techukraine.net techukraine.net Що таке інтерпретатор коду ChatGPT? Чому це так важливо?

Що таке інтерпретатор коду ChatGPT? Чому це так важливо?

Categories:

ChatGPT захопив світ штурмом, вражаючи людей своїми людськими здібностями до спілкування. Але навіть таким потужним, як він є, він має обмеження. Незважаючи на те, що ChatGPT може запропонувати рішення складних проблем, він не може їх активно впроваджувати. Code Interpreter — це спроба OpenAI перетворити ChatGPT із простого генератора ідей на агента штучного інтелекту, який може реалізувати ідеї для вирішення проблеми.

Наслідки цих нових можливостей є глибокими. Ось що вам слід знати про функцію інтерпретатора коду ChatGPT і чому вона така важлива.

Що таке інтерпретатор коду ChatGPT?

Інтерпретатор коду, за своєю суттю, є середовищем програмування Python ізольованого програмного середовища в ChatGPT, де ви можете виконувати широкий спектр завдань, виконуючи код Python. На жаль, оскільки він асоціюється з кодуванням або програмуванням, багато користувачів часто не помічають його або неправильно розуміють. Незважаючи на те, що він називається «Інтерпретатор коду» та використовує мову програмування Python для виконання завдань, це функція не лише для людей, які мають навички програмування. Звичайно, деякі навички програмування можуть допомогти вам краще використовувати цю функцію, але вам не потрібен досвід програмування, щоб використовувати її.

Щоб краще зрозуміти, що робить функція Інтерпретатор коду, краще поглянути на неї з робочої точки зору.

До того, як функцію Інтерпретатора коду чи будь-який інший плагін ChatGPT було додано до ChatGPT, будь-яка проблема, яку ChatGPT вирішував, мала бути такою, рішення якої могло бути представлене за допомогою тексту. Вам потрібен ChatGPT, щоб пояснити значення генеративного ШІ? Ну, це те, що можна вирішити за допомогою генерації тексту. Як щодо використання ChatGPT для перекладу тексту іншою мовою? Це також можна вирішити за допомогою генерації тексту. У цих задачах розв’язок можна надати у вигляді тексту.

  Як зупинити запуск фонових програм, коли Microsoft Edge закрито

Але що, якщо ви хочете вирішити таку проблему, як створення складного графіка, редагування зображення або захоплення значення кольору із зображення? Це проблеми, рішення яких ви не можете представити у вигляді тексту — вони вимагають конкретних рішень. Без таких плагінів, як Code Interpreter, найкраще, що ChatGPT може зробити для вас, це описати, як ви це зробили. Однак Інтерпретатор коду схожий на інструмент під капотом, який використовує опис ChatGPT про те, як ви могли б вирішити проблему, і реалізував її за допомогою коду Python. Але як це працює?

Як працює інтерпретатор коду ChatGPT?

Інтерпретатор коду поєднує потужність великої мовної моделі з потужністю програмування на Python, що дозволяє ChatGPT бути набагато більшим, ніж просто генератором тексту. Ці два компоненти життєво важливі для розуміння того, як працює функція Інтерпретатор коду. Отже, скажімо, ви хочете, щоб ChatGPT розділив зображення на дві рівні частини та інвертував кольори на одній із частин, перш ніж додати їх разом, щоб створити нове зображення. Як ChatGPT це вдасться?

Ось як це, ймовірно, буде грати. Використовуючи свою модель мови GPT, ChatGPT матиме уявлення про те, як вирішити цю проблему, і в цьому конкретному випадку за допомогою програмування на Python. Тож ChatGPT пише сценарій на Python, який зможе розділити зображення на дві рівні частини та інвертувати кольори однієї з частин, перш ніж об’єднати їх разом, щоб створити нову – ви знаєте, як користувач запитуваний.

  Хто може бачити мої пробіжки та поїздки на Strava?

Тепер, оскільки Інтерпретатор коду є середовищем програмування Python, здатним запускати код Python, ChatGPT передає сценарій Python, який він генерує, в Інтерпретатор коду. Після виконання сценарію Python він повертає отримане зображення в ChatGPT. Проблема вирішена. Це схоже на те, щоб програміст написав вам програму для вирішення кожної проблеми, яку ви описуєте, у режимі реального часу.

Чому інтерпретатор коду такий важливий?

Хоча оголошення про випуск функції Інтерпретатора коду не викликало стільки шуму, скільки належало її потенційному впливу, це може бути єдиною найважливішою функцією екосистеми ChatGPT у довгостроковій перспективі, окрім самої основної моделі. Це так важливо.

Хоча його поточні можливості не відображають його справжній потенціал, функція Code Interpreter або, принаймні, її робоча модель, ймовірно, буде майбутнім чат-бота ChatGPT AI. Як так?

Поточні ітерації великих мовних моделей, включаючи моделі GPT-3.5 і GPT-4, які використовують ChatGPT, принципово обмежені. Як ми вже говорили раніше, вони можуть описати, як вирішити проблему, але їхня здатність застосувати запропоновані кроки на практиці дуже обмежена. Ось чому чат-боти зі штучним інтелектом на базі LLM ще не перетворилися на справжніх помічників зі штучним інтелектом.

Щоб намалювати більш чітку картину, візьміть Google Assistant як приклад. Ви можете попросити Google Assistant здійснити дзвінок, надіслати текстове повідомлення або, можливо, навіть записатися на прийом до вашого стоматолога. На відміну від поточних моделей чат-ботів, Google Assistant не просто підкаже вам, як щось робити; він справді може щось робити.

  Vectara збирає $28,5 млн, ElevenLabs отримує $19 млн

Google Assistant може бути не ідеальним прикладом, але це мікросвіт того, як поточні ітерації чат-бота ChatGPT можуть розвиватися завдяки функції Інтерпретатора коду. Ви можете наказати ChatGPT витягнути зображення всіх котів у відеофайл і надіслати їх на вашу електронну адресу. Або, можливо, проскануйте Twitter і знайдіть усі твіти, у яких вас згадують. Або будь-що, що можна зробити програмним шляхом, і ChatGPT запустить Інтерпретатор коду та напише програму, яка виконує це завдання, виконує його та повертає результати за лічені секунди. Ця здатність ChatGPT створювати реальні результати через Інтерпретатор коду робить цю функцію такою важливою.

Хоча неможливо точно передбачити траєкторію розвитку технології, легко уявити, що інші компанії штучного інтелекту, такі як Google, запровадять подібні моделі перекладачів для своїх чат-ботів штучного інтелекту. Подібні інтерпретатори коду, реалізовані в інших основних чат-ботах зі штучним інтелектом, можуть стати каталізатором, який робить чат-боти зі штучним інтелектом більш практичним і повсюдним інструментом.

Модель для чат-ботів ШІ

Інтерпретатор коду ChatGPT відкриває нову парадигму для чат-ботів ШІ. Додавши можливість активно інтерпретувати інструкції, писати код і виконувати програми, OpenAI надав ChatGPT можливість створювати реальні результати лише за допомогою розмови. Це практична модель, яку інші чат-боти зі штучним інтелектом можуть застосувати, щоб перейти від ролі постачальників інформації до ролі помічників штучного інтелекту, здатних діяти.

Без сумніву, модель Інтерпретатора коду є ключовою розробкою, яка зробить ChatGPT та інші чат-боти зі штучним інтелектом, які використовують подібну модель, набагато ефективнішими та кориснішими.