Що таке пісочниця?

Пісочниця пропонує безпечну та ефективну техніку перевірки коду, аналізу його роботи та захисту вашої мережі та даних від загроз.

Він додає захисний шар для впевненого тестування вашого коду, не турбуючись про онлайн-ризики.

Однак ви ризикуєте розкрити вихідний код і дані, якщо виконуватимете все тестування та перевірку в середовищі розробника.

І якщо зловмисник виявить уразливість у фізичній системі, де ви виконуєте тест, він може здійснити повноцінну атаку.

У результаті ви можете втратити важливу бізнес-інформацію та довіру користувачів до використання програмного забезпечення.

Пісочниця — чудовий спосіб усунути цей ризик.

як?

У цій статті я розповім про пісочниці та їх важливість у розробці, безпеці та інших сферах.

Залишайтеся на зв’язку!

Що таке пісочниця?

Середовище Sandbox – це ізольоване безпечне середовище, яке діє як копія операційного середовища користувача для запуску, перевірки та візуалізації коду, не впливаючи на платформу чи систему, де він виконується.

Назва «пісочниця» походить від дитячих пісочниць, які називаються пісочницями, зонами для експериментів і ігор. Вони можуть будувати замки з піску в ізольованому або обмеженому середовищі, щоб уникнути безладу.

У розробці програмного забезпечення та кібербезпеці «пісочниця» означає ізольований простір для тестування, де ви можете швидко та безпечно пограти з кількома змінними, щоб побачити, як працює ваша програма. Його надійно розроблено, щоб ніщо не могло пошкодити вашу машину чи дані, якщо трапиться щось не так. Він може пом’якшити проникнення загроз у вашу мережу та використовується для перевірки ненадійного чи неперевіреного коду.

Це середовище тестування відокремлює неперевірений код від вашого робочого середовища. Налаштування пісочниці обмежує доступ до всіх системних ресурсів і даних у даній мережі, таким чином зберігаючи її безпеку.

Розробники програмного забезпечення та інженери використовують ізольоване програмне середовище для тестування свого нового коду, а фахівці з кібербезпеки використовують його для виявлення шкідливого коду. Крім того, ви також можете використовувати його для безпечного запуску шкідливого коду та запобігання пошкодженню хост-пристрою. Таким чином він додає захисний рівень від ризиків безпеки, таких як атаки нульового дня, крадіжка даних тощо.

Середовище пісочниці проти середовища розробника

Ось кілька моментів, щоб пояснити відмінності між середовищем ізольованого програмного середовища та середовищем розробника:

#1. Розробники програмного забезпечення та інженери використовують середовище розробки. Саме тут відбувається більшість заходів із розробки програмного забезпечення. Він використовується для тестування, перевірки та аналізу фактичного коду програми чи системи, щоб можна було вносити відповідні зміни.

З іншого боку, пісочниця приймає код, який не належить до активних програм або систем, до яких мають доступ користувачі.

#2. Середовище розробника не призначене для тестування вашого коду чи його розгортання, оскільки воно може вивести з ладу всю систему, хост-пристрій або дані, якщо трапиться щось не так. Це ризикує не лише бізнес-інформацією, а й клієнтами, які вже нею користуються.

Навпаки, пісочниця дозволяє розробникам тестувати, візуалізувати, аналізувати та перевіряти код, який може бути недійсним. Ось ви тестуєте новий код. Таким чином, хост-пристрій або дані безпечні навіть після збою технології, загрози безпеці або збою.

#3. Середовище розробника може не точно повторювати реальне середовище користувача, оскільки воно не призначене для цієї мети. Крім того, нерозробникам може бути складно використовувати середовища розробників під час пробного розгортання або тестування коду.

Однак пісочниця створена для точного відтворення реальних умов розгортання. Таким чином, ви можете легко перевірити свій код без проблем, проблем із продуктивністю чи ризиків безпеки.

  Як змінити налаштування AirPods і AirPods Pro

Як працює пісочниця?

Багато хто плутає пісочницю в розробці програмного забезпечення з пісочницею в іграх. У розробці додатків або програмного забезпечення пісочниця відноситься до тестового сервера або сервера розробки, який використовується для різних цілей, таких як тестування патчів, створення нових функцій, виявлення вразливостей, виявлення та видалення помилок тощо.

Традиційні методи безпеки є реактивними та використовують виявлення на основі сигнатур, яке шукає шаблони, виявлені у відомих екземплярах зловмисного програмного забезпечення. Навіть якщо використовується штучний інтелект (AI) або машинне навчання (ML), вам все одно потрібна вдосконалена система для виявлення невідомих загроз і доповнення до цих рішень, оскільки вони можуть ідентифікувати лише відомі загрози.

Пісочниці додають рівень безпеки. Вони можуть завчасно виявляти зловмисне програмне забезпечення та загрози, виконуючи код в ізольованому безпечному середовищі для аналізу його поведінки.

Ідея, за якою розроблено середовище ізольованого програмного середовища, полягає в тому, що вони можуть тестувати нові функції та код у робочих умовах, схожих на користувача, не впливаючи на систему, на якій воно працює. Як правило, вихідний код програмного забезпечення ізольованого середовища не перевіряється перед ізоляцією, щоб уникнути неочікуваної поведінки.

Як працює пісочниця?

Пісочниця може точно імітувати умови виробничого середовища в реальному часі для тестування нових функцій. Таким чином, сторонні розробники програмного забезпечення можуть тестувати та перевіряти свої програми на певну веб-службу з цієї пісочниці.

Його відокремлено від реального середовища, щоб небезпечні програми не завдали шкоди системі або даним. Таким чином ви можете швидко та безпечно аналізувати свій код без шкоди для хост-пристрою чи операційної системи.

Незалежно від того, чи використовуєте ви пісочницю для захисту чи тестування коду, вона має деякі стандартні функції, як-от:

 • Віртуалізоване середовище: ізольоване середовище виконується на віртуальному пристрої без доступу до будь-яких фізичних ресурсів, збережених на головному пристрої. Він може отримати доступ лише до віртуального обладнання.
 • Емулює справжню систему: середовище ізольованого програмного середовища створено так, щоб виглядати й відчувати себе як справжній мобільний пристрій або комп’ютер. Для цього програмне забезпечення, яке ви бажаєте протестувати, і код, який ви бажаєте проаналізувати, мають мати доступ до тих самих ресурсів, наприклад сховища та пам’яті.
 • Емулює цільову ОС: тестована програма має отримати доступ до операційної системи за допомогою віртуального пристрою. Пісочниця також ізольована від свого фізичного обладнання, але має доступ до встановленої ОС.

За допомогою ізольованого програмного середовища ви можете аналізувати взаємодію користувача з програмним забезпеченням, а також її послідовність чи ні в контексті реальних умов. Ви також можете переглянути параметри системи, щоб знайти типові конфігурації віртуальної машини. Крім того, фахівці з безпеки створюють експлойти та націлюють пісочницю, щоб аналізувати її поведінку та покращувати реакцію.

Крім того, пісочниця корисна для середовищ із кількома програмами, що працюють одночасно. Для наступних сеансів тестування ви можете легко переформатувати середовище ізольованого програмного середовища.

Різні методи пісочниці

Ось чотири основні способи створення пісочниці для розробки програмного забезпечення:

#1 Віртуальна машина (VM)

Віртуальна машина може створити повну операційну систему, яка може працювати безпосередньо на апаратному забезпеченні хост-машини або через операційну систему хоста. Це забезпечує вищий рівень ізоляції з середовищем, яке виглядає та відчувається як звичайна ОС, встановлена ​​на пристрої.

Ви можете легко створити образ віртуальної машини, який містить вашу тестовану програму з її залежностями. Однак для запуску віртуальних машин потрібен значний час, багато системних ресурсів і час для запуску, що не є ідеальним для середовищ швидкого тестування.

Таким чином, великі підприємства можуть використовувати провідних постачальників віртуалізації, таких як Microsoft Hyper-V, CitrixVMware тощо. Невеликі підприємства можуть використовувати легке програмне забезпечення віртуалізації, наприклад Solarwinds Virtualization Manager, Oracle VirtualBoxі більше.

  MailTrack повідомляє вам, коли ваш електронний лист було доставлено та прочитано [Chrome]

#2 Програми-пісочниці

Програми для пісочниці

Використання програм ізольованого програмного середовища є одним із найпростіших і найшвидших способів створити середовище ізольованого програмного середовища. Ви можете використовувати такі програми-пісочниці, як Пісочниця, SHADE, BitBox тощо. Усі вони прості у використанні та можуть ефективно запускати будь-яку програму в середовищі пісочниці. Крім того, ці програмні програми також дозволяють обробляти кілька пісочниць одночасно в одній системі.

#3 Контейнери

Контейнери зберігають компоненти програми, файли, конфігурацію та інші важливі речі, необхідні для роботи в ізольованому середовищі. Контейнер за своїм призначенням є пісочницею. Але якщо вам потрібне чисто ізольоване середовище, ви повинні правильно його налаштувати. Є багато випадків вихідних схем контейнерів, що дозволяють отримати доступ до вашої ОС та інших контейнерів.

Ви можете використовувати такі контейнери, як Докер у розробці програмного забезпечення.

#4 Вбудовані пісочниці ОС

Деякі операційні системи, такі як Windows 10, мають вбудовані Пісочниця Windows – пісочниця з використанням технології Container Windows. Він має чисту ОС для встановлення програми, яку ви хочете перевірити. Він також легкий з точки зору системних ресурсів.

Так само Apple Sandbox це ще одна вбудована пісочниця ОС на основі API TrustedBSD. Якщо ви використовуєте ОС Linux, ви можете використовувати seccomp-BPFрозширення ядра для ізоляції процесів Linux та інших процесів.

Переваги використання пісочниці

Використання середовища ізольованого програмного середовища для перевірки коду має кілька переваг, як-от:

Захист від пісочниці

 • Безпека від загроз. Найвагомішою перевагою ізольованого програмного середовища є те, що вона може захистити вашу ОС і хост-пристрої від потенційних загроз. Тестування нових програм і систем програмного забезпечення стає очевидним, якщо ви маєте справу з новими постачальниками програмного забезпечення або не впевнені щодо джерела програмного забезпечення. Наразі ви можете просто перевірити все нове програмне забезпечення, яке хочете використовувати, на наявність ризиків перед його впровадженням.
 • Полегшує процес: створення та розгортання середовища ізольованого програмного середовища не вимагає зусиль, навіть у великому масштабі. Таким чином, ви можете швидко протестувати певні версії програмного забезпечення, розгорнути новий код тощо.
 • Розширені мережі: за допомогою відомого постачальника пісочниці ви можете отримати доступ до розширених мереж і функцій складної топології, не змінюючи все.
 • Рентабельність: створення та утримання власної лабораторії розробки є дорогою справою. Вам доведеться витратити значні кошти на кожному кроці, від закупівлі та укомплектування персоналом до утримання лабораторії. Натомість ви можете використовувати хмарне рішення ізольованого програмного середовища, щоб легко створити своє середовище ізольованого програмного середовища, сплачуючи лише за ті послуги, якими ви користуєтеся.

 • Покращена співпраця. Ефективна співпраця необхідна для того, щоб команди процвітали та швидше досягали цілей. Пісочниці можуть допомогти вам швидко збирати відгуки від різних відділів вашої компанії, оскільки будь-хто з належним дозволом може отримати до них доступ.

Застосування середовища Sandbox

Пісочниці можна застосовувати на різних етапах розробки програмного забезпечення, від тестування та контролю якості до підтримки та експлуатації. Його призначення виходить за рамки простого інструменту тестування розробки. Деякі з застосувань пісочниці:

#1 Розробка програмного забезпечення

Ви можете досягти кращої продуктивності для своїх розробників за допомогою швидшого циклу відгуків. Але якщо вони витрачають багато часу на кодування локально у своїй системі та чекають на сервер збірки для повного створення продукту у віддаленому середовищі розробки, це стає тривалим і трудомістким процесом.

Натомість ви можете надати їм можливість створювати та тестувати свій код безпосередньо на локальному пристрої за допомогою середовища ізольованого програмного середовища. Локальна пісочниця може мати повне робоче середовище, що містить інтегровані компоненти, такі як бази даних.

№2 Безпека

Техніка пісочниці допомагає виявити підозрілі файли та шкідливий код. Завдяки ізольованому середовищу, розміщеному у вашій мережі, яке може імітувати реальні умови, ви можете аналізувати поведінку програмного забезпечення під час атаки. Це допоможе вам спланувати безпеку та захистити інші файли та дані від атак. Ніщо не вплине на зовнішні ресурси, оскільки ви запускаєте код в ізольованому просторі.

  Виправте проблему розрядження акумулятора Samsung Note 4

#3 Гарантія якості

Розробка програмного забезпечення передбачає багаторазове тестування та вдосконалення. Ви не можете очікувати, що ваша програма завжди працюватиме оптимально або завжди буде вільна від уразливостей. Якщо у вашому програмному забезпеченні є ці проблеми, на нього потенційно можуть вплинути, і користувачі зрештою це відчують. Отже, вам потрібно вводити нові виправлення та оновлення, щоб підтримувати його продуктивність на піку та залишатися безпечним.

Пісочниця може допомогти вам зробити це з легкістю, дозволяючи швидко протестувати та оптимізувати програмне забезпечення.

#4 Віртуальні POC і демонстрації

Віртуальне підтвердження концепцій (POC) і демонстрації продажів можуть включати різні типи мультимедіа, як-от відео, зображення тощо. За допомогою пісочниці ви можете інтерактивно залучати своїх існуючих клієнтів і потенційних клієнтів. Таким чином, їм стає простіше перевірити програмне забезпечення, яке ви презентуєте, відповідно до своїх уподобань і місця розташування.

#5 Інтеграція проекту

Якщо ви збираєтеся інтегрувати кілька збірок або сегментів проектів, це може стати складним. У цьому випадку ви можете використовувати пісочницю, щоб швидко перевірити сумісність програмного забезпечення та перевірити, чи програмне забезпечення знаходиться на належному шляху розробки.

№6 Маркетинг

Ви можете використовувати пісочницю у своїх маркетингових зусиллях, щоб продемонструвати клієнтам і потенційним клієнтам особливості та функціональність продукту. Замість використання віртуального POC або демонстрації продажів ви можете використовувати програму ізольованого програмного середовища, щоб дозволити їм тестувати продукт більш інтерактивно.

Це також може допомогти вашим клієнтам переглянути фіктивні функції перед повним впровадженням нових функцій, дозволяючи налаштовувати їх відповідно до їхніх вимог.

#7 Продажі

Якщо ви вмієте правильно використовувати пісочницю, вона може виявитися потужним інструментом продажів. Пісочниця може надати користувачам практичний досвід роботи з продуктом. Таким чином, вони можуть досліджувати його різні функції та тестувати інтеграцію та можливості у зручний для них час і місце.

Деякі інші програми пісочниці:

 • Веб-браузери: ви можете запустити надійний веб-браузер у середовищі ізольованого програмного середовища. Отже, якщо він виявить, що сайт використовує вразливість у веб-браузері, ви можете обмежити шкоду цьому програмному середовищу.
 • Захист програмного забезпечення: деякі інструменти можуть допомогти вам запустити програму, якій ви ще не повністю довіряєте, у пісочниці. Таким чином, програмне забезпечення не може завдати шкоди вашому пристрою або отримати доступ до особистих даних. Для програмного забезпечення пісочниця відображатиметься як цілісна система, і вона не зможе визначити, що вона знаходиться в ізольованому середовищі.
 • Дослідження безпеки: фахівці з безпеки широко використовують пісочниці для виявлення зловмисного коду та дослідницьких цілей. Наприклад, інструмент ІТ-безпеки може контролювати веб-сайти для перевірки змінених файлів. Користувачі навіть можуть використовувати Windows Defender для запуску свого антивірусного програмного забезпечення в середовищі ізольованого програмного середовища.

Висновок

Створення пісочниці — чудова стратегія для тестування коду в ізольованому середовищі та аналізу його поведінки. Це допоможе вам зрозуміти продуктивність вашого коду та те, як її покращити та захистити хост-пристрій і дані від потенційних загроз.