Що таке Amazon Luna і як ним користуватися?

Categories:

Хмарна платформа Amazon Luna дозволяє любителям онлайн-ігор транслювати підібрані ігри, не стикаючись із хаосом купівлі консолей.

Можливо, він все ще перебуває на стадії зародження, але хмарні ігри, які рекламуються як майбутнє ігор, уже привернули увагу великих компаній. Amazon Luna, останній учасник ігрової екосистеми, захопив ринок штурмом і вже погрожує взяти участь у змаганнях за найкращий у світі доступний сервіс потокового передавання ігор.

Офіційний запуск у березні 2022 року відбувся після тривалого періоду перед запуском лише за запрошеннями після оголошення у вересні 2020 року.

Оскільки хмарні ігри стають сенсацією, Amazon протистоїть таким лідерам, як GeForce NOW від Nvidia та xCloud від Microsoft тощо. За підтримки відомих Amazon Web Service (AWS) і Twitch деякі шанувальники найкращих мобільних ігор Android планують відмовитися від них на Amazon Luna.

У цьому посібнику ми розгадаємо ігровий сервіс преміум-класу Amazon, пояснимо, що це таке, як він працює та чи вартий він вашої уваги.

Що таке Amazon Luna?

Amazon Luna — це хмарна ігрова платформа, яка працює на базі Amazon Web Service (AWS), платформи хмарних обчислень технічного гіганта. Як і в інших екосистемах хмарних ігор, користувачі можуть миттєво транслювати ігри на різні пристрої.

У результаті ентузіастам ігор більше не потрібно завантажувати, оновлювати або зберігати ігри на своїх пристроях, якщо вони мають надійне високошвидкісне підключення до Інтернету.

Користувачі Amazon Luna, зокрема підписані на Luna Plus, отримують доступ до каталогу ігор, схожого на Netflix, подібного до ігрової платформи Xbox Cloud від Microsoft, до якого вони можуть отримати доступ, сплативши місячну підписку.

І так само, як Amazon Prime Video, користувачі мають доступ до каналів, де вони можуть розблокувати більше вмісту від певних видавців після додаткової щомісячної плати.

Вам не потрібне спеціальне обладнання для доступу до Amazon Luna. Однак у фірми є спеціальний контролер, який керує послугою. Він також має вбудований приймач Wi-Fi, подібний до контролера Google Stadia, який зараз не працює, що допомагає усунути сторонніх розробників, зменшуючи затримку введення.

Amazon Luna вартий вашої уваги, якщо ви фанат онлайн-ігор, де навіть мілісекунда визначає, живий ваш персонаж чи помре.

Крім того, якщо у вас є друзі або члени сім’ї, яким подобаються онлайн-ігри, але вони ще не можуть оплатити послугу, Luna Couch, свого роду спільний досвід гри на дивані, стане в нагоді. Ваші друзі можуть приєднатися та грати разом з вами, якщо ви є платним передплатником.

Як працює Amazon Luna?

Luna працює на хмарній архітектурі Amazon як хмарна ігрова служба, а аудіо та відео ігор передаються безпосередньо на ваш пристрій. Контролер Luna керує хмарними введеннями через Інтернет, щоб ви могли дистанційно керувати грою.

  Чи потрібна вам спеціальна звукова карта для вашого ПК?

Щоб насолоджуватися Luna, вам потрібен сумісний пристрій, як-от ПК або смартфон, і високошвидкісне підключення до Інтернету. Оскільки це послуга передплати, для подальшого отримання доступу потрібно сплачувати щомісяця. Крім того, Luna не має консолі, але користувачі можуть отримати доступ до неї через Fire TV, якщо вони дотримуються обладнання Amazon.

Однією з великих переваг хмарної роботи є свобода користувачів вільно перемикатися між такими пристроями, як комп’ютери, смартфони, телевізори Fire TV тощо, і підтримувати свій прогрес. Система зберігає ваш прогрес гри в хмарі, що дозволяє змінювати пристрої в режимі реального часу, і ви можете продовжувати гру на новому пристрої, ніби нічого не змінилося.

Наприклад, якщо ви грали по телевізору, а комусь ще потрібно було переглянути свою улюблену програму, ви можете перейти та продовжити гру на своєму смартфоні.

Особливості Amazon Luna

Серед найпомітніших функцій, які дають Amazon Luna перевагу перед іншими платформами для прямої трансляції ігор, можна виділити наступне:

#1. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Порівняно з подібними ігровими платформами, інтерфейс Luna виглядає більш добре організованим і підібраним, оскільки на головному екрані є спеціальні рядки речей, включаючи пропозиції щодо певного жанру та вибір редактора. Користувачам легко фільтрувати назви, упорядковані відповідно до планів членства або типів ігор.

#2. Місячний диван

Ця функція, унікальна для Amazon Luna, дозволяє передплатникам запрошувати друзів грати з ними без підписки. Запрошеним друзям потрібен лише пристрій, доступ до Інтернету зі швидкістю не менше 10 Мбіт/с і обліковий запис Amazon.

#3. Бездротовий контролер Luna

Amazon представила високопродуктивний контролер Amazon Luna Controller, розроблений для створення ідеального ігрового досвіду в екосистемі Luna.

Контролер дозволяє користувачам миттєво перемикатися між різними пристроями за допомогою хмарної технології.

#4. Інтеграція Twitch за допомогою кнопки трансляції

Ця нова функція забезпечує швидкий і простий спосіб транслювати ваші ігри на Twitch, коли ви граєте в Windows, macOS або Fire TV. Користувачі можуть транслювати свій ігровий процес, включаючи вхід із мікрофона та веб-камери, використовуючи QR-код для підключення свого смартфона та використання його як веб-камери для потокового передавання.

#5. Контролер телефону Luna

Ця функція ідеальна для користувачів, які хочуть використовувати Luna на Fire TV, але ще не придбали контролер. Ви можете використовувати його, щоб перетворити свій телефон на контролер. Ця функція зручна для гравців, які хочуть протестувати послугу, перш ніж вони зможуть витратити гроші на покупку фактичного контролера.

Вимоги до гри Luna та де ви можете грати

Luna Amazon ефективно працює на Mac і ПК через пристрої Chrome або Amazon Fire TV. Хоча вони ще не мають програми, вона працює на пристроях Android через Chrome. Він також працює з iPad і iPhone через браузер Safari.

Екосистема Luna забезпечує 1080p і 60 кадрів на секунду, що означає, що вона легко сумісна з більшістю телефонів і веб-браузерів. Ідеальна швидкість Інтернету для трансляції гри 1080p через Luna становить принаймні 10 Мбіт/с, а частота з’єднання Wi-Fi – 5 ГГц. Однак деякі ігри можуть стати зернистими, якщо ви граєте на Fire TV Stick 4K, підключеному до телевізора 4K.

Amazon Luna — це хмарна ігрова служба, розроблена для роботи з широким спектром апаратного забезпечення без надто значних обмежувальних вимог до специфікацій, як це стосується інших комп’ютерних ігор. Тим не менш, необхідно дотримуватися наступних основних вимог:

  • ПК: принаймні Windows 10, яка підтримується
  • Mac: OSX 10.13+
  • Пристрої Fire TV: вам потрібен Fire TV Stick Lite або Fire TV Stick 2nd і вище. Крім того, Fire TV Stick 4K або Fire TV 3-го покоління або краще, або Fire TV Cube, Insignia Fire TV Edition або Toshiba Fire TV Edition
  • Chromebook
  • Fire Tablets: від 2019 Fire 7 до 2018/2020 Fire HD 8 або 2019/2021 Fire HD 10
  • Браузери: веб-браузер Chrome версії 83+ для ПК, Mac або Chromebook і веб-браузер Safari (iOS14) для iPhone та iPad
  Що таке Crypto Malware і як їх уникнути [2023]

Далі ми обговоримо плани передплати та ціни на Amazon Luna.

Плани підписки та ціни на Amazon Luna

Тепер, коли ми побачили, як це працює, давайте розглянемо різні цінові категорії Luna Amazon.

Ігровий план Prime

Це безкоштовний план Amazon Luna, але він поставляється з членством Amazon Prime. Хоча це безкоштовна пробна версія, ігри пристойні та відносно нові. Користувачі тут можуть насолоджуватися невеликим вибором ігор, і список постійно змінюється щомісяця. Загалом, цей план ідеально підходить для тих, хто хоче спробувати Amazon Luna перед покупкою.

План Луна-Плюс

Luna-Plus (Luna+) — це стандартний пакет Amazon Luna, який настійно рекомендується геймерам, які бажають транслювати гідний вибір ігор. За ціною 7,99 доларів США на місяць Luna+ пропонує всі провідні жанри, включаючи багато видатних ігор і деякі менш відомі ігри, які рівномірно заповнюють бібліотеку.

Сімейний план і план Retro Channel

Ці два альтернативних плани розроблено спеціально для сімей і ретро-ігрів. Сімейний план за 5,99 доларів США на місяць пропонує широкий вибір сімейних ігор, переважно з рейтингом E або E10+. План Retro коштує 4,99 доларів на місяць і забезпечує бібліотеку ретро-ігор або ігор у стилі ретро.

План каналів Ubisoft+ і Jackbox

Amazon спеціально розробив Ubisoft+ і Jackbox для окремих компаній. Канал Ubisoft пропонує кілька ігор за відносно високою ціною 17,99 доларів США на місяць, а канал Jackbox – вечірні ігри Jackbox за мізерними 4,99 доларів США на місяць.

Amazon Luna проти GeForce Now: подібності та відмінності

Amazon Luna та GeForce Now від NVIDIA є визнаними іменами на ринку хмарних ігор, які пропонують своїм гравцям безліч можливостей. Хоча можуть бути певні відмінності в ціні, обидві платформи надають користувачам можливість через безкоштовні пробні версії насолоджуватися деякими іграми, щоб вони могли вирішити, чи хочуть вони приєднатися. Обидві платформи роблять досить схожі речі.

Окрім контролера, який може підключатися через Wi-Fi, Amazon Luna підтримує Bluetooth, що дає йому перевагу для гравців, які хочуть грати на Windows, macOS, Android, Chromebook тощо. Інші функції включають бібліотеку зі 180 ігор і плани передплати, де ігри високого класу дорожчі.

З іншого боку, GeForce Now більше відома тим, що пропонує чудову бібліотеку ігор, спеціально розроблену для серйозних геймерів. Однак NVIDIA не надає ігри безпосередньо, а зв’язується з ігровими магазинами, такими як Steam, Epic Games Store та іншими. Замість того, щоб продавати ігри, користувачі можуть грати в ігри на інших платформах, і хоча є безкоштовний план, вам потрібно заплатити, щоб отримати кращі характеристики та грати довше однієї години.

Найкращі ігри, доступні на Amazon Luna

Користувачі можуть швидко отримати те, що їм найбільше подобається, будь то спортивна, гоночна, рольова гра або гра, орієнтована на фанатів. Важлива якість і різноманітність ігор, доступних гравцям.

Amazon Luna перевершив деяких конкурентів, розділивши доступні ігри, яких зараз понад 180, на канали бібліотеки. Нижче наведено декілька, які ми розглянули, щоб ви могли зрозуміти.

  13 найкращих музичних візуалізаторів для кращого залучення

#1. Метро Вихід

Metro Exodus зберегла тактичну й методичну перестрілку своїх попередників, які створили серію шутерів від першої особи, які розмістили серію на карті франшизи.

Дизайнери Metro Exodus розширили свою уяву та запустили вас у ряд досліджуваних областей, які є більш напруженими, ніж попередній лінійний рівень його попередників. Гра занурює гравців у постапокаліптичний світ, який не обов’язково зручний для виживання людини.

#2. Saints Row

Saints Row, доступний на Amazon Luna, — це оновлена ​​версія 2022 року, яка додає справжню іскру змін. Поточне видання наповнене дивним гумором і високорівневим геймплеєм, пропонуючи вражаючу пісочницю, щоб запалити хаотичні дії гравця.

Гра, яка грає як гра з відкритим світом кількарічної давнини, представлена ​​чарівно та ностальгічно, що добре резонує з усіма, хто мав досвід попередніх проектів Saints Row.

#3. Обитель зла

Capcom’s Resident Evil — це приваблива версія гри, яка пережила важкий період на початку 2010-х років, але відновилася після переходу та використання ракурсу від першої особи.

Amazon Luna+ містить гру Resident Evil 7, улюблену гру для всіх, хто любить ігри жахів. Тим не менш, гравці, які бажають більш традиційного вступу до серії, можуть почати з Resident Evil 2.

#4. КОНТРОЛЬ

Control by the Remedy Group — це насичена діями науково-фантастична гра, яка була розроблена в межах Федерального бюро контролю.

Джессі Фейден із Control озброює гравців додатковими здібностями, які вони можуть використовувати під час битв, досліджуючи неприродну будівлю в пошуках її брата. Це середовище може похвалитися багатьма незрозумілими явищами.

#5. Far Cry2

Far Cry2 — це шутер із відкритим світом, де навіть найменше ваше рішення впливає на кінцевий результат гри. Дія відбувається в африканській країні, ураженій малярією та війною, і ви найманець, змушений мати справу з корумпованими воєначальниками з обох сторін війни.

Ваша справа полягає в тому, щоб полювати на злісного торговця зброєю – Шакала, – який століттями увічнює конфлікт. Ви повинні використовувати диверсію, грубу силу та хитрість, щоб виявити, нейтралізувати та знищити ворога з чисельністю та вищою вогневою міццю.

Amazon Luna: Підсумок

Amazon Luna — ваша улюблена платформа, якщо ви шукаєте хороші онлайн-ігри; ви можете грати на різних пристроях, таких як комп’ютери, телефони та Fire TV. Крім того, ви зможете насолоджуватися великою бібліотекою ігор у всіх популярних жанрах лише за кілька доларів на місяць.

Припустімо, вам цікаво грати в хороші відеоігри та бути в курсі останніх блокбастерів. У такому випадку ви можете скористатися семиденною безкоштовною пробною версією, яку пропонують Amazon Luna та Amazon Prime, і спробувати її.

Незважаючи на жорстку конкуренцію з боку старих платформ, таких як Game Pass Unlimited або Stadia, Amazon Luna все ще має дуже хороші позиції, враховуючи, що вона є одним із нових гравців у світі ігор.

Далі перегляньте найкращі контролери Google Stadia для покупки.