Що таке статична IP-адреса і як її налаштувати

| | 0 Comments| 7:03 AM
Categories:

Статична IP-адреса – це публічна IP-адреса, яка залишається незмінною для даного пристрою. Зазвичай загальнодоступна IP-адреса призначається випадковим чином комп’ютерам та іншим пристроям, які підключаються до Інтернету. Натомість змінюється динамічна IP-адреса. Для динамічних IP-адрес інтервал оновлення становить 7 днів, але він може бути більшим або меншим, залежно від вашого провайдера. Якщо ви хочете статичну IP-адресу, вам, швидше за все, доведеться зв’язатися з вашим провайдером або аналогічним керуючим органом, щоб отримати її. Ви не можете просто вибрати для себе статичний IP.

Спосіб отримання статичної IP-адреси буде відрізнятися від країни до країни. Закони та регулятивні органи країни диктуватимуть процес отримання статичної IP. Якщо ви не впевнені, як отримати його у своїй країні, почніть з розмови зі своїм провайдером. Навіть якщо ваш провайдер не може надати вам статичну IP-адресу, він, ймовірно, допоможе вам, як її отримати.

  Чи можете ви дійсно «збільшити та покращити» відеозапис безпеки?

Навіщо використовувати статичну IP-адресу?

Статична IP-адреса полегшує підключення до комп’ютера або сервера, як це зазвичай відбувається. Якщо ви розміщуєте веб-сайт на сервері, вам потрібно, щоб він мав статичну IP-адресу. Якщо ви хочете мати віддалений доступ до файлу у вашій мережі, вам знову знадобиться статична IP-адреса.

Кінцеві користувачі зазвичай мають динамічні IP-адреси, але підприємства часто вибирають статичну IP-адресу, щоб функціонувати.

Призначити статичний IP

Якщо ви вже маєте статичну IP-адресу, вам потрібно призначити її своїй системі. У Windows 7 і вище це досить простий процес. Вам знадобиться наступна інформація, щоб призначити статичну IP-адресу вашому ПК з Windows.

  Як зробити цеглу в майнкрафт

Адміністративні права на комп’ютер
Статична IP-адреса
Маска підмережі та шлюз за замовчуванням, що додається до неї
DNS-сервер

Пункти 2 і 3 будуть призначені тим же органом, який надає вам IP-адресу. Ви можете використовувати будь-який DNS, який хочете. Багато людей вважають за краще використовувати Google DNS.

Відкрийте «Панель керування» і перейдіть до «Мережа та Інтернет» > «Центр мережі та спільного доступу». Ліворуч натисніть Змінити параметри адаптера.

Виберіть адаптер, якому потрібно призначити статичну IP-адресу. Якщо ви підключаєтеся через Wi-Fi, виберіть його. Клацніть правою кнопкою миші адаптер і виберіть у контекстному меню «Властивості».

У вікні Властивості виберіть Протокол Інтернету версії 4 і натисніть кнопку Властивості.

  Як отримати безкоштовний Інтернет (вдома та в громадських місцях)

Виберіть опцію «Використовувати таку IP-адресу». Введіть статичну IP-адресу, яку потрібно встановити для свого комп’ютера, а також маску підмережі, шлюз за замовчуванням і DNS-сервер.

Це все, що вам потрібно зробити. IP буде встановлено для вашої системи.