Що таке серйозні помилки в секунду? Як це виправити

З розвитком комп’ютерних систем обсяг пам’яті та інформація в ПК також поступово збільшуються. Обробка цієї інформації пам’яті є нормальною частиною важких несправностей. Серйозні помилки не пов’язані з якістю чи маркою пам’яті, а є винятком, який зазвичай виникає під час звичайної чи нерегулярної обробки. У цьому посібнику ми дізнаємося набагато більше про жорсткі помилки пам’яті за секунду, чому виникають надмірні жорсткі помилки та деякі методи, які допоможуть вирішити проблему жорстких помилок пам’яті. Якщо ви шукаєте рішення для серйозних несправностей, пов’язаних із проблемою вільної пам’яті, додайте теги та ознайомтеся з деякими ефективними виправленнями, які дозволять усунути жорсткі несправності монітора ресурсів Windows.

Що таке серйозні помилки в секунду? Як це виправити

Як обговорювалося раніше, жорсткі помилки, раніше відомі як помилки сторінки, є нормальною частиною обробки інформації пам’яті в комп’ютері. Це не проблема, але досить серйозні помилки виникають, коли операційна система отримує сторінки пам’яті з файлу підкачки (віртуальної пам’яті), а не з фізичної пам’яті (RAM). Однак, як надлишок усього погано, так і важкі недоліки. Якщо ви відчуваєте більшу кількість серйозних несправностей, ніж зазвичай, це може означати, що вашому комп’ютеру потрібно більше фізичної пам’яті (RAM). Кількість серйозних несправностей повністю залежить від характеристик і завдань вашого ПК.

Що викликає серйозні помилки з вільною пам’яттю?

Навіть незважаючи на те, що після перевірки системи ви вже знайомі з основною причиною жорстких несправностей, яка полягає в нестачі оперативної пам’яті в ПК. Багато користувачів повідомили, що у них є вільна пам’ять, але вони стикаються з десятками серйозних помилок. У цьому випадку не вводьте в оману доступну або вільну пам’ять, як показано в диспетчері завдань вашого ПК. Більша частина цієї пам’яті невільна і вже використовується, що призводить до великого протиріччя.

Крім проблем з пам’яттю, для вас може бути проблема, яка перевищує звичайне число (20 або менше, враховуючи обсяг оперативної пам’яті). Це може виникнути через різні причини, перелічені нижче.

  • Жорсткі помилки за секунду виникають, коли пам’ять адрес певної програми переключено на головний файл підкачки, а не на слот основної пам’яті. Це призводить до уповільнення роботи комп’ютера та збільшення активності жорсткого диска через спроби знайти відсутню пам’ять.
  • Крім того, під час поломки жорсткого диска може виникнути проблема високої несправності жорсткого диска. У цьому випадку жорсткий диск продовжує працювати на повній швидкості, поки ваш комп’ютер переносить диск, або коли програма перестає відповідати.
  • Крім того, під час одночасного запуску надто великої кількості програм на ПК можуть виникнути важкі збої.
  Як робити фотографії, які завжди у фокусі

Що таке жорсткі помилки монітора ресурсів Windows?

Монітор ресурсів це важливий інструмент для ПК, який передає інформацію про важливі системи, що працюють на вашому комп’ютері, у режимі реального часу. Утиліта надзвичайно корисна для моніторингу стану вашої системи та вирішення проблем, пов’язаних із її продуктивністю. Ви можете перевірити наявність і розподіл кількох ресурсів у вашій системі за допомогою Resource Monitor. Ви також можете перевірити інформацію про використання апаратного забезпечення, включаючи пам’ять, ЦП, диск і мережу, а також програмне забезпечення, включаючи дескриптори файлів і модулі. У його розділі «Пам’ять» ви, ймовірно, перевірите кількість серйозних помилок/с, що представляє відсоток використаної фізичної пам’яті. Загалом, Resource Monitor є надзвичайно важливою утилітою у всіх версіях Windows.

Як виправляти жорсткі помилки пам’яті за секунду

Якщо у вашій системі виникає велика кількість серйозних збоїв (сотні/с), вам потрібно вирішити цю проблему, пам’ятаючи про можливі причини, згадані вище, які можуть спровокувати цю ситуацію. Отже, давайте почнемо з методів усунення несправностей, щоб вирішити цю ситуацію для вас.

Спосіб 1: додайте більше оперативної пам’яті

Як ми вже обговорювали, основною причиною більшої кількості жорстких помилок за секунду є низький рівень оперативної пам’яті. Тому, щоб подолати проблему важких несправностей, вам потрібно більше оперативної пам’яті. Чим більше у вас його, тим менше складних помилок ви будете мати на секунду. Для цього ви можете почати з перевірки конфігурації системи, щоб дізнатися, чи достатньо у вас оперативної пам’яті в поточній версії Windows. Якщо ви не відповідаєте вимогам (для 64-розрядної версії потрібно вдвічі більше пам’яті, ніж для 32-розрядної версії), вам потрібно придбати додаткову оперативну пам’ять або додати більше до комп’ютера. Ви можете переглянути наш посібник про те, як збільшити оперативну пам’ять у Windows 7 і 10.

  Як використовувати новий додаток Compass на Apple Watch

Крім того, щоб збільшити обсяг відеопам’яті (VRAM), ви можете переглянути наш посібник із 3 способів збільшення обсягу виділеної відеопам’яті у Windows 10.

Спосіб 2. Знову ввімкніть Pagefile.sys

Якщо ви зіткнулися з серйозними помилками вільної пам’яті, цей спосіб допоможе вам досить ефективно вирішити проблему. Він включає в себе вимкнення та повторне ввімкнення Pagefile.sys. Ваш ПК з Windows розроблено для використання файлу підкачки.

  • Файл підкачки допомагає ефективніше використовувати фізичну пам’ять, видаляючи з оперативної пам’яті змінені сторінки, до яких звертаються рідко.
  • Файл підкачки необхідний, щоб отримати максимальну віддачу від оперативної пам’яті. Ви можете внести в нього зміни, налаштувавши його розмір, налаштувавши конфігурації, а також вимкнувши його, щоб зменшити кількість серйозних помилок.

Ось як можна спочатку вимкнути, а потім знову ввімкнути Pagefile.sys:

Примітка. Якщо файл сторінки вимкнено, деякі програми не працюватимуть належним чином, оскільки вони призначені виключно для його використання.

1. Відкрийте Провідник файлів, натиснувши одночасно клавіші Windows + E.

2. Тепер клацніть правою кнопкою миші Цей ПК і виберіть у меню пункт Властивості.

3. Клацніть «Додаткові параметри системи» на бічній панелі.

4. На вкладці Додатково клацніть Параметри… у розділі Продуктивність.

5. Тепер на вкладці Додатково натисніть кнопку Змінити….

6. Потім зніміть прапорець Автоматично керувати розміром файлу підкачки для всіх дисків.

7. Тепер виберіть диск, на якому потрібно вимкнути Pagefile.sys, і виберіть «Без файлу підкачки».

8. Потім натисніть «Встановити» > «ОК», щоб зберегти зміни.

9. Після завершення перезавантажте ПК, щоб застосувати внесені зміни.

10. Нарешті, ви можете повторно ввімкнути Pagefile.sys за допомогою кроків, наведених вище.

Спосіб 3: Визначте джерело ресурсів і завершіть дерево процесу

Якщо ви все ще боретеся з жорсткими помилками монітора ресурсів Windows, спробуйте визначити програму, яка збільшує жорсткі помилки/с. Цей процес несе відповідальність за забагато пам’яті на вашому комп’ютері, і тому є винуватцем. За допомогою Resource Monitor ви можете легко знайти основний процес, відповідальний за цю ситуацію. Отже, дотримуйтеся наведених нижче кроків, щоб знайти ресурс, який збирає ресурси у вашій системі:

  Знайдіть свій легальний імміграційний статус у США та отримайте корисні ресурси

1. Одночасно натисніть клавіші Ctrl + Shift + Esc, щоб запустити диспетчер завдань.

2. Перейдіть на вкладку «Продуктивність» і натисніть «Відкрити монітор ресурсів».

3. На вкладці «Пам’ять» у вікні «Монітор ресурсів» клацніть стовпець «Жорсткі помилки».

4. Тепер перевірте процес, що сповільнює ваш ПК, і клацніть правою кнопкою миші на ньому.

5. Щоб завершити завдання, у меню виберіть «Завершити дерево процесів».

Примітка. Якщо програма не є важливою, її можна видалити.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Скільки важких помилок за секунду є нормальним?

Відповідь У середньому 20 або менше серйозних збоїв на секунду є нормальним, залежно від оперативної пам’яті вашої системи.

Q2. Чи поширені збої пам’яті?

Відповідь Так. Жорсткі помилки пам’яті є поширеними і є частиною обробки пам’яті. Їх не слід сприймати як помилки. Вони означають, що блочну пам’ять потрібно було отримати з віртуальної пам’яті, ніж з оперативної пам’яті.

Q3. Як я можу відстежувати серйозні помилки сторінки?

Відповідь За допомогою консолі Performance Monitor (Perfmon) можна відстежувати жорсткі помилки сторінки. Він представляє загальну кількість помилок сторінки в системі.

Q4. Що призводить до поломки диска?

Відповідь Збій диска спричинений використанням віртуальної пам’яті. Він передбачає швидкий обмін даними з жорсткого диска, коли програма перестає відповідати.

Q5. У чому причина великого використання пам’яті?

Відповідь Велике використання пам’яті в системі є результатом перевантаження багатьох внутрішніх процесів.

***

Ми сподіваємося, що наш документ допоможе вам добре і ви зможете дізнатися багато про серйозні помилки в секунду та способи виправлення зайвих серйозних помилок у вашій системі. Якщо так, повідомте нам, який із методів допоміг вам у вирішенні проблеми з пам’яттю. Ви можете залишити свої запити чи пропозиції в розділі коментарів нижче.