Що таке статус фокусування на вашому iPhone? (І як це ввімкнути)

Хоча функція Apple Focus є чудовим способом звести до мінімуму відволікання та вимкнути сповіщення, ви можете ненавмисно змусити своїх друзів іноді відчувати, що ви їх ігноруєте. У таких ситуаціях ви можете скористатися налаштуванням «Поділитися статусом фокусу» на своєму iPhone.

Що таке «Поділитися статусом фокусування» на iPhone?

Функція Apple Focus дозволяє вимкнути сповіщення iPhone від певних програм і людей залежно від часу доби або місця, де ви зараз перебуваєте. Однак, якщо хтось постійно намагається зв’язатися з вами, а ви не можете швидко відповісти, це людська природа, щоб вони хвилювалися.

  Перша ігрова клавіатура Keychron – це чиста якість

Ось тут і з’являється налаштування «Поділитися статусом фокусування». Це дозволяє програмам перевіряти, чи ввімкнено режим фокусування на вашому iPhone. Якщо ви це зробите, усі, хто надішле вам повідомлення, отримають повідомлення про те, що ваші сповіщення наразі вимкнено.

У разі надзвичайної ситуації вони можуть надіслати вам повідомлення, натиснувши Все одно сповістити. Ваш статус концентрації надається, лише якщо у вас увімкнено режим концентрації та ви надали підтримуваній сторонній програмі дозвіл ділитися ним. За замовчуванням ваш статус «Зосередженість» відображається в програмі «Повідомлення».

Як поділитися своїм статусом концентрації

Більшість користувачів iPhone, як правило, пропускають параметр «Поділитися статусом фокусу» під час налаштування функції фокусування на iOS. На щастя, його ввімкнення займає всього пару секунд.

  10 платформ кібербезпеки на основі ШІ для захисту вашої організації
 • Перейдіть до Налаштування > Фокус.
 • Увімкніть перемикач поруч із пунктом «Поділитися на всіх пристроях», оскільки його потрібно ввімкнути, щоб поділитися своїм статусом у фокусі.
 • Торкніться «Статус фокусу» та ввімкніть перемикач поруч із «Поділитися статусом фокусу».
 • У розділі Share From ви можете вибрати, які профілі Focus можуть ділитися вашим статусом Focus.
 • Наприклад, якщо ви використовуєте режим «Не турбувати» вночі, щоб забезпечити безперервний сон, але хочете, щоб ваші контакти знали, що ви вимкнули сповіщення, просто перемкніть перемикач поруч із «Не турбувати».

  Як вимкнути статус фокусування

  Якщо ви хочете повністю вимкнути статус фокусу, все, що вам потрібно зробити, це повторити описані вище дії (Налаштування > Фокус > Статус фокусу) і вимкнути його.

    Як змінити фон Google на Chromebook

  Хоча поділитися своїм статусом «Зосередженість» — це чудовий спосіб повідомити людям, що ви зайняті, деякі можуть зловживати опцією «Усе одно сповістити», і ви зрештою відволікаєтеся. У цьому випадку ви можете вибрати контакти, з якими ви не хочете ділитися своїм статусом Focus у програмі «Повідомлення».

 • Відкрийте розмову з контактом у програмі «Повідомлення».
 • Торкніться зображення профілю у верхній частині екрана.
 • Вимкніть перемикач біля опції «Поділитися статусом фокусу».
 • На жаль, окрім власних додатків Apple, як-от Messages, мало які сторонні додатки підтримують функцію статусу Focus. Проте більшість програм представили подібні функції. Наприклад, ви можете активувати тихий режим в Instagram, щоб призупинити всі сповіщення та повідомити людям, що ви не отримуватимете сповіщень про прямі повідомлення.