Що таке Редакція? 8 найкращих програм для редагування конфіденційних даних

| | 0 Comments| 7:57 PM
Categories:

Програмне забезпечення для редагування — це інструмент, який може шукати та видаляти текст, зображення, аудіо та інший вміст, що містить особисту, конфіденційну або конфіденційну інформацію.

Інструменти допомагають надійно замаскувати або видалити конфіденційну інформацію з документа, веб-сайту, відеозапису чи іншого джерела інформації перед тим, як надати її іншим людям, які не мають права переглядати весь документ.

Окрім виключення конфіденційних даних, програмне забезпечення та інструменти редагування дозволяють компаніям дотримуватися різноманітних правил захисту даних, які забороняють передавати особисту інформацію без згоди клієнта. Отже, це покращує конфіденційність і безпеку даних і клієнтів, одночасно мінімізуючи комерційні та королівські ризики для розкриття особистої інформації.

Зазвичай відображення номерів кредитних карток, банківських рахунків та іншої конфіденційної інформації в документах, повідомленнях електронної пошти, інформаційних панелях додатків та інших областях підвищує ризик несанкціонованого доступу та викрадення конфіденційних даних. Злочинці можуть викрасти дані та використати їх для здійснення атак, погрожувати користувачам і продавати інформацію серед багатьох інших злочинів.

Щоб зменшити ризики та відповідати стандартам конфіденційності даних, таким як GDPR, PCI та DSS, важливо видалити всю конфіденційну інформацію, перш ніж ділитися вмістом з ширшою аудиторією. Наприклад, під час судового розгляду в правовому положенні процес редагування видаляє або затемнює конфіденційну або привілейовану інформацію з документів перед обміном ними.

Програмне забезпечення редагування

На відміну від фізичних документів, які використовують чорний маркер для маскування конфіденційних даних, процеси редагування в електронних документах більш ефективні, оскільки вони остаточно видаляють конфіденційну інформацію. Однак для цього потрібне ефективне та надійне програмне забезпечення редагування.

Коли ви шукаєте програмне забезпечення або інструмент редагування, автоматизовані рішення швидші, простіші у використанні та ефективніші, ніж ті, які покладаються на ручні дії. Інші бажані функції включають можливість автоматичного відстеження та надання звіту про дії редагування. Крім спрощення аудиторської роботи, це дає можливість організаціям легко перевірити та переконатися, що вони відповідають необхідним вимогам законодавства.

Хоча на ринку існує багато рішень, ось найкращі інструменти редагування, які допоможуть вам захистити конфіденційні дані під час спільного використання чи обміну цифровим вмістом.

Adobe Acrobat Professional

Adobe Acrobat Pro редагування — потужна функція для видалення конфіденційної інформації з файлів PDF. Окрім створення PDF-файлів, програмне забезпечення Adobe має функцію видалення прихованої інформації, яка дозволяє редагувати конфіденційний текст, зображення та іншу конфіденційну інформацію.

  Генеративні змагальні мережі (GAN): Вступ

Функція «Видалити приховану інформацію», компонент Adobe Acrobat Pro, дозволяє видаляти текст, зображення та навіть приховану конфіденційну або особисту інформацію.

особливості

 • Продезінфікуйте документи, щоб видалити всю видиму та приховану конфіденційну інформацію перед публікацією файлу PDF.
 • Шукайте та редагуйте певні шаблони, фрази, одне чи кілька слів для редагування.
 • Видаліть ім’я автора документа, дату створення, водяні знаки, вкладення та інший прихований текст і метадані.
 • Після редагування додайте коди редагування, кольорові прямокутники, барвисті фігури або спеціальний текст поверх вилучених елементів.

Це програмне забезпечення також дозволяє видаляти поля форми, дії, JavaScript та інший вміст або код, який дає змогу модифікувати чи змінити вигляд документа.

Відповідь на вихід

The Відповідь на вихід це надійне та потужне програмне забезпечення, яке забезпечує автоматичне редагування електронних листів перед доставкою їх одержувачам. Рішення, яке працює в основному як хмарний поштовий сервер, доступне для таких програм, як MS Outlook і платформ Windows, iOS і Android.

особливості

 • Надійний і надійний інструмент редагування електронної пошти ідеально підходить для суворо регульованих галузей, які потребують дотримання суворих правил захисту даних і конфіденційності.
 • Інтелектуальна система захисту електронної пошти забезпечує наскрізний захист конфіденційної інформації, гарантуючи безпечне надсилання та отримання електронних листів, що містять конфіденційні дані.
 • Автоматичний захист конфіденційних даних за допомогою високоефективного шифрування на рівні повідомлень.
 • Доступні мобільні програми, які дозволяють користувачам телефонів Windows, iOS або Android отримати доступ до платформи Egress.
 • Дозволяє дотримуватися найкращих методів захисту конфіденційності даних, а також нормативних актів

На відміну від звичайної практики, поштовий клієнт не завантажує електронні листи. Натомість інструменти дозволяють читати та надсилати електронні листи безпосередньо з сервера Egress.

CaseGuard

CaseGuard це потужний і надійний інструмент редагування, який видаляє конфіденційну інформацію зі складних файлів PDF, зображень, аудіо та відео.

особливості

 • Редагує будь-який документ незалежно від галузі. Типові програми включають видалення конфіденційної інформації, такої як імена, номери кредитних карток, адреси електронної пошти та інші особисті дані з медичних, поліцейських, кадрових і банківських записів, податкових форм тощо.
 • Це дозволяє автоматично виявляти та швидко редагувати конфіденційну інформацію, таку як обличчя, номерні знаки, людей, екрани, папери, транспортні засоби тощо, з широкого діапазону відеоматеріалів.
 • Дозволяє легко, швидко й автоматично редагувати, транскрибувати та перекладати файли, які містять конфіденційну інформацію
 • Це дозволяє виконувати масове редагування, дозволяючи автоматично та швидко видаляти конфіденційну інформацію з тисяч сторінок і зображень, а також годин відео- чи аудіозаписів.
  Як розпізнати посилання на шкідливі програми та що робити, якщо ви випадково натиснули

Комплексне рішення підходить для кількох типів файлів майже в будь-якій галузі. Його простий у використанні та інтуїтивно зрозумілий робочий процес робить його придатним для всіх, у тому числі для тих, хто має невеликий досвід редагування.

Ціль Redact

Ціль Redact це потужний, швидкий і економічно ефективний інструмент редагування, який назавжди блокує вибрану конфіденційну інформацію з електронних документів.

особливості

 • Видаляє всю конфіденційну, особисту або конфіденційну інформацію майже з будь-якого типу електронних документів (електронні листи, Excel, Word, зображення, графіка, PDF і складні документи).
 • Безповоротно видаляє всю вибрану інформацію та пов’язані сліди, такі як метадані, прихований код, автор, дата створення та інші атрибути.
 • Простий, настроюваний та інтелектуальний інструмент, який дозволяє шукати структуровані дані чи певні фрази, створювати власні правила, співпрацювати тощо.
 • Масштабований і автоматизований із можливостями економії часу, такими як масове редагування великого обсягу документів, кількох сторінок або груп документів.
 • Перегляньте документ разом із відповідними людьми перед завершенням процесу редагування.

Під час редагування інструмент створює робочу копію, зберігаючи оригінальний документ без змін. Крім того, створюється остаточна відредагована версія, а також необов’язкова аудиторська копія.

Редакція даних Oracle

Oracle Data Redaction — ефективний інструмент, який забезпечує розширене блокування конфіденційних даних у режимі реального часу. загалом, Розширений пакет безпеки Oracle Компонент дозволяє маскувати дані, що відповідають конкретним запитам додатків, таким чином дозволяючи вам відповідати нормам, таким як SOA, PCI DSS тощо.

особливості

 • Маскуйте конфіденційні дані, які відображають програми баз даних, таким чином гарантуючи, що неавторизовані користувачі не зможуть побачити конфіденційну інформацію
 • Забезпечує вибіркове маскування на льоту конфіденційної інформації в результатах запиту до бази даних перед відображенням програмами.
 • Гнучкість виконання повного, довільного або часткового редагування, наприклад маскування цілого стовпця бази даних або лише частини.
 • Дозволяє шукати та редагувати шаблони даних на основі регулярних виразів, таких як адреси електронної пошти.
 • Підходить для програм, де дані часто змінюються.

Як правило, інструмент не змінює вихідні дані, тип і формат. Він зберігає дані в сховищі, буферах і кешах.

The ID щита екстракту це автоматичне, швидке, високоточне та інтелектуальне програмне забезпечення для редагування, яке дає вам змогу відповідати широкому спектру нормативних актів.

особливості

 • Використовує розширене машинне навчання та алгоритми для редагування попередньо визначених конфіденційних даних, що передбачає потенційні особисті дані, які потребують видалення. Потім він використовує ML для навчання на виході та автоматичного підвищення точності.
 • Настроюваний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача дозволяє додавати або змінювати редагування на льоту.
 • Автоматизований, швидкий і ефективний інструмент індексування та редагування з точністю 99%.
 • Інтелектуальне програмне забезпечення для редагування та класифікації документів із розширеними інструментами вилучення даних і потужними алгоритмами.
 • Настроювана та проста у використанні панель аналітики.
  Як видалити всі виконані нагадування відразу на iPhone та iPad

Він може видалити конфіденційну інформацію з земельних і судових документів, виписок з кредитних карток, медичних записів, страхових форм, документів UCC та інших. Це дозволяє організаціям надавати доступ до публічних документів, не розкриваючи конфіденційну інформацію.

Програмне забезпечення редагування IQ тексту

Текст IQ це потужний, ефективний інструмент редагування на основі штучного інтелекту, який дозволяє організаціям видаляти всю конфіденційну інформацію з цифрових документів, дотримуючись вимог PCI DSS, GDPR, HIPAA та інших норм щодо конфіденційності.

особливості

 • Ефективне та швидке рішення для виявлення конфіденційних даних на основі штучного інтелекту.
 • Швидко ідентифікуйте та автоматично видаляйте приватну та конфіденційну інформацію з документів.
 • Ефективність, економія часу та коштів, одночасно знижуючи ризик розголошення особистої та конфіденційної інформації неавторизованим особам.
 • Автоматизована швидка оцінка, фільтрація та редагування великої кількості неструктурованих даних.
 • Захищений механізм на основі штучного інтелекту, який ідентифікує та видаляє конфіденційні та інші конфіденційні дані, приховані глибоко в корпоративних даних.

Інструмент має функцію перевірки, щоб перевірити, чи конфіденційну інформацію було відредаговано відповідно до вимог.

e-Redact

e-Redact це розширене програмне забезпечення для редагування документів, яке забезпечує безповоротне видалення або гасіння чутливої ​​та конфіденційної інформації з електронних документів.

особливості

 • Автоматично шукайте та редагуйте певні фрази, назви тем, регулярні вирази, такі як адреса електронної пошти, номер соціального страхування тощо.
 • Надійне, незворотне та миттєве видалення або затемнення конфіденційної інформації з різних електронних документів і джерел даних.
 • Допомагає організаціям дотримуватися GDPR, Act, AIO, EIR, DPA та інших норм щодо конфіденційності даних
 • Безпечний, швидкий і високоефективний інструмент редагування
 • Автоматично та швидко шукайте та редагуйте унікальні вирази, а також конкретні слова чи фрази.

Він працює з різними файлами, включаючи звичайні цифрові документи, відскановані результати, звіти бази даних та інші джерела інформації.

Висновок

Сьогодні програмне забезпечення для редагування є критично важливим інструментом для захисту конфіденційної інформації організації чи особи. Ефективний інструмент гарантує, що неавторизовані люди або широка аудиторія не зможуть побачити конфіденційну інформацію про бізнес, клієнтів і користувачів.

Вас також можуть зацікавити поради щодо захисту конфіденційних даних.