Що таке політика перенайму Amazon?

Amazon, багатонаціональна компанія електронної комерції, протягом багатьох років надає своїм співробітникам будь-які переваги щодо найму або повторного найму. Будь-який колишній співробітник Amazon з хорошою репутацією має можливість повернутися на роботу в Amazon. Для цього вам потрібно буде ознайомитися з Політикою перенайму Amazon, щоб дізнатися, чи відповідаєте ви на цю роль. У колишніх співробітників часто виникають такі запитання, як-от чи найме мене знову Amazon після звільнення, чи можу я повторно подати заявку на роботу в Amazon тощо. Якщо ви когось шукаєте поради щодо того ж, залишайтеся з нами до кінця. Ми пропонуємо вам корисний посібник, який роз’яснить усі ваші сумніви щодо політики перенайму Amazon.

  Як iPad Pro від Apple 2020 року порівнюється з трекпадом Mac 1994 року

Що таке політика перенайму Amazon?

Продовжуйте читати далі до кінця, щоб знайти кроки, які детально пояснюють, що таке політика повторного найму Amazon.

Чи наймає Amazon повторно, якщо ви звільняєтеся?

Так, Amazon знову приймає на роботу тих співробітників, які раніше звільнилися або вийшли на пенсію. Але у Amazon є свої умови. Якщо працівник порушив будь-яке правило чи положення або не виправдав очікувань компанії, йому не завжди вдасться отримати роботу назад.

Чи візьме мене Amazon знову на роботу, якщо я звільнюсь без попередження?

Дуже неетично для працівника звільнятися без попередження. У них менше шансів отримати другий шанс, і може знадобитися багато часу, щоб Amazon їх розглянула на роботу.

  Як вимкнути сповіщення про прочитання в Skype

Чи можете ви повторно подати заявку на Amazon після виходу?

Так, працівники, які звільнилися з Amazon, можуть повторно подати заявку через 90 днів відповідно до Політики перенайму Amazon.

Що робить вас непридатним для повторного найму в Amazon?

Людина не може бути повторно прийнята на роботу, якщо її звільнили з певної причини або порушили будь-які правила чи умови надання послуг Amazon. Колишнім працівникам із незадовільним стажем роботи не буде розглядатися повторне наймання.

Що станеться, якщо ви вийдете з Amazon?

Згідно з політикою Amazon Pay to Quit, якщо ви працюєте на складі, ви отримаєте лише $2000–$5000 компенсації за звільнення. Однак ви не зможете знову влаштуватися на роботу в Amazon. Але згідно з політикою повторного найму Amazon інші співробітники офісу зможуть подати заявку через 90 днів після звільнення.

  Як скасувати онлайн-підписку Nintendo Switch

Чи наймає Amazon повторно сезонних працівників?

Так, сезонні працівники мають усі можливості для повторного найму, якщо їх не звільнять або не висунуть звинувачень у неналежній поведінці.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви змогли дізнатися про політику повторного найму Amazon і розвіяти свої сумніви щодо того, чи Amazon знову найме мене після звільнення. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишити їх у розділі коментарів нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.