techukraine.net techukraine.net Що таке режим великого зображення Steam і як ним користуватися?

Що таке режим великого зображення Steam і як ним користуватися?

Categories:

Режим Big Picture у Steam дає змогу переміщатися в Steam лише за допомогою контролера, миша чи клавіатура не потрібні. Якщо ви багато граєте в ігри за допомогою контролера або використовуєте Steam у вітальні, режим Big Picture може стати саме тим, що вам потрібно, щоб вивести свою ігрову систему на новий рівень.

Якщо це звучить як те, що вас зацікавить, у цій статті буде точно пояснено, що таке режим Big Picture у Steam і як ним користуватися.

Що таке режим великого зображення Steam?

Режим Big Picture — це функція Steam, яка надає платформі абсолютно новий інтерфейс користувача. Цей інтерфейс користувача простий у навігації за допомогою контролера та має більший шрифт, щоб полегшити читання, коли ви граєте на екранах телевізорів. Це дозволяє вам насолоджуватися іграми Steam, не встаючи з дивана, а не сидячи за столом, згорбившись над комп’ютером.

Режим Big Picture виглядає подібно до інтерфейсів головного екрана багатьох ваших улюблених ігрових консолей. Він надає вам усі функції настільної програми, але в новому зручному для читання форматі.

  Slingshot випущено, і для нього потрібен ваш номер телефону

Чому я повинен використовувати режим великого зображення Steam?

Режим Big Picture розроблено спеціально для того, щоб допомогти геймерам налаштувати та використовувати контролери консолі для ігор у Steam. Не всім подобається грати за допомогою клавіатури та миші, деякі воліють підключити Steam до свого телевізора та відпочити на дивані з контролером. Є багато способів транслювати комп’ютерні ігри на телевізор, і режим Big Picture – ідеальний спосіб об’єднати все разом і створити відчуття, ніби ви граєте на домашній консолі.

Але хоча він розроблений, щоб допомогти геймерам використовувати Steam за допомогою контролера замість миші та клавіатури, вам не обов’язково грати у своїй вітальні, щоб використовувати режим Big Picture. Режим Big Picture у Steam добре працює в будь-яких умовах, і він не лише для використання на телевізорі.

Як запустити режим Big Picture у Steam

Якщо ви хочете використовувати режим Big Picture у Steam, спочатку переконайтеся, що ваша система відповідає вимогам. Режим Big Picture наразі працює на Windows 7 або новіших версіях, MacOS 10.11 або новіших версіях, комп’ютерах Linux із найновішими версіями Ubuntu та SteamOS.

  Blogtrottr перетворює RSS-канали на листи новин електронною поштою за допомогою фільтрів сюжетів

Якщо ваш пристрій відповідає наведеним вище вимогам, ви готові продовжити. Ось деякі основні інструкції щодо запуску режиму Big Picture.

Як увійти в режим великого зображення

Є кілька способів запустити режим Big Picture у Steam. Перший і найпростіший спосіб — натиснути кнопку «Додому» на контролері. Крім того, ви можете натиснути значок режиму Big Picture у верхньому правому куті екрана. Це виглядає як маленький монітор.

Ви також можете перейти в режим великого зображення, вибравши «Перегляд» у меню у верхньому лівому куті та натиснувши «Режим великого зображення».

Якщо ви переважно використовуєте Steam із контролером, ви також можете налаштувати Steam на завантаження в режимі великого зображення кожного разу, коли ви його відкриваєте.

Для цього перейдіть у налаштування, виберіть «Інтерфейс» і натисніть «Запустити Steam у режимі великого зображення».

Як вийти з режиму великого зображення

Щоб вийти з режиму Big Picture, перейдіть до меню, натисніть живлення, а потім виберіть Exit Big Picture.

Якщо ваша клавіатура поруч, ви також можете натиснути клавіші Alt і Enter одночасно.

  Як видалити контакти на iPhone

Рівні підтримки контролерів

Хоча ви можете відкрити будь-яку гру Steam у режимі Big Picture, не кожна гра має повну підтримку контролера. Steam використовує піктограми контролера, щоб показати сумісність контролера.

Якщо ви бачите частково заповнений значок контролера поруч із назвою гри, ця гра пропонує часткову підтримку контролера. Під час завантаження, запуску або гри може знадобитися використання миші та клавіатури.

Якщо біля назви гри ви бачите заповнений значок контролера, ця гра пропонує повну підтримку контролера. Ви повинні мати можливість завантажувати, запускати та грати в цю гру лише за допомогою контролера.

Тепер ви можете використовувати режим Big Picture у Steam

Це було базове керівництво щодо використання режиму Big Picture у Steam. Якщо ви використовуєте контролер під час гри на комп’ютері чи телевізорі, тепер ви можете перейти в режим великого зображення, коли забажаєте. Це так само просто, як утримувати кнопку «Додому» на контролері.

Тепер ви можете влаштуватися зручніше та насолоджуватися Steam, сидячи в теплих обіймах свого дивана, а не напружувати спину, наводячи курсор миші та клавіатури на стіл.