового відео чи аудіо вмісту із сумнівних джерел IPTV.

Чи безпечно використовувати IPTV у зоні 51?

РОЗКРИТТЯ: wdzwdz не виправдовує і не заохочує будь-які порушення обмежень щодо авторських прав. Будь ласка, подумайте про закон, жертви та ризики піратства, перш ніж використовувати програму, як-от Area 51.

Як ви могли очікувати, у Google Play Store немає офіційного додатка Area 51, який можна завантажити на свій пристрій Android. Можливо, у якийсь момент ви зможете знайти його, але зверніть увагу, що багато інших завантажили підроблені програми Area 51 на свої пристрої та поставили під загрозу їх безпеку.

  Перегляд і порівняння версій вкладених файлів у ланцюжках Gmail [Chrome]

Якщо ви вирішите використовувати Area 51, вам потрібно буде зареєструвати обліковий запис і або зареєструватися на пробну версію (якщо пропозиція все ще діє), або сплатити комісію, щоб почати її використовувати. На цьому етапі ви, ймовірно, отримаєте файл .apk, який можна встановити на свої пристрої Android після реєстрації облікового запису та сплати комісії.

Оскільки офіційного джерела файлу APK немає, можливо, вам доведеться знайти його самостійно. Ось де все стає складніше: простий пошук у Google поверне багато результатів для файлу APK, і ви просто не зможете дізнатися, який із них справжній, а яким не варто довіряти.

Ви також можете пропустити частину APK і встановити Area 51 на Kodi за допомогою його надбудови. З іншого боку, встановлення надбудови Kodi можна здійснити через непідписане стороннє сховище, що повертає нас до початкової точки: немає способу дізнатися, чи це безпечно, тому вам просто доведеться пройти.

Вам також доведеться перемкнути опцію «Невідомі джерела» на Kodi, проти чого багато пораджує, і знайти робочий репозиторій для завантаження доповнення.

Отже, чи безпечно використовувати зону 51? Є багато сумнівних речей, які вам потрібно зробити, щоб отримати доступ до послуг Зони 51, що змушує нас думати про тіньові відносини в темному закутці, тому ми дозволимо вам судити про це.

По правді кажучи, вам краще вибрати іншого постачальника IPTV, надійного, прозорого і не просто посилає вас на пошуки файлу .apk або репозиторію самостійно, оснащеного пошуковою системою, здоровим глуздом (сподіваюся) і ваші схрещені пальці.

Використовуйте VPN із зоною 51

Якщо ви вирішите спробувати IPTV у зоні 51, ми не зможемо вас зупинити. Ми розуміємо це, ви платите невелику плату і раптом можете дивитися буквально тисячі каналів з багатьох країн по всьому світу, і це вас приваблює.

Однак ваш ентузіазм може змусити вас упустити один важливий аспект: ваш провайдер може бачити все, що ви робите в Інтернеті. Від доступу до вашої улюбленої соціальної платформи до використання Area 51 IPTV для перегляду спорту на вашому Android TV, ваш провайдер може знати все, натиснувши одну кнопку.

Тому замітити сліди перед тим, як зайнятися такими видами діяльності, може бути гарною ідеєю, чи не так? На щастя для вас, надійний VPN-сервіс може подбати про все це за вас, зашифрувавши ваше з’єднання та перенаправивши ваш трафік, тому все, що ваш провайдер бачить, — це зашифровані дані.

Звичайно, ваш провайдер не єдиний, кому ви повинні ухилятися в гонці за захист конфіденційності. Існують також хакери, які з різних причин можуть захотіти отримати ваше місцезнаходження в Інтернеті, і VPN також допомагає вам захиститися від них.

І останнє, але не в останню чергу, якщо ваш провайдер має погану звичку гальмувати ваше з’єднання, VPN може зняти ці несправедливі обмеження, і не тільки під час перегляду Area 51. Ви отримаєте переваги від більшої швидкості, меншої буферизації, нижчого ping і меншої кількості втрачених пакетів.

  Отримайте Google Now Hotword Detection в Apex, Nova, TouchWiz і Sense

NordVPN, на нашу думку, є найкращою послугою VPN на ринку, яка може допомогти вам розблокувати потенціал вашого інтернет-з’єднання, приховати вас від всевидючого ока вашого провайдера та приховати ваші онлайн-треки, де б ви не могли практично блукати.

Ця VPN пропонує блискавичну швидкість з’єднання, шифрування військового рівня, сувору політику нульового реєстрації та додаткові функції, які можуть підвищити безпеку вашого з’єднання, наприклад подвійний VPN (двічі відновлює з’єднання) або CyberSec (блокувальник домену реклами та шкідливих програм).

Таким чином, якщо ви стурбовані тим, що ваша конфіденційність буде розкрита під час потокового IPTV-контенту на вашому пристрої, хочете обійти географічні обмеження або відчуваєте, що ваш провайдер зменшує швидкість вашого з’єднання, NordVPN може допомогти вам вирішити всі ці проблеми за одну мить. око.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Плюси
СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ: 2-річний план (знижка 68% – посилання нижче)
Більшість VPN-серверів з різними IP-адресами
256-бітове шифрування AES з ідеальною прямою секретністю
Надзвичайно захищений подвійний VPN для шифрування даних
Політика гарантії повернення грошей.

Мінуси
Автоматичний вибір сервера може бути ненадійним
Обробка повернення коштів може тривати до 30 днів.

Примітка. Наші читачі отримують спеціальну пропозицію, яка може допомогти їм заощадити до 68% повної ціни плану, а також додатковий час на обслуговування, що додається автоматично після покупки плану підписки NordVPN.

Альтернативи IPTV зони 51

Якщо ви не зовсім впевнені, що хочете ризикнути всім заради тисяч каналів за майже несправедливу ціну, але ідея дивитися телевізор без супутникової антени чи кабельного телебачення викликає у вас інтерес, існує багато 100% законних альтернатив.

Однак, як ви могли очікувати, ці послуги коштують дорожче. З іншого боку, усі вони мають офіційні програми та джерела, тому ви не ризикуєте пошкодити свою конфіденційність та безпеку під час їх використання.

1. Слінг телевізор

Sling TV — це служба IPTV у США, яка дає змогу насолоджуватися телевізійним контентом у прямому ефірі за доступною ціною. Ціна, яку потрібно заплатити за Sling TV, залежить від вмісту, до якого ви хочете отримати доступ. Наприклад, його найдешевший план, Sling Orange, коштує 35 доларів на місяць і пропонує 32 канали, деякі з яких включають CNN, AMC, Food Network та ESPN.

Найдорожчий тарифний план Sling TV пропонує 53 канали, коштує 50 доларів на місяць і надає вам доступ до NFL Network, Comedy Central, History Channel та інших. Цей план також включає все, що робить найдешевший план, оскільки це лише комбінація низького та середнього рівня. Якщо ви відчуваєте себе ексцентричним, ви можете спробувати його пакети додаткових компонентів, які можуть легко перевищити місячну суму понад 100 доларів США.

Sling TV також дає змогу спробувати його послуги, надаючи вам 3-денну безкоштовну пробну версію. І останнє, але не в останню чергу, він містить повністю безкоштовну послугу під назвою Sling Free, яка містить понад 5000 безкоштовних фільмів і телешоу.

  Як автоматично додавати повідомлення електронної пошти до електронної таблиці

Sling Free не вимагає даних вашої кредитної картки чи адреси електронної пошти, але, як і Sling TV, для доступу до них потрібно, щоб ви знаходилися в США. З іншого боку, ви можете побачити кілька оголошень, намагаючись насолоджуватися фільмом або телешоу, але принаймні це безкоштовно!

2. FuboTV

FuboTV раніше був більш нішевим сервісом, оскільки він задовольняв потреби любителів спорту. Якийсь час назад ви не змогли б знайти деякі з ваших улюблених ситкомов або кулінарних шоу на FuboTV, але за останні кілька років ситуація змінилася.

Ця послуга як і раніше зосереджена на каналах, де ви можете дивитися прямі спортивні події, включаючи, але не обмежуючись, НБА, НХЛ, МЛБ, НФЛ та міжнародний футбол. Однак є хороші шанси, що ви зможете відпочити й насолоджуватися розважальним, неспортивним вмістом.

FuboTV придбала певні мережі Disney і додала їх до свого асортименту в серпні 2020 року, що дозволило транслювати контент із Disney Channel, ABC, SEC Network, ESPN та FX, якщо вам захочеться. Завдяки пробній версії FuboTV можна використовувати до 7 днів, не сплачуючи ні копійки.

Ця альтернатива Area 51 дає змогу транслювати вміст на пристроях Android, а також на Chromecast, Roku, Xbox, смарт-телевізорах або пристроях iOS та Apple TV. З іншого боку, функція DVR найдешевшого плану може вмістити лише до 250 годин контенту. Якщо ви хочете оновити до 1000 годин, вам доведеться сплачувати щомісячну плату, яка не зовсім низька.

3. XUMO

Якщо ви шукаєте дешевшу альтернативу Area 51, XUMO може бути саме тим, що вам потрібно. Це безкоштовна послуга, яка створює потокові канали шляхом отримання веб-сайтів мережі відеоконтенту. На даний момент на XUMO є понад 180 каналів, які ви можете безкоштовно дивитися. Деякі з них включають MSNBC, CBSN, NBC News NOW, CBC, Bloomberg, FOX Sports і BNC GO.

Ви можете використовувати XUMO на різних пристроях, таких як Smart TV, Roku, Android TV, Amazon Fire TV, iOS, Android, ПК (веб-трансляція) і телевізори LG через канали LG. Однак зверніть увагу, що залежно від регіону, у якому ви живете, ви не зможете транслювати певний вміст.

З іншого боку, ви можете інвестувати в надійний VPN, який допоможе вам розблокувати геообмеження, підробивши ваше фізичне місцезнаходження та замінивши його одним за вашим вибором.

Зона 51 IPTV – ВИСНОВОК

Враховуючи все, якщо ви нещодавно чули про Зону 51 і вирішили спробувати, можливо, вам варто спробувати дізнатися більше про неї, перш ніж стрибати з головою. Його законність десь у сірій зоні, тому, якщо ви турбуєтеся про порушення закону, ми б на вашому місці його не торкнулися.

Крім того, є занепокоєння з проблемами безпеки, які є досить важливими, враховуючи, що вам доведеться самостійно шукати робочий файл .apk або непідписане сховище у всій мережі Інтернет, щоб отримати Area 51 на своєму пристрої.

Суть полягає в тому, що Зона 51 може бути безпечною у використанні, але ми б не ставили на її легітимність, особливо коли ставки передбачають штрафи або зали суду.