Що таке пристрій-компаньйон Windows Hello?

Windows Hello — це функція розблокування в Windows 10, яка використовує розпізнавання обличчя для захисту вашого пристрою. Це існує майже з того дня, коли Windows 10 була випущена в стабільний канал. На жаль, оскільки він покладається на технологію розпізнавання обличчя, він працює лише з кількома вибраними ноутбуками та веб-камерами. Це зрозуміло, але це сильно обмежує, хто може, а хто не може використовувати цю функцію. Скільки людей готові витратитися на дорогу веб-камеру, щоб просто розблокувати свій комп’ютер? Також повідомлялося, що Windows Hello може, і була обдурена, що означає, що вона не безпечна, як Face ID на iPhone X. Щоб дещо зняти обмеження пристрою, Windows представила пристрої-супутники Windows Hello. Пристрій-компаньйон Windows Hello — це біометричний пристрій або пристрій IoT (інтернет речей), який можна підключити до свого облікового запису Microsoft і використовувати його для входу в Windows 10.

  Як відкрити панель керування в Windows 11

Пристрій Windows Hello Companion

Існує близько 100 офіційних пристроїв-компаньйонів Windows Hello. Microsoft має a скромний список виробників, які розробляють сумісні пристрої, але є неофіційні, які працюють як супутні пристрої. Пристроєм-компаньйоном Windows Hello може бути сканер відбитків пальців, трекер активності, смарт-карта або USB-ключ. Немає обмежень щодо того, який тип пристрою можна використовувати як супровідний пристрій.

Ці супутні пристрої не обмежуються виробниками, зазначеними в Microsoft. Компанія випустила відкритий каркас що дозволяє будь-якому виробнику пристроїв розробити свій пристрій як супровідний пристрій. З пристроєм не потрібно використовувати спеціальне або фірмове обладнання. Пристрій потребує лише підтримки платформи, яка здебільшого, якщо не повністю, пов’язана з програмним забезпеченням.

  Повний список усіх оновлень, які потрібно видалити, щоб заблокувати Windows 10

На жаль, немає остаточного списку неофіційно підтримуваних пристроїв-компаньйонів для Windows Hello. Якщо ви збираєтеся придбати такий пристрій, як трекер активності або смарт-карту, вам доведеться шукати в Інтернеті, щоб дізнатися, чи є спосіб використовувати його як супровідний пристрій. Можливо, ваш пристрій офіційно не підтримує Windows Hello, що означає, що виробник не рекламуватиме його як такого на сторінці продукту. Однак сторонні розробники, можливо, придумали спосіб використовувати пристрій із Windows Hello.

Додавання пристрою Windows Hello Companion

Супутньому пристрою потрібна програма UWP, щоб підключити його до Windows Hello. Він також повинен підключатися до вашої системи через Bluetooth або USB-порт. Ми розглянули один такий пристрій і додаток деякий час тому; Mi Band 2, який офіційно не є пристроєм Windows Hello, однак ви можете використовувати його для розблокування Windows 10. Програма, яка використовується для підключення пристрою, є неофіційною, до якої Xiaomi не має жодного відношення, але вона працює ідеально.

  Як експортувати контакти Apple iCloud та iPhone в Windows 10

Якщо ви щойно купили пристрій, який, на вашу думку, теоретично повинен мати можливість розблокувати Windows 10 за допомогою Windows Hello, тоді знайдіть програму, яка може підключити його. Якщо ви прочитаєте документацію фреймворку, більшість вимог автентифікації, необхідних для підключення пристрою, і служб, які потрібно запустити для його роботи, може бути виконано за допомогою програми.