Що таке інтернет-троль? (і як поводитися з тролями)

| | 0 Comments| 8:39 AM
Categories:

Інтернет-тролі – це люди, які хочуть спровокувати та засмутити інших в Інтернеті для власної розваги. Ось як помітити ознаки того, що хтось троль, і як з ними впоратися.

Що таке інтернет-тролі?

Якщо ви були в Інтернеті протягом якогось періоду часу, ви, швидше за все, колись зіткнулися з тролем. Інтернет-троль – це той, хто навмисно робить запальні, грубі або неприємні заяви в Інтернеті, щоб викликати сильні емоційні реакції в людей або скерувати розмову з теми. Вони можуть бути в багатьох формах. Більшість тролів роблять це для власної розваги, але інші форми тролінгу робляться для просування певного порядку денного.

Тролі існували у фольклорі та фантастичній літературі протягом століть, але онлайн-тролінг існує так довго, як існує Інтернет. Найдавніше відоме використання терміна можна простежити до 1990-х років на ранніх дошках оголошень в Інтернеті. Тоді це був спосіб для користувачів заплутати нових учасників, неодноразово публікуючи внутрішній жарт. З тих пір це перетворилося на набагато більш шкідливу діяльність.

Тролінг відрізняється від інших форм кібер-залякування або переслідування. Зазвичай він не спрямований на одну особу і покладається на те, що інші люди звертають увагу та провокуються. Тролінг існує на багатьох онлайн-платформах, від невеликих приватних групових чатів до найбільших веб-сайтів соціальних мереж. Ось список місць в Інтернеті, де ви, ймовірно, побачите онлайн-тролів:

  Як транслювати повідомлення на динаміках і дисплеях Google Assistant

Анонімні онлайн-форуми: такі місця, як Reddit, 4chan та інші анонімні дошки оголошень, є найкращою нерухомістю для онлайн-тролів. Оскільки немає способу відстежити, хто є, тролі можуть публікувати дуже запальний вміст без наслідків. Це особливо вірно, якщо на форумі погана або неактивна модерація.
Twitter: Twitter також має можливість бути анонімним, і він став розсадником інтернет-тролів. Часті методи тролінгу в Твіттері передбачають захоплення популярних хештегів і згадування популярних особистостей у Твіттері, щоб привернути увагу їхніх підписників.
Розділи коментарів: розділи коментарів на таких місцях, як YouTube і новинні веб-сайти, також є популярними місцями для тролів. Тут ви знайдете багато очевидного тролінгу, і вони часто викликають багато відповідей від розгніваних читачів або глядачів.

Ви знайдете тролів будь-де в Інтернеті, у тому числі на Facebook та на сайтах знайомств. Вони, на жаль, досить поширені.

  Освоєння відеозапису та редагування за допомогою QuickTime

Ознаки, що хтось тролінг

Іноді буває важко відрізнити троля від того, хто просто щиро хоче посперечатися на якусь тему. Однак ось кілька ознак того, що хтось активно тролінг.

Зауваження не по темі: Повністю відходячи від теми, що розглядається. Це зроблено для того, щоб дратувати та порушувати інші плакати.
Відмова визнати докази: навіть коли їм представлені жорсткі, холодні факти, вони ігнорують це і роблять вигляд, ніби ніколи їх не бачили.
Зневажливий, поблажливий тон: раннім ознакою троля було те, що вони запитують розлюченого відповідаючого: «Чому ти злий, брате?» Це спосіб, зроблений для того, щоб спровокувати когось ще більше, щоб повністю відкинути їхні аргументи.
Використання непов’язаних зображень або мемів: вони відповідають іншим мемами, зображеннями та гіфками. Це особливо вірно, якщо зроблено у відповідь на дуже довгий текстовий пост.
Уявне забуття: вони, здається, не усвідомлюють того, що більшість людей не згодні з ними. Крім того, тролі рідко зляться або провокуються.

Наведений вище список аж ніяк не є остаточним. Є багато інших способів визначити, що хтось тролінг. Загалом, якщо хтось здається нещирим, не зацікавленим у реальній дискусії та навмисне провокаційним, це, швидше за все, інтернет-троль.

  DisplayPort 2: чим відрізняється та чому це важливо

Як я повинен поводитися з ними?

А

Найбільш класична приказка щодо тролінгу: «Не годуй тролів». Тролі шукають емоційні відповіді та вважають провокацію кумедною, тому відповідь на них або спроба обговорити їх лише змусить їх більше тролити. Повністю ігноруючи троля, вони, ймовірно, розчаруються і підуть кудись ще в Інтернеті.

Ви повинні намагатися не сприймати всерйоз те, що говорять тролі. Незалежно від того, наскільки погано вони поводяться, пам’ятайте, що ці люди проводять незліченну кількість непродуктивних годин, намагаючись звести людей з розуму. Вони не варті вашого часу дня.

Якщо троль стає спамом або починає забивати ланцюжок, ви також можете повідомити про нього команді модерації сайту. Залежно від веб-сайту, є ймовірність, що нічого не станеться, але ви повинні зробити свій внесок, щоб активно відмовляти їх від тролінгу на цій платформі. Якщо ваш звіт буде успішним, троля може бути тимчасово призупинено або його обліковий запис може бути повністю забанено.