techukraine.net techukraine.net Що таке стейблкойн PayPal USD і як він працює?

Що таке стейблкойн PayPal USD і як він працює?

| | 0 Comments| 10:09 AM
Categories:

Час від часу в криптосвіт з’являється новий гравець, який сподівається запустити продукт, який стане більш доступним для широких мас і сприятиме прийняттю крипто. PayPal, випускаючи стейблкойн PayPal USD, прагне зробити те саме.

Що таке стейблкойн PayPal USD?

PayPal USD (PYUSD) — це стейблкоїн, забезпечений депозитами в доларах США, короткостроковими казначейськими зобов’язаннями США та подібними грошовими еквівалентами. Його можна обміняти 1:1 на долари США та випускає Paxos Trust Company як сумісний з ERC-20 токен у блокчейні Ethereum. За даними PayPalпосилаючись на «перехід до цифрових валют», нещодавно запущений стейблкоїн має на меті стати «стабільним інструментом», який одночасно є цифровим і легко підключається до фіатних валют, таких як долар США.

  Створюйте кольорові палітри на своєму iPhone та синхронізуйте їх із Mac

Це робить PYUSD легко доступним для розробників, гаманців і додатків Web3, на додаток до того, що його легко прийняти на біржах. PayPal розробив PYUSD, щоб «зменшити тертя для платежів у віртуальному середовищі», сприяючи «швидкій передачі цінностей» між друзями та родиною, а також легким міжнародним платежам. Крім того, PYUSD сумісний з Web3 і незабаром буде доступний на Venmo (хоча для цього ще немає конкретної дати).

Це також єдиний стейблкойн, який підтримується в мережі PayPal (і ми не очікуємо, що це зміниться найближчим часом).

Чи відрізняється PayPal USD від інших стейблкойнів?

Не зовсім. Намір тут полягає в тому, щоб створити зручну цифрову валюту, яка має всю гнучкість цифрових активів зі стабільністю, яку забезпечують традиційні активи. Однак не всі стейблкойни прив’язані до традиційної валюти, оскільки деякі з них регулюються алгоритмами.

  Що таке файл WebP (і як його відкрити)?

Як буде використовуватися PYUSD?

Починаючи з 7 серпня 2023 року відповідні клієнти PayPal у США зможуть купувати PayPal USD і:

  • Переказуйте його між PayPal і сумісними зовнішніми гаманцями
  • Надсилайте однорангові платежі
  • Робіть покупки
  • Конвертуйте криптовалюти, що підтримуються PayPal, у та з PYUSD

Тим не менш, найкращі способи використання стейблкойнів також стосуються PYUSD, тому буде багато варіантів використання за межами екосистеми PayPal, особливо враховуючи широку сумісність, яку PYUSD бере до уваги під час запуску.

Автор зображення: PayPal

Доступність почне повільно поширюватися серед користувачів криптовалюти PayPal у США, тому може пройти деякий час, перш ніж усі в США отримають доступ до нового стейблкоїна. Крім того, якщо ви перебуваєте на Гаваях, вам, можливо, доведеться трохи почекати, оскільки PYUSD наразі там недоступний.

Офіційних відомостей про те, хто має право, поки що немає, але вам знадобиться обліковий запис PayPal Balance. Що стосується покупки, оскільки стейблкойн прив’язаний до долара США, PYUSD можна купити або продати за 1,00 долар США.

  Як перемістити об'єкти в Photoshop у певне положення

Стейблкойн PayPal має шанс

Над стейблкойном PayPal ведуться роботи з тих пір, як у 2021 році провідна платіжна платформа світу запровадила криптовалютні платежі та покупки. Хоча деякі сподіваються, що PayPal USD сприятиме поширенню криптовалюти та дозволить здійснювати прямі криптовалютні платежі роздрібним торговцям, інші користувачі криптовалют більш скептично ставляться до її впливу на ширший крипторинок.

Тим не менш, завдяки підтримці PayPal, є всі шанси, що PYUSD стане популярним способом оплати в майбутньому.