techukraine.net techukraine.net Що таке роззброєння та реконструкція вмісту? Як інструменти CDR захищають вас від шкідливих файлів

Що таке роззброєння та реконструкція вмісту? Як інструменти CDR захищають вас від шкідливих файлів

Categories:

Фішинг є одним із провідних способів зараження ПК і мобільних пристроїв шкідливим програмним забезпеченням. Люди використовують різні методи фішингу, щоб обманом змусити інших відкрити шкідливі вкладення електронної пошти, заражаючи при цьому їхні пристрої. Але за допомогою інструмента зняття з охорони та відновлення вмісту ви можете видалити шкідливий вміст із документів і захистити свої системи та мережу. Що таке зняття з охорони та відновлення вмісту, як це працює та чи є якісь недоліки? Давай дізнаємось.

Що таке роззброєння та реконструкція вмісту?

Розблокування та реконструкція вмісту (CDR), також відома як вилучення загроз, очищення файлів або даних, — це технологія безпеки, яка видаляє з документів виконуваний вміст.

Якщо хтось надіслав вам заражене вкладення електронної пошти, інструмент CDR видалить шкідливий код із вкладення. Це означає, що ваша система не буде заражена, навіть якщо ви завантажите вкладення на свій пристрій.

На відміну від більшості рішень безпеки, які покладаються на виявлення для запобігання загрозам, CDR припускає, що всі вхідні файли є шкідливими, і видаляє з них активний вміст. Технологія CDR також може захистити ваші комп’ютерні системи та мережу від атак нульового дня.

Ви можете застосувати технологію роззброєння та відновлення вмісту, щоб захистити широкий спектр точок входу в мережу, таких як комп’ютери, електронні листи, служби обміну файлами та багато іншого.

Як працює роззброєння та відновлення вмісту?

Коротко про технологію роззброєння та реконструкції вмісту:

  • Інструмент CDR деконструює файл на його елементарні компоненти.
  • Кожен компонент сканується для виявлення будь-яких потенційно шкідливих елементів, таких як макроси та вбудовані сценарії.
  • Усі компоненти файлу звільнені від шкідливих елементів.
  • З решти безпечних компонентів створюється новий файл і надсилається одержувачу.
  Виділіть текст і затемніть інші елементи сторінки, щоб краще читати

Технологія роззброєння та реконструкції вмісту підтримує різні формати файлів, включаючи PDF, документи Microsoft Office, HTML, мультимедійні файли (включаючи файли зображень, відеофайли та аудіофайли) та багато інших.

Крім того, деякі інструменти CDR дозволяють змінити вихідний файл на інший формат. Ви також можете отримати доступ до оригінальних файлів, коли під час аналізу пісочниці CDR буде підтверджено, що вони безпечні.

Типи роззброєння та реконструкції вмісту?

Нижче наведено три типи вмісту, а також технології зняття з охорони та відновлення.

1. Перетворення плоских файлів

Цей тип технології роззброєння та реконструкції вмісту захищає від відомих і невідомих загроз, перетворюючи файли з активним вмістом на плоскі PDF-файли, видаляючи такий вміст, як макроси, поля та гіперпосилання.

Отже, пристрої користувачів не будуть інфіковані шкідливим програмним забезпеченням, оскільки файли, які вони завантажують у свої системи, не містять шкідливих елементів.

2. Видалення вмісту

Технологія видалення вмісту CDR видаляє лише певні типи вмісту, наприклад вбудовані шкідливі об’єкти або потенційно активний вміст, щоб гарантувати, що користувачі завантажують на свої пристрої лише безпечні файли.

3. Позитивний відбір

Це найдосконаліша технологія CDR. Він реконструює файл, завантажуючи лише завідомо хороший, позитивно вибраний вміст з оригінального файлу. Перебудований файл часто зберігає повну зручність, функціональність і точність вихідного файлу.

Переваги технології CDR

Технологія роззброєння та реконструкції вмісту захищає системи від потенційно шкідливих файлів. Він пропонує численні переваги для організаційної безпеки.

1. Захист від загроз нульового дня

Впровадження технології CDR видалить виконуваний вміст із документів, завантажених з Інтернету, незалежно від того, чи є він шкідливим чи ні. Це означає, що інструмент CDR захистить вас від загроз нульового дня.

  9 інструментів для перевірки чорних списків доменів (DNSBL) на наявність проблем із доставкою електронної пошти

2. Підвищення продуктивності

Співробітникам часто доводиться шукати в Інтернеті та завантажувати документи, щоб ефективно виконувати свою роботу. Але завантаження з Інтернету може заразити системи та мережі різними типами шкідливих програм.

Тому служби безпеки іноді вводять обмеження на завантаження певних типів файлів. Це може вплинути на здатність працівників шукати та вільно завантажувати з Інтернету.

Однак вам не потрібно обмежувати завантаження файлів будь-якого типу, якщо ви використовуєте інструмент CDR. Шкідливі вбудовані об’єкти будуть видалені з документів автоматично, а ваші співробітники отримають чисті документи, вільні від відомих і невідомих шкідливих програм. Оскільки вони можуть вільно завантажувати документи з Інтернету, це підвищить їх продуктивність.

3. Захищає кілька джерел від кіберзагроз

Технологія роззброєння та реконструкції вмісту може захистити вашу організацію від загроз, прихованих у документах у багатьох точках, включаючи електронні листи, веб-браузери, файлові сервери, хмару тощо.

Таким чином, запровадивши один інструмент безпеки, ви можете захистити кілька точок.

4. Зменште ризики витоку даних

Атаки з використанням програм-вимагачів, які важко видалити, є основною причиною витоку даних. А вкладення електронної пошти та фішингові атаки є популярними векторами атак.

Відповідно до Hornetsecurity Researchелектронні листи та фішингові атаки спричиняють приблизно 57 відсотків атак програм-вимагачів.

CDR видаляє шкідливий вміст із вкладень електронної пошти, захищаючи таким чином ваші системи та мережу від відомих і невідомих загроз програм-вимагачів.

Як реалізувати рішення CDR

Коли мова йде про впровадження рішення CDR, вам слід шукати постачальника, який відповідає вашим вимогам безпеки.

  11 інструментів CSV для перетворення, форматування, перевірки тощо

Ось кілька запитань, які допоможуть вам вибрати правильного постачальника CDR:

  • Скільки типів файлів він підтримує?
  • Чи повністю збережена придатність документів?
  • Яку операційну систему підтримує інструмент CDR?
  • Наскільки безпечним є інструмент CDR?
  • Чи можете ви створити контрольний слід для CDR?

Крім того, вам слід уточнити у постачальника, чи дозволяє він встановлювати різні політики для окремих каналів даних. Наприклад, чи дозволить інструмент CDR зберегти форми, які можна заповнити, у документах MS Word?

Мінуси технології CDR

Інструмент CDR видаляє активний вміст із документів, і користувачі отримують плоскі документи. Це означає, що хтось, хто очікує електронну таблицю з макросами з надійного джерела, може отримати плоский файл із вимкненими основними функціями.

Навіть якщо інструмент CDR базується на позитивному відборі, іноді він може видаляти певні елементи файлу, що впливає на функціональність отриманих файлів.

Відповідно, користувач не може редагувати або працювати над отриманим документом, оскільки документ не має повної функціональності. Це може вплинути на їх продуктивність.

Хоча деякі інструменти CDR можуть допомогти користувачам отримати оригінальні файли після аналізу пісочниці, це створює затримки в отриманні документів. Оригінальні файли іноді недоступні, коли вони потрібні користувачам.

Впровадити роззброєння та реконструкцію вмісту для вилучення загроз

Завантаження з Інтернету становлять серйозну загрозу безпеці. Ви ніколи не дізнаєтеся, який документ містить шкідливі елементи, що заражають ваші системи та мережу. Таким чином, наявність інструменту роззброєння та реконструкції вмісту має вирішальне значення для покращення стану безпеки вашої компанії.

Інструмент CDR також може допомогти вам боротися з атаками на підроблені файли, під час яких хакери підробляють розширення файлів для поширення троянських програм.