Що таке членство засновників Life Time Fitness?

| | 0 Comments| 2:22 PM
Categories:

Люди, які мають членство Life Time Fitness Founders, можуть безкоштовно відвідувати фітнес-центр, коли захочуть. Це також може включати інші переваги, як-от економія на певних послугах або продуктах. Якщо ви любите спортзал і вам цікаво, що таке членство Life Time Fitness Founders? Або що таке зелений код у Life Time fitness і що означає MVP у Life Time? Якщо вам потрібна додаткова інформація про Life Time Fitness, ми пропонуємо вам корисний посібник, який відповість на всі ваші запитання, наприклад про рівні членства Life Time.

Що таке членство засновників Life Time Fitness?

Відомим тренажерним залом в США є Life Time Fitness. Він відомий своїм значним центром і довічним членством. У 1992 році відкрилося перше відділення мережі в Міннесоті, популярному місці для відомих бодібілдерів. У США є 121 франчайзинговий пункт. Оскільки кожна локація відкрита цілодобово, включно з святковими днями, учасники ніколи не пропускають тренування. Вам потрібна підписка Life Time Health, щоб користуватися всіма преміями.

Що таке членство засновників Life Time Fitness?

Час життя Членство в Fitness Founders надає різноманітні послуги, зокрема плавальні басейни, тренажерні зали та програми групових тренувань, за франшизою фітнес-центрів Lifetime Fitness. Усі об’єкти будь-якого закладу Life Time Fitness доступні для члена-засновника. Ніколи не потрібно платити щомісячну плату, запросити гостя безкоштовно та мати доступ до спеціальних подій – це лише деякі переваги членства Life Time Fitness Founders.

Скільки вам має бути років, щоб займатися у Life Time Fitness?

Учасники Life Time Fitness можуть брати участь у них віком від 18 років програми тренувань. Старшим членам заборонено відвідувати тренажерні зали, зони для розтяжки або кардіо-зали. Заклад відкритий для тих, кому виповнилося 18 років, проте завжди має бути присутній співробітник віком від 16 років, який буде контролювати кожну частину обладнання. Підлітки віком від 13 до 17 років не можуть брати участь у групових програмах вправ без супроводу дорослих.

  Передача файлів і налаштувань зі старого ПК на новий

Що таке Code Green у Life Time Fitness?

Code Green у Life Time Fitness — це сповіщення, що вказує на надзвичайну ситуацію, яка зазвичай вимагає від членів і персоналу негайно залишити заклад, переїхати в іншу зону або евакуювати будівлю. У відповідь на проблему цей клуб оголосив надзвичайний стан і ввімкнув Code Green. Зелений код зазвичай супроводжується звучанням пожежної тривоги та евакуацією з будівлі, оскільки це практично завжди пов’язано з наявністю пожежі.

Які переваги Life Time Fitness?

Деякі заклади Lifetime Fitness пропонують відкриті басейни, тенісні корти та стіни для скелелазіння на додаток до звичайного якісного обладнання та вільних ваг.

Які існують рівні довічного членства?

Доступні різні рівні членства Life Time Fitness Founders, зокрема:

  • Індивідуальний
  • Максимальна сім’я
  • Бізнес
  • Партнер

Залежно від того, скільки людей проживає у вашому домі та яку роботу ви виконуєте, існує різниця в ціні членства. Членство для однієї особи починається від 72 доларів, а максимальне членство для сім’ї – від 142 доларів. Членство компанії та партнера має право на знижки, а також на додаткові переваги, які доступні лише для відповідних рівнів членства Life Time.

  Як заблокувати рекламу в іграх для iPhone

Чи можуть довічні учасники використовувати інші клуби?

Так, ви можете збільшити своє членство в Life Time Fitness Founders, щоб отримати доступ до більшої кількості клубів. Після оновлення сплачується одноразова плата за обслуговування та додаткові збори.

Чи можуть учасники Life Time приймати гостей?

Так, ви отримуєте безкоштовну гостьову картку щомісяця, якщо маєте членство Life Time Fitness Founders. Ви можете використовувати лише одну гостьову абонемент на особу протягом місяця. Необхідні посвідчення особи з фотографією та реєстрація гостя. Користування відкритими басейнами та баскетбольними майданчиками може бути заборонено через перепустку, яка підлягає клубним обмеженням, і може бути обмежена в години пік. Членам, які сплачують місячні внески, заборонено запрошувати гостей.

Що означає MVP у житті?

MVP означає точку зору члена Life Time Fitness.

Чи можете ви призупинити своє довічне членство?

Так, учасник Lifetime Fitness Work може призупинити своє членство з повідомленням за 30 днів принаймні на два місяці протягом будь-якого поточного 12-місячного періоду. Зробивши це, ви зможете продовжувати користуватися закладами Life Time Fitness і користуватися перевагами свого членства, навіть якщо його призупинено. Щоб отримати додаткову інформацію, зв’яжіться зі своїм агентом служби підтримки Life Time Work.

Чому час життя такий дорогий?

Загалом, Life Time Fitness – це дорогий тренажерний зал. Однак він має деякі переваги, які можуть зробити вартість виправданою. Враховуючи, що Lifetime Fitness може запобігти, вилікувати та захистити від болю, це дорога добавка. 100 мільйонів дорослих тільки в США страждають від хронічного болю, що коштує економіці 100 мільярдів доларів на рік через втрату продуктивності. Кажуть, що Life Time покращує комфорт суглобів, зменшує запалення, збільшує силу та покращує рухливість.

  Як розрахувати відсоток прибутку [4 Profit Margin Calculator]

Чи можете ви домовитися про ціну Life Time Fitness?

Ні, Life Time Fitness не обговорює гонорари, але надає стимули протягом року. Нарешті, не бійтеся запитати своїх друзів, які вже відвідують тренажерний зал, до якого ви хочете приєднатися, скільки вони платять щомісяця та чи повинні вони платити членські внески.

Що таке Діамантовий учасник Life Time?

Учасники Diamond Life Time Fitness доступні для всіх центрів і місць по всій країні. Сімейна підписка на Greenway може коштувати 400 доларів США на місяць, тоді як довічна підписка Greenway коштує 199 доларів США для особи. З клубом Life Time Health Diamond ви можете скористатися дорогими зручностями, кваліфікованими інструкторами та ексклюзивним абонементом у спортзал. Включено тренування вдома, Apple Fitness+ та інші речі.

***

Сподіваємось, ви дізналися, що таке членство засновників Life Time Fitness і що означає MVP у Life Time. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.