techukraine.net techukraine.net Що таке смарт-термостат Amazon і як ним користуватися?

Що таке смарт-термостат Amazon і як ним користуватися?

Categories:

Ця стаття охоплює історію розвитку. Продовжуйте зв’язуватися з нами, оскільки ми додамо більше інформації, коли вона стане доступною.

Розумний термостат — один із найкращих способів почати будівництво розумного будинку. Окрім полегшення керування опаленням і кондиціонуванням вашого будинку, ви можете заощадити гроші за рахунок меншого споживання енергії.

Ми детальніше розглянемо чудовий варіант від розумного дому — Smart Thermostat Amazon.

Що таке розумний термостат?

Як і інші інтелектуальні технології, розумний термостат привносить технологію в традиційний домашній пристрій.

Після встановлення за допомогою технології Wi-Fi ви можете керувати розумним термостатом за допомогою програми для смартфона або розумного домашнього концентратора.

Є кілька причин, чому вам варто оновити розумний термостат. Це включає в себе зручність, легке планування та навіть можливість трохи заощадити на рахунках за електроенергію.

Ви також можете використовувати інтелектуальний термостат як частину більшої установки розумного дому як частину автоматизації тощо. Наприклад, ви можете автоматично вмикати кондиціонер, коли виходите з дому.

  Врятуйте себе в мультиплатформері Beyond Gravity [Paid]

Встановлення Amazon Smart Thermostat

Розумний термостат Amazon

Торгова марка Amazon

Інтеграція Alexa

Підключення Wi-Fi

Сенсорний дисплей

Вага 3,9 унції

Розміри 3,6 х 3,6 х 0,8 дюймів

Потрібний концентратор №

Потрібен C-провід або адаптер Так

Якщо ви зацікавлені в придбанні термостата, обов’язково запустіть інструмент перевірки сумісності Amazon тут. У цьому посібнику вам знадобиться зняти передню панель термостата, і інструменти не потрібні. Всього за кілька хвилин ви зможете переконатися, що терморегулятор можна встановити у вашому домі.

І перш ніж ви зможете почати використовувати Amazon Smart Thermostat, вам потрібно буде встановити його, оскільки він замінить вашу попередню модель. Будь-хто, хто має хоча б трохи знань про DIY, зможе зробити це без проблем.

Автор зображення: Amazon

Однією з найбільших проблем під час встановлення є C-провід. Це необхідно для постійного живлення термостата. Але, на щастя, якщо у вас немає C-дроту, Amazon пропонує можливість придбати адаптер C-wire разом із термостатом.

  Пояснення щодо протоколу автоматизації вмісту безпеки (SCAP) за 5 хвилин або менше

Додаток Alexa для iOS або Android проведе вас через весь процес встановлення. З будь-якими запитаннями ви також можете звернутися до служби підтримки клієнтів Amazon.

Для тих, хто не хоче турбуватися з установкою, місцевий фахівець з опалення, вентиляції та кондиціонування повітря зможе встановити термостат за окрему плату.

Використання розумного термостата Amazon

Автор зображення: Amazon

Розумний термостат сумісний лише з пристроями Alexa та Echo. Його не можна використовувати з іншими відомими системами розумного дому, такими як Apple HomeKit або Google Home.

Але користувачів Alexa чекає справжнє задоволення. Ви можете налаштувати термостат за допомогою програми Alexa та пристрою Echo разом із самим пристроєм. На термостаті ви можете бачити поточну температуру та регулювати режим і бажану температуру.

Автор зображення: Amazon

У додатку Alexa ви також можете відстежувати та керувати споживанням енергії HVAC. Ця функція є частиною інформаційної панелі Energy Dashboard, яка може допомогти вам побачити, як усі пристрої вашого розумного дому споживають енергію. Розумний термостат також використовує Alexa Hunches, які допомагають керувати вашим розумним будинком. Трохи попрацювавши в додатку Alexa, Alexa може автоматично регулювати температуру у вашому домі, якщо є відчуття, що ви спите або не вдома.

  Як створити нові розділи для групування каналів у Slack

Для більшого контролю ви також можете використовувати програму для програмування повного розкладу температури вдома.

Окрім економії грошей завдяки меншим рахункам за електроенергію, Amazon після покупки розумного термостата надішле вам електронний лист із детальною інформацією про будь-які знижки від постачальників енергії у вашому регіоні. Це може багато разів перевищити ціну самого термостата.

Смарт-термостат Amazon: недорогий спосіб створити розумний дім

Якщо ви початківець у розумному домі або закріпилися в екосистемі Alexa, смарт-термостат Amazon надасть чудовий спосіб полегшити керування системою клімат-контролю та багато іншого.

Поряд із недорогою ціною, термостат пропонує ряд чудових функцій для користувача Alexa. Насолоджуйтеся простотою керування термостатом за допомогою смартфона або пристрою Echo.