Що таке секретні коди 7DS Grand Cross Secret Box?

Якщо ви фанат аніме та аніме-ігор, 7DS Grand Cross — одна з найкращих ігор. Захоплюючий сюжет і приголомшливий геймплей забезпечують користувачам досвід світового рівня. У міру того, як користувачі грають і підвищуються рівень у грі, ігровий процес стає складнішим. Багато користувачів покладаються на секретний код скриньки 7DS Grand Cross для покращення продуктивності в іграх. Секретні коди можуть мати вирішальне значення у вашій ігровій пригоді, оскільки вони можуть дати вам корисні інструменти та бонуси. Секретний код скриньки Seven Deadly Sins Grand Cross можна використати в грі, щоб заробити ці нагороди та отримати перевагу для великих виграшів. У цьому посібнику ми підготували список усіх активних секретних кодів скриньки «Сім смертних гріхів». Ці коди можна використовувати для отримання різноманітних винагород. Якщо ви новачок і не знаєте, як активувати коди в грі, ми детально пояснили процес активації коду 7DS Grand Cross. Отже, якщо ви той, хто шукає секретні коди ящиків 7DS, ви прийшли в потрібне місце.

Що таке секретні коди 7DS Grand Cross Secret Box?

Далі в цій статті ви дізнаєтеся, що таке секретний код скриньки 7DS Grand Cross. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Що таке сім смертних гріхів?

Сім смертних гріхів, або 7DS, є однією з найпопулярніших мобільних ігор. Гра доступна для завантаження для пристроїв Android та iOS, а також нею можна насолоджуватися на пристроях Microsoft Windows. Seven Deadly Sins розроблено ігровою компанією Netmarble. Гра має понад 1Cr завантажень у магазині Google Play і середній рейтинг 4,3. Геймплей обертається навколо історії аніме, і гравці повинні стежити за захоплюючими пригодами різних персонажів у грі.

Що таке секретні коди ящиків 7DS?

Секретний код скриньки 7DS Grand Cross необхідний для гри. Ці секретні коди є унікальними кодами, які гравець може використовувати, щоб отримати безкоштовні нагороди та подарунки в грі. Ігрові нагороди можуть варіюватися від монет до ігрових скінів та інших ігрових предметів. Ці секретні коди можуть допомогти гравцеві підвищити свої шанси на перемогу. Тому багато гравців продовжують шукати весь новий секретний код коробки Seven Deadly Sins Grand Cross для гри, щоб отримати найкращі винагороди.

  Як поділитися своїм екраном у Google Meet

Який список доступних кодів скриньки 7DS Grand Cross Secret?

Нижче наведено список усіх робочих та активних кодів секретної скриньки «Сім смертних гріхів». Наведений нижче код активації 7DS Grand Cross наразі доступний і його можна активувати в грі.

 • 7DSНОВИЙ ПОДАРУНОК: скористайтеся цим кодом, щоб отримати код подарунка на SSR Confirmed Ticket x1 (посилання для використання купона) (додано 27 липня 2023 р.) (нове)

 • 7DSGIFT4U: використовуйте цей код, щоб обміняти код подарунка на 10 діамантів (Посилання для активації купона) (Додано 27 липня 2023 р.) (Нове)

 • Eikthyrnir: використовуйте цей код, щоб обміняти код подарунка на ексклюзивні винагороди (додано 8 лютого 2022 р.)

 • LOVE7DS: використовуйте цей код, щоб обміняти код подарунка на ексклюзивні винагороди (код події Happy Stamp Rally, тиждень 6) (додано 10 вересня 2021 р.)

 • 7DSFATEOFTHEGODS: використовуйте цей код, щоб обміняти код подарунка на ексклюзивні нагороди

 • VOTE7DS: використовуйте цей код, щоб обміняти код подарунка на ексклюзивні винагороди (код події Happy Stamp Rally, тиждень 3) (додано 10 вересня 2021 р.)

 • SHARE7DS: використовуйте цей код, щоб обміняти код подарунка на ексклюзивні винагороди (код події Happy Stamp Rally, тиждень 2) (додано 2 вересня 2021 р.)

 • LIKE7DS: скористайтеся секретним кодом ящика 7DS Grand Cross, щоб обміняти код подарунка на квиток SSR x1 (код події Happy Stamp Rally, тиждень 1) (додано 27 серпня 2021 р.)

 • 7dstogether: скористайтеся цим кодом, щоб отримати код подарунка для Mystery Box (4-й день версії JP)

 • Thefestival: скористайтеся цим кодом, щоб отримати подарунковий код для Mystery Box (3-й день версії JP)

 • thxfullcounter: скористайтеся секретним кодом скриньки «Сім смертних гріхів Великого хреста», щоб отримати код подарунка для Mystery Box (версія JP, день 2)

 • 3000dlmerci: скористайтеся цим кодом секретної скриньки «Сім смертних гріхів», щоб отримати подарунковий код для Mystery Box (версія JP для першого дня)

 • 7DS1Year: скористайтеся цим кодом активації 7DS Grand Cross, щоб обміняти подарунковий код на нагороди Secret Box

 • dem0n: скористайтеся цим кодом, щоб обміняти подарунковий код на нагороди Secret Box

 • ITBE2020: скористайтеся цим кодом, щоб обміняти подарунковий код на нагороди Tournament Secret Box

 • Лицарі: скористайтеся цим кодом, щоб обміняти подарунковий код на нагороди Secret Box

 • Подяка: скористайтеся цим кодом, щоб обміняти подарунковий код на нагороди Secret Box

 • Вбивця: скористайтеся цим кодом, щоб обміняти подарунковий код на нагороди Secret Box

 • LvMeli: скористайтеся цим кодом, щоб обміняти подарунковий код на нагороди Secret Box

 • Фестиваль: скористайтеся цим кодом, щоб обміняти подарунковий код на винагороди Secret Box

 • 7DS100: скористайтеся цим кодом, щоб обміняти подарунковий код на нагороди Secret Box

 • Сонечко: скористайтеся цим кодом, щоб обміняти подарунковий код на нагороди Secret Box

 • Whatcode: скористайтеся цим кодом, щоб обміняти подарунковий код на нагороди Secret Box

Який список секретних скриньок 7DS Grand Cross із вичерпаним терміном придатності?

Наразі немає прострочених кодів для 7DS Grand Cross Secret Box. Коли термін дії поточного коду закінчується, вони оновлюються новими кодами.

Як отримати коди скриньки Grand Cross Secret 7DS?

Багатьом новим користувачам може здатися складним отримати коди секретної скриньки 7DS Grand Cross. Однак активувати коди дуже легко, і це можна зробити, виконавши кілька простих кроків. Ви можете ретельно виконати ці прості кроки, щоб отримати код секретної скриньки «Сім смертних гріхів».

1. Запустіть гру The Seven Deadly Sins на своєму Android або iOS пристрій.

2. Пройдіть розділ 1 у грі, щоб використовувати секретні коди 7DS.

3. У верхньому правому куті екрана натисніть значок пошти.

4. Тепер перейдіть на вкладку «Вхідні» та вимагайте секретну скриньку.

5. У нижньому правому куті екрана натисніть опцію «Меню» та виберіть опцію «Зберігання предметів».

6. Тепер торкніться вкладки «1 використання».

7. Торкніться потрібного секретного поля.

8. Введіть секретний код і натисніть «Відкрити», щоб активувати код активації 7DS Grand Cross.

Як отримати нові коди скриньок Grand Cross Secret 7DS?

Щоразу, коли Netmarble випускає нові коди, повідомлення про це публікуються через офіційні менеджери соціальних мереж. Ви можете слідкувати за розробниками на їхніх офіційних платформах соціальних мереж, щоб отримувати останні оновлення про гру, включаючи новини про випуск нових кодів і закінчення терміну дії існуючих кодів.

За розробниками можна стежити Facebook і Twitter. Багато спеціалізованих веб-сайтів і блогів повідомляють вам про будь-які новини та оголошення щодо гри, ви також можете стежити за цими блогами, щоб бути в курсі.

Чи можу я грати в гру «Сім смертних гріхів» на своєму ПК?

Так, гра Seven Deadly Sins доступна для Microsoft Windows і iOS пристроїв. Ви можете встановити його на свій комп’ютер і насолоджуватися грою.

Чому не працюють коди великого хреста «Сім смертних гріхів»?

Якщо код був припинений розробниками, він не працюватиме. Можливо, ви також ввели неправильний код під час активації.

Де я можу знайти коди для гри «Сім смертних гріхів»?

Ви можете стежити за розробниками ігор на їхніх офіційних платформах соціальних мереж, щоб отримувати новини про останні випущені ігрові коди. Ви також можете стежити за спеціальними блогами, щоб отримувати їх оновлення.

***

Сподіваємось, цей посібник був для вас корисним і ви змогли отримати список секретного коду скриньки 7DS Grand Cross. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.