Що таке Інтерпретатор коду ChatGPT [+ Usage Examples]

Із завершенням роботи чат-ботів зростає з кожним днем. Відкритий штучний інтелект нещодавно був у верхній частині заголовків завдяки новим функціям із ChatGPT-4.

6 липня Open AI зробив оголошення в Twitter, яке привернуло увагу програмістів і спеціалістів з обробки даних у всьому світі.

У Twitter OpenAI оголосив, що всі користувачі ChatGPT Plus зможуть використовувати Інтерпретатор коду. Сьогодні (17 липня) світ побачив випуск бета-версії Code Interpreter. Отже, якщо ви живете під каменем і не знаєте про Code Interpreter, дозвольте мені провести вас.

Інтерпретатор коду буде доступний для всіх користувачів ChatGPT Plus протягом наступного тижня.

Це дозволяє ChatGPT запускати код із доступом до файлів, які ви завантажили. Ви можете попросити ChatGPT аналізувати дані, створювати діаграми, редагувати файли, виконувати математику тощо.

Крім того, користувачі можуть підключитися в налаштуваннях. pic.twitter.com/IjH5JBqe5B

— OpenAI (@OpenAI) 6 липня 2023 р

Що таке Інтерпретатор коду ChatGPT?

Інтерпретатор коду — це інструмент, який є частиною ChatGPT і дозволяє виконувати багато речей, наприклад аналізувати дані, змінювати зображення та редагувати код. Його все ще тестують і вдосконалюють, оскільки він переходить від стадії альфа до бета.

У цій статті ми збираємося дослідити можливості та пропозиції нового Інтерпретатора коду. Крім того, я також збираюся показати вам, що найкращі люди у своїй професії можуть сказати про новий продукт. Тож залишайтеся зі мною, бо це буде дуже цікава стаття.

Отже, перш ніж ми зануримося в дію, нам потрібно знати, як отримати доступ до Інтерпретатора коду.

Як активувати Інтерпретатор коду на ChatGPT?

По-перше, щоб використовувати такі функції, як інтерпретатор коду та плагіни, вам потрібно підписатися на ChatGPT Plus. ChatGPT Plus коштуватиме вам 20 доларів на місяць. Отже, пам’ятаючи, що у вас є ChatGPT Plus, давайте активуємо Інтерпретатор коду.

Крок 1. Увійдіть у свій обліковий запис Plus.

Крок 2: у нижньому лівому куті ви знайдете три крапки; натисніть на них.

Крок 3: натисніть Налаштування.

Крок 4. Там вам потрібно вибрати Бета-функції.

Крок 5. Увімкніть «Інтерпретатор коду»

Як отримати доступ до Інтерпретатора коду в ChatGPT?

Увімкнувши «Інтерпретатор коду» в налаштуваннях, виконайте такі дії, щоб працювати з інструментом.

Крок 1. Угорі по центру ви побачите дві кнопки: GPT-3.5 і GPT-4.

Крок 2: Натисніть «GPT-4».

Крок 3: Потім натисніть «Інтерпретатор коду».

Просто виконавши цей простий крок, ви готові. Тепер, коли ми активували інструмент. Нам пора цим скористатися. Тож дозвольте мені ознайомити вас із можливостями Інтерпретатора коду.

Відкрийте для себе додаткові функції ChatGPT за допомогою Інтерпретатора коду

Якщо ви працюєте з файлами даних, такими як зображення та відео, ви можете легко керувати завантаженнями та завантаженнями за допомогою плагіна інтерпретатора коду. Він підтримує різні формати файлів, такі як CSV і JSON, що надзвичайно корисно для завдань комп’ютерного зору.

Що дійсно круто в цьому інструменті, так це те, що він має здатність аналізувати та вчитися на результатах коду, який він виконує. Це означає, що він може ідентифікувати та виправляти будь-які помилки, з якими стикається. Поєднання виконання коду з розумінням природної мови.

Завдяки ChatGPT Plus тепер ви можете скористатися перевагами потужного плагіна Code Interpreter для виконання різноманітних завдань. Ви можете легко аналізувати набори даних, створювати діаграми та візуалізації, редагувати файли, запускати код і виконувати математичні обчислення, все в інтерфейсі ChatGPT.

Інтерпретатор коду ChatGPT може отримати доступ до понад 300 пакетів Python.

Ось повний список — із коротким описом кожного, створеного ChatGPT pic.twitter.com/tSza0EXJGj

— Гавріель Коен (@Gavriel_Cohen) 9 липня 2023 р

Завдяки своїй адаптивності плагін є важливим інструментом для багатьох цілей, особливо в галузі науки про дані. Тепер, коли ви знаєте про особливості Code Interpreter, настав час подивитися, як він змінить галузь.

Аналіз даних

Інтерпретатор коду змінює гру, коли справа доходить до аналізу даних. Що чудово в цьому, так це те, що він дозволяє інтерактивно виконувати складні перетворення даних, статистичний аналіз і візуалізацію в розмовній формі. Це робить його набагато привабливішим і доступнішим для нетехнічних користувачів. Я вважаю, що це чудовий спосіб зробити аналіз даних більш цікавим і зручним для користувача.

Інтерпретатор коду повністю змінив мій підхід до аналізу даних. Неймовірно, як це спрощує такі складні завдання, як статистичний аналіз, перетворення даних і візуалізація. І найкраще те, що ви можете зробити все це за допомогою природної розмови.

Це як аналітик персональних даних у вас під рукою! (наприклад, як ви спілкувалися з ChatGPT). Крім того, це полегшує його використання навіть тим, хто не займається технікою.

Найкращий приклад наведеної вище інформації продемонстрував Ітан Моллік. На зображенні нижче він показав візуалізацію, створену в Code Interpreter користувачем, який не знає про Python. Хіба це не приголомшливо?

Читайте також: Розпочніть свою кар’єру аналітика даних за допомогою цих курсів і ресурсів

SEO

Навіщо науковцям і програмістам отримувати задоволення? Настав час команді цифрового маркетингу спробувати Code Interpreter. Гортаючи Твіттер, я побачив, що деякі найкращі професіонали в цій галузі знайшли досить унікальні способи використання його для цілей SEO.

Отже, днями хтось поділився чимось у Twitter, що дійсно привернуло увагу людей. Про це говорили по всьому світу, і це викликало у всіх цікавість. Я подумав поділитися з вами парою твітів.

Гра з інтерпретатором коду для ChatGPT з локальними даними SEO.

Я переглядав назви фірм в Атланті та знайшов найпоширеніші слова в назвах юридичних фірм PI.

Не дивно, що немає «творчих» імен. Просто імена партнерів у фірмах.#localseo #seo #чатгпт pic.twitter.com/UtiOaOEjrw

— Кейсі Мераз (@CaseyMeraz) 10 липня 2023 р

Ласкаво просимо до SEO 2.0:

Code Interpreter робить революцію в SEO, аналізуючи алгоритми пошукових систем і поведінку користувачів, генеруючи інформацію на основі даних для оптимізації вмісту та підвищуючи рейтинг сайтів за допомогою спеціально розроблених стратегій

Мільйони будуть зароблені, коли нові компанії досягнуть нових рейтингів

— ГРЕГ ІЗЕНБЕРГ (@gregisenberg) 4 травня 2023 р

Це спрацювало!

Інтерпретатор коду ChatGPT розповів мені про всі етапи підключення до GSC API.

Потім ми написали програму для отримання кліків веб-сайту та його відображення.

Через обмеження на використання GPT-4 мені потрібно працювати над цим невеликими частинами за раз. (Добре, як я… https://t.co/Cq2nhdT8dx pic.twitter.com/Fm1YWmXxEp

— Доктор Марі Хейнс🌱 (@Marie_Haynes) 10 липня 2023 р

Я знаю, що тут ділиться багато інформації. Будь ласка, видихніть, оскільки незабаром з’явиться більше інформації.

По-перше, цей і майбутні експерименти були виконані Пьотр Скальський. Тому процес вилучення тексту із зображень відомий як оптичне розпізнавання символів (OCR). Крім того, за словами Скальскі, це було дуже просте завдання в їхніх експериментах.

На цьому кроці він використовував Інтерпретатор коду, щоб витягти текст із зображення. Крім того, після виділення/вилучення тексту його можна передати в ChatGPT-4, щоб зробити текст більш структурованим і організованим. Це продемонстровано на наступному кроці.

Нарешті, якщо ви хочете глибше заглибитися в цю концепцію/експеримент, перегляньте профіль Skalski на GitHub і дослідіть кроки для отримання тексту із зображень.

Розпізнавання обличчя

За словами Скласкі, одним із основних завдань комп’ютерного зору є виявлення облич. Щоб підійти до цього, він вирішив використати класифікатор Haar Cascade, добре відому техніку, доступну за допомогою OpenCV.

Незважаючи на те, що каскад Хаара є ефективним методом розпізнавання обличчя, він має певні обмеження. Він часто дає неточні результати та не такий точний чи надійний, як сучасні методи на основі нейронних мереж.

За словами Sklaski, інтерпретатор коду чудово впорався з цією проблемою. Коли він зіткнувся з проблемою помилкових спрацьовувань, він запропонував детальну підказку, вказавши, що відбувається, і свою найкращу гіпотезу щодо причини. Дивовижно, але інтерпретатор коду зміг позбутися помилкових спрацьовувань за допомогою лише однієї підказки.

Якщо ви хочете дізнатися більше про розпізнавання обличчя, перегляньте використання інтерпретаторів коду для виявлення обличчя.

Авторський вердикт

Це змінює гру; враховуючи, що Інтерпретатор коду перебуває лише на стадії бета-тестування, ви можете отримати уявлення про те, що буде. Речі, згадані в цій статті, лише вершина айсберга. З розвитком технологій буде додано більше функцій. Нарешті, плагін інтерпретатора коду є потужним інструментом, який може значно розширити можливості ChatGPT.

Не хвилюйтеся; ми працюватимемо над тим, щоб запропонувати вам найкращий вміст на ваших екранах.

Далі перевірте, що таке плагіни ChatGPT [+ usage examples].