techukraine.net techukraine.net Що таке портативний пристрій PlayStation Portal від Sony?

Що таке портативний пристрій PlayStation Portal від Sony?

Categories:

Ходили чутки про новий портативний пристрій Sony PlayStation, і Sony анонсувала його в травні 2023 року. Хоча попередній перегляд пристрою виглядає як конкурент Steam Deck або Switch, Sony заявила, що він не буде конкурувати з ними.

Пристрій під назвою PlayStation Portal не є портативною ігровою консоллю. Це також не хмарний ігровий пристрій, як Logitech G Cloud. Отже, що таке PlayStation Portal? Давай дізнаємось.

Sony запускає портал PlayStation

23 серпня 2023 р. опублікувати в блозі PlayStation, Sony офіційно анонсувала свій перший пристрій, присвячений Remote Play під назвою PlayStation Portal. Компанія також показала бездротові навушники Pulse Explore і бездротову гарнітуру Pulse Elite разом із PlayStation Portal.

За словами Sony, цей пристрій віддаленого відтворення буде випущено в останній третині 2023 року за 199,99 доларів США. Pulse Explore і Pulse Elite також надійдуть у продаж за 199,99 і 149,99 доларів США відповідно, хоча ми ще не маємо часових рамок їх запуску.

Що таке портал PlayStation?

Автор зображення: Sony

Як ми вже говорили раніше, PlayStation Portal не є ані портативною ігровою консоллю, ані хмарним ігровим пристроєм. Натомість це пристрій для віддаленого відтворення — контролер DualSense із вбудованим 8-дюймовим екраном 1080p із частотою кадрів 60 кадрів/с — народжений від Sony Project Q (що таке Project Q?).

  Веб-браузери приглушують дратівливі спливаючі вікна сповіщень

Але замість того, щоб сполучати його з PlayStation 5 через Bluetooth, ви повинні підключити PlayStation Portal через Wi-Fi. Насправді Sony вимагає, щоб ваш Wi-Fi мав швидкість з’єднання 5 Мбіт/с, хоча для найкращого досвіду вона рекомендує не менше 15 Мбіт/с.

Завдяки PlayStation Portal ви можете відмовитися від телевізора та використовувати свою PlayStation 5 будь-де у своєму домі.

Що ви отримуєте з порталом PlayStation

Як і контролер DualSense, PlayStation Portal має тактильний зворотний зв’язок і адаптивні тригери. Крім того, ви знайдете майже всі кнопки на своїх звичайних місцях. Кілька істотних відмінностей між контролером DualSense і кнопками PlayStation Portal:

  • Кнопка PS тепер розташована біля верхнього лівого кута екрана.
  • Кнопка вимкнення звуку тепер розташована біля верхнього правого кута екрана.
  • Кнопки гучності розташовані у верхньому правому куті порталу PlayStation.
  • Кнопка живлення розташована у верхній лівій частині пристрою.

Хоча восьмидюймовий сенсорний дисплей замінив сенсорну панель, ви можете простягнути великі пальці до нижніх кутів екрана, щоб відкрити два напівпрозорі прямокутники, які діють як віртуальна сенсорна панель.

Крім того, PlayStation Portal не має підключення Bluetooth. Якщо ви хочете використовувати його з навушниками або вкладишами, ви повинні використовувати роз’єм 3,5 мм або пристрій, сумісний із PlayStation Link.

Автор зображення: Sony

PlayStation Link — це нова бездротова технологія Sony для аудіо без втрат із низькою затримкою. Він пропонує бездротові навушники Pulse Explore і гарнітуру Pulse Elite, якщо ви хочете використовувати бездротове аудіо з вашим новим PlayStation Portal.

  Як отримати безкоштовну пробну версію DirecTV Now на 3 місяці

Обидва ці пристрої також сумісні з Bluetooth, тож ви можете використовувати їх одночасно з телефоном, підключивши їх до пристрою з підтримкою PlayStation Link. Ви також можете підключити їх до PlayStation 5 або ПК за допомогою USB-адаптера PlayStation Link.

Чи варто купувати PlayStation Portal?

Портал PlayStation трохи складний для розуміння. Зрештою, навіщо вам грати на маленькому восьмидюймовому екрані, якщо у вас у вітальні вже є 60-дюймовий телевізор, підключений до PlayStation 5? Насправді портал PlayStation нагадує мені невдалу Wii U.

Тим не менш, є кілька можливих випадків використання порталу PlayStation. По-перше, якщо ваша PlayStation 5 знаходиться в центральному місці, наприклад у вітальні або кімнаті для розваг. Отже, якщо хтось у вашому домі прийшов у гості або дивиться по телевізору, ви все одно можете грати в іншому місці.

Другий випадок використання — якщо ви любите використовувати свою PlayStation, навіть якщо ви далеко від неї. Наприклад, припустімо, що ви перебуваєте в середині великої багатокористувацької бійки, але раптом відчуваєте потребу піти до туалету. Якщо це так, ви можете просто перенести свою гру на свій PlayStation Portal, і ваші товариші по команді навіть нічого не підозрюватимуть.

Ви також можете вибрати PlayStation Portal замість телевізора. Отже, якщо у вас немає місця для великого екрану, але ви все одно хочете пограти зі своєю PlayStation 5, ви можете замість цього отримати портал.

  11 найкращих програм метронома для покращення ритму та часу

Однак це не хмарний ігровий пристрій, тому ви не можете грати в хмарні потокові назви PlayStation Plus Premium. Крім того, він несумісний з іграми, для яких потрібна гарнітура PlayStation VR або PlayStation VR2, і з іграми, для яких потрібні додаткові периферійні пристрої, крім контролерів DUALSHOCK 4, DualSense і DualSense Edge.

Тим не менш, поки ваша PlayStation 5 підключена до Інтернету, ви можете використовувати свій PlayStation Portal у будь-якій точці світу, щоб насолоджуватися іграми, які вже є на вашій консолі.

Беріть із собою свої ігри для PS5 будь-де онлайн

Ключові висновки

  • Sony офіційно анонсувала PlayStation Portal, пристрій для віддаленої гри, який дозволяє користувачам грати в ігри PlayStation 5 будь-де вдома.
  • PlayStation Portal — це не портативна ігрова консоль чи хмарний ігровий пристрій, а скоріше контролер DualSense із восьмидюймовим екраном із частотою 60 FPS.
  • Хоча PlayStation Portal може сподобатися не всім, він має потенційні варіанти використання для тих, хто хоче грати в свої ігри PlayStation 5 в іншому місці або не має місця для телевізора.

Поки ваша консоль PS5 підключена до Інтернету, ви можете переносити свої ігри для PS5 через портал PlayStation Portal, якщо у вас є стабільне з’єднання Wi-Fi зі швидкістю 5 Мбіт/с. Завдяки PlayStation Portal ви можете продовжувати грати в улюблені ігри, де б ви не були.