Що таке смуги на BeReal? Як почати BeReal Streak

| | 0 Comments| 11:55 PM
Categories:

У BeReal тепер є функція Streaks, за допомогою якої ви можете заробити серію, публікуючи щодня. Смуги можуть допомогти вам частіше публікувати дописи та надати цікавий спосіб побачити, наскільки ви активні на BeReal. Але як вони працюють?

Що таке BeReal Streak?

BeReal Streak — це лічильник кількості днів поспіль, які ви публікували в додатку.

Після того, як ви будете публікувати публікації протягом п’яти днів поспіль, ви помітите значок полум’я, який з’явиться на вашому зображенні профілю у верхньому правому куті головного екрана. Якщо ви торкнетеся цього, ви побачите свій профіль із піктограмою полум’я та кількістю днів, коли ви публікували публікації поруч. Це ваша смуга.

  Як грати в карти проти людства

Вони схожі на Snapchat Streaks, але відрізняються кількома параметрами. BeReal використовує ваші публікації, щоб визначити ваші серії. У Snapchat програма підраховує ваші знімки з друзями, тому ви можете мати різні серії з кожним другом.

Як отримати серію BeReal?

Ви отримуєте серію на BeReal, публікуючи щодня. Публікувати на BeReal легко, якщо ви новачок. Ваша серія почнеться, коли ви опублікуєте свій п’ятий BeReal поспіль. Публікації до запуску цієї функції враховуватимуться заднім числом, тож, можливо, у вас уже є смуга.

Зокрема, бонусні BeReals і RealGroups BeReals не враховуються для вашої серії. Вам потрібно публікувати BeReal принаймні раз на день до наступного сповіщення BeReal, щоб зберегти серію. Пізні BeReals враховуються, тому вам не потрібно публікувати вчасно.

  Як Mac перейде з Intel на власні чіпи ARM від Apple

Ви не можете відновити серію або повернути її, коли ви її перервали. Треба просто починати спочатку. Це ще одна відмінність смуг на BeReal і Snapchat. У Snapchat ви можете повернути свою серію.

Як я можу переглянути свої поточні та минулі серії BeReal?

Вам потрібно отримати доступ до ваших спогадів на BeReal, щоб переглянути свої серії. Є два способи: торкніться піктограми календаря на головному екрані або торкніться «Переглянути всі мої спогади» внизу екрана профілю.

Помаранчеві фініки є частиною смуги. На даті початку кожної серії буде значок полум’я.

BeReal Streaks є чудовою мотивацією публікувати більше публікацій у програмі та залишатися автентичними в соціальних мережах. Було б цікаво побачити, як довго ви зможете зберегти свою серію!

  Як завантажити та видалити збережені ігри Steam