Що таке спільний доступ до облікового запису Crunchyroll?

Categories:

Crunchyroll — це всесвітня онлайн-платформа потокового передавання фільмів, яка спеціально транслює азіатські фільми та телевізійні шоу, на відміну від інших веб-сайтів або програм для потокового передавання фільмів, таких як Netflix, Amazon prime тощо. Хоча це американська компанія зі штаб-квартирами в Каліфорнії та Сан-Франциско, її послуга – це розповсюдження азіатських фільмів, шоу, аніме тощо по всьому світу. Це результат співпраці між Sony Pictures і Sony Music Japan. Він схожий на інші розважальні онлайн-платформи та пропонує певні бюджетні плани підписки під час створення облікового запису на Crunchyroll. Crunchyroll містить тисячі аніме-шоу, азіатських фільмів та багато іншого. Він надає цікаві функції, такі як спільний доступ до облікового запису Crunchyroll, що дозволяє користувачам ділитися своїм обліковим записом Crunchyroll з друзями та родиною та дивитися Crunchyroll на кількох пристроях одночасно. Отже, якщо ви великий шанувальник аніме та любитель японського кіно та хочете створити обліковий запис користувача на Crunchyroll, ви прийшли в потрібне місце! У цій статті буде надано всю інформацію, яку вам слід переглянути, перш ніж отримати обліковий запис Crunchyroll, і дізнайтеся, чи можна мати кілька профілів користувачів Crunchyroll.

Що таке спільний доступ до облікового запису Crunchyroll?

У цій статті ви дізнаєтеся, що таке спільний доступ до облікового запису Crunchyroll. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Як отримати обліковий запис Crunchyroll безкоштовно?

Якщо ви великий фанат аніме та хочете безкоштовно транслювати фільми на Crunchyroll, скористайтеся одним із наведених нижче способів:

Спосіб 1: Використовуйте безкоштовну версію Crunchyroll

Ви можете зробити це, вибравши безкоштовна версія Crunchyroll. Безкоштовна версія не пропонує вам фільми чи шоу без реклами, і існує багато обмежень. Отже, ви не матимете права переглядати всі шоу. Крім того, ця безкоштовна версія Crunchyroll застаріла та видалена в деяких країнах з весни 2022 року.

  Вступ до OpenTelemetry для початківців

Спосіб 2: Отримайте 14-денну безкоштовну пробну версію

Крім того, ви можете вибрати 14-денну безкоштовну пробну версію Crunchyroll, щоб безкоштовно отримати обліковий запис Crunchyroll. Crunchyroll надсилає сповіщення за 2 дні до закінчення пробного періоду. Отже, ви можете скасувати свій план передплати та видалити дані картки, щоб уникнути будь-яких транзакцій. Ви можете виконати прості кроки, щоб отримати 14-денну безкоштовну пробну версію.

1. Відвідайте Сторінка входу Crunchyroll у вашому браузері, якщо ви його вже створили.

2. Введіть свій зареєстрований ідентифікатор електронної пошти та пароль і натисніть УВІЙТИ.

Примітка. Натисніть «СТВОРИТИ», щоб створити новий обліковий запис, якщо у вас його немає, і введіть адресу електронної пошти та пароль, щоб успішно його створити.

3. Натисніть СПРОБУВАТИ БЕЗКОШТОВНО PREMIUM на верхній панелі.

4. Потім натисніть ПОЧАТИ 14-ДЕННУ БЕЗКОШТОВНУ ПРОБНУ ВЕРСІЮ для потрібного плану, який також включатиме спільний доступ до облікового запису Crunchyroll.

5. Введіть дані своєї кредитної картки та поштовий індекс і натисніть «Почати безкоштовну пробну версію», щоб негайно скористатися 14-денною безкоштовною пробною версією.

Скільки коштує Crunchyroll на місяць?

Crunchyroll — це всесвітня онлайн-платформа потокового передавання аніме-фільмів, яка пропонує різні плани передплати, як і інші програми для потокового передавання фільмів. Він має 3 типи планів передплати, з яких 2 місячні та 1 річний. Ціна планів передплати для Crunchyroll India відрізняється від ціни для Crunchyroll USA.

Плани передплати Crunchyroll India такі:

  • Crunchyroll також пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію разом із одним із місячних планів передплати, коли ви створюєте обліковий запис на платформі.
  • Підписка на FAN коштує 79 індійських рупій на місяць.
  • Підписка на MEGA FAN (1 місяць) коштує 99 індійських рупій на місяць. Він має деякі додаткові функції, які недоступні для підписки FAN, наприклад, ви можете транслювати фільми на кількох пристроях одночасно.
  • Підписка на MEGA FAN (12 місяців) коштує 999 індійських рупій на рік. Це річний план передплати, який має ще більше додаткових функцій порівняно з мегапланом. Ви отримаєте захоплюючу знижку 16% від місячної ціни, яка виставляється щорічно.
  Як виміряти відстань за допомогою програми Google Maps

Чи можу я поділитися обліковим записом Crunchyroll?

Так, ви можете поділитися своїм обліковим записом Crunchyroll зі своїми друзями та знайомими. Оскільки підписка на mega fan дозволяє транслювати фільми на 4 екранах або пристроях одночасно, ви можете поділитися своїм обліковим записом Crunchyroll з 3 іншими користувачами.

Чи можу я активувати спільний доступ до облікового запису Crunchyroll?

Так, ви можете активувати спільний доступ до облікового запису Crunchyroll, використовуючи дані для входу в обліковий запис Crunchyroll. Якщо ви обираєте план підписки Mega fan, ви матимете перевагу спільного доступу до свого облікового запису з іншими користувачами, іншими словами, ви можете мати кілька користувачів для одного облікового запису Crunchyroll, і ви можете зробити це, поділившись своїми обліковими даними для входу з усіма користувачів, з якими ви хочете поділитися своїм обліковим записом Crunchyroll.

Що таке спільний доступ до облікового запису Crunchyroll?

Як і будь-яка інша онлайн-додаток для потокового передавання фільмів, наприклад Netflix, Crunchyroll також сприяє спільному доступу до облікових записів, щоб ви могли насолоджуватися переглядом фільмів і шоу одночасно з друзями та коханими. Спільне використання облікового запису Crunchyroll означає використання одного облікового запису Crunchyroll і його даних для входу кількома користувачами. Це дозволяє нам переглядати фільми на кількох пристроях одночасно.

Чи можете ви дивитися Crunchyroll на кількох пристроях одночасно?

Так, ви можете дивитися Crunchyroll на кількох пристроях одночасно. Якщо у вас є MEGA FAN або річний план, ви можете дивитися Crunchyroll на кількох пристроях одночасно. Але якщо ви обрали підписку FAN, ви не зможете грати в Crunchyroll на кількох пристроях одночасно.

Чи можете ви мати кілька користувачів на Crunchyroll?

Так, ви можете мати кілька користувачів для одного облікового запису Crunchyroll, якщо ви не виберете підписку FAN. Як згадувалося раніше, якщо ви обираєте мегафан або річний план підписки, ви можете надати спільний доступ до свого облікового запису Crunchyroll, маючи таким чином кілька користувачів для одного облікового запису.

Чи можу я мати кілька профілів на Crunchyroll? Чи можу я мати кілька профілів користувачів Crunchyroll?

Ні, на жаль, ви не можете мати кілька профілів користувачів на платформі Crunchyroll. Ця відсутність кількох профілів на Crunchyroll призводить до плутанини в списках спостереження.

  9 WordPress WAF для запобігання загрозам безпеки

Скільки пристроїв можуть Crunchyroll?

Як згадувалося раніше, якщо ви плануєте обрати MEGA FAN або річну підписку, максимальна кількість пристроїв, на яких Crunchyroll може працювати одночасно, становить чотири. Це максимальна кількість пристроїв, на яких можна грати, і вона не може перевищувати цю межу.

Що таке Crunchyroll MEGA FAN?

Як і інші додатки для онлайн-трансляції, Crunchyroll пропонує три типи планів передплати. Crunchyroll MEGA FAN — це тип місячного плану передплати, який має додаткові функції порівняно з планом передплати FAN. Він коштує 99 індійських рупій на місяць і надає такі функції, як спільний доступ до облікового запису Crunchyroll, завантаження фільмів для перегляду в режимі офлайн тощо. Цей план включає 14-денну безкоштовну пробну версію.

Скільки коштує сімейний план Crunchyroll?

Сімейний план Crunchyroll включає план MEGA FAN, остаточний план FAN і річний план. Ціни на підписку на Crunchyroll різні для США та Індії.

У США вартість сімейних планів передплати така:

  • План MEGA FAN коштує 7,99 доларів на місяць
  • План Ultimate Fan коштує 14,99 доларів на місяць

Для програми Indian Crunchyroll сімейний план включає підписку MEGA FAN і річний план передплати MEGA FAN. Витрати наступні:

  • План MEGA FAN коштує 99 індійських рупій на місяць
  • Річний MEGA FAN коштує 999 індійських рупій на рік

***

Ми сподіваємося, що ця стаття була для вас дуже корисною та надала вам необхідну інформацію, необхідну перед створенням облікового запису Crunchyroll, а також про спільний доступ до облікового запису Crunchyroll і кілька профілів користувачів Crunchyroll. Не соромтеся зв’язуватися з нами зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.